Čo bude s týmto svetom? Ohrozovanie zdravia občanov a detí…Správy z mojej cesty do Mexika…Covid súvislosti…

1. decembra 2020

Ak sa ľudia nezobudia a neuvedomia si, že svet, ktorý sme vytvorili, nie je celkom správny, nič sa nezmení. Čo je pekné na tom, že si z lesa vyniesol mŕtvy strom, postavil ho na námestí a vychutnával si ho, keď zomrie? Páči sa vám tento umelý svet? Viete, že strom je živý a pretože nemá pôdu, zem, životná sila vyťahuje energiu s ľuďmi, s okolitým priestorom ľudí, aby chudák aspoň na chvíľu mohol prežiť. Aj tak kvety v kvetinárstve. Tento svet sa nám zdá normálny, pretože sme v bezvedomí, nevšímame si okolitú energiu, nevidíme bioopery našich cudzích bytostí, nechápeme, kto je vedľa nás – človek, démon, či biobot.

Ak budeme naďalej takto spať v našej nevedomosti, budú nám vládnuť iní a manipulovať s nami tak, ako sa im páči a naše duše.

Jedine spasenie a záchrana v dnešnom svete je náš duchovný rozvoj a sebamenovanie na vyššiu evolučnú úroveň. Kto to dokáže, bude zadarmo. Kto sa však brzdí a vysmieva sa ostatným, bude len bábkou v rukách iných mocných svetov. Prvým znakom povedomia je emocionálna stabilita a umenie správne reagovať na ľudí, situácie, veci. Strach, hnev, obvinenie, kritika, nevraživosť, arogancia a ďalej sú prejavom duchovného spánku. Evolučný rozvoj a cesta k povedomiu spočíva v tvojej vlastnej zmene zvyku, charakteru, zmýšľania, emócií, činov. Je to asketické a joga. Je to smrť ega a cesta bezpodmienečnej lásky.

SLOVÁCI PREBERTE SE A NIELEN SLOVÁCI, ALE I ČESKÝ NÁROD BY SA UŽ KONEČNE MAL PREBRAŤ A SPAMATAŤ SA POKIAĽ BUDE NESKORO! VAKCÍNA = SMRŤ! 

Video :

https://lbry.tv/@V%C4%9B%C5%99%C3%ADmVJe%C5%BE%C3%AD%C5%A1e:8/skute%C4%8Dn%C3%A1-FAKTA:4

Matovič strpčuje ľuďom život

Juraj Štubniak hovorí, že Matovič a jeho kamoši vo vláde porušujú zákony a strpčujú ľuďom život. Šľachta žerie pekne v teple a Slováci musia mrznúť v Bistrách vonku.
https://www.youtube.com/channel/UCArJ8Zv67Y_6d7qFKpIvXrQ

Priatelia, nedajte sa testovať vy ani vaše deti za žiadnu cenu!!!!! 

Našej zapredanej vláde ovládanej farmaceutickým priemyslom a skorumpovanými politikmi EÚ a SR  na čele s Matovičom, za plnej podpory prezidentky a vedenia EU , WHO, ide o toto – čo najrýchlejšie a čo najväčšiemu počtu obyvateľov Slovenska vytrieť nosohltan v blízkosti hypofýzy necertifikovanými antigénovými testami od vybranej kórejskej firmy financovanej B. Gatesom!!!!

Výterové tyčinky obsahujú zdravie poškodzujúce aditíva, ich použitie smeruje k následnej vakcinácii a postupnému naplneniu globálneho plánu genocídy ľudstva, ktorý sa teraz uskutočňuje na celom svete. Slováci a Česi boli vybraní ako laboratórna vzorka pre celú Európu. Preto sú u nás okrem plošného testovania tieto testy vo veľkom distribuované aj verejným inštitúciám, nemocniciam, ambulantným lekárom, školám, zariadeniam sociálnych služieb, do detských domovov, veľkým zamestnávateľom, na kontrolu hraníc, skrátka všade, kde sa dá a budú ich ľuďom nútiť opakovane, pod rôznymi zámienkami a hrozbami.

Tieto testy majú kompletne nahradiť PCR testy, ktoré však tiež predstavujú vysoké zdravotné riziko z dôvodu chemických a kovových aditív na výterovej tyčinke a tiež poškodzovania jemnej nosovej sliznice, čím sa znižuje jej prirodzená obranná funkcia proti prenikaniu vírusov.

Antigénové testovanie na C-19 nie je len testovanie (odber biologického materiálu), ale zároveň aj experimentálna vakcinácia. Jedná sa o tzv. nazálnu vakcínu cez nosohltan, kde sú na odberovej tyčinke nanesené antigénové molekuly obsahujúce vakcinačnú látku na báze nanogelu. Látka pri nanesení hlboko na sliznicu nosohltanu ľahko vniká do tejto sliznice a nahradzuje klasickú vakcináciu.

Táto technológia bola vymyslená v USA v roku 2013, ale doteraz ešte nebola vyskúšaná celoplošne na vzorke väčšieho počtu ľudí naraz. Je to všetko popísané týchto PATENTOCH:

Patent: US20200279585A1 Žiadosť podaná: 2020-05-17 Vynálezca: Richard A. ROTHSCHILD

Popisuje spôsob získavania a prenosu BIOMETRICKÝCH ÚDAJOV (napr. vitálnych funkcií) používateľa, pri ktorom sa údaje analyzujú s cieľom určiť, či používateľ trpí vírusovou infekciou. Metóda zahŕňa použitie PULZNÉHO OXYMETRA na získanie a bezdrôtový prenos biometrických údajov človeka do SMARTFÓNU. Na zaistenie presnosti údajov sa na meranie POHYBU SMARTFÓNU a používateľa používa AKCELEROMETER v smartfóne. Tieto údaje sa nahrajú do cloudu (alebo hostiteľa), odkiaľ sa pomocou 5G sietí budú prenášať do databázy, kde sa budú analyzovať v súvislosti s vyvolanými ZMENAMI u človeka (moduláciou frekvencií „m“ na 5G).

V opise súvisiacich činností patent popisuje, že nedávno boli vyvinuté zariadenia, ktoré sú schopné merať, snímať alebo odhadovať vo vhodnom tvare faktora fyziologické charakteristiky, ktoré sa bežne označujú ako biometrické údaje. Jedná sa o NANOČIPY, ktoré vyvinula firma Dr. R. Langer z MIT v r. 2014 na liečbu osteoporózy.

Neskôr o ne prejavil záujem B. Gates a ich využitie sa zmenilo na antikoncepčné ciele v rozvojovom svete.

PATENT: 20200279585, Rothschild; Richard A., 3. september 2020

Pojednáva o spôsobe získavania a prenosu biometrických údajov používateľa s použitím pulzného oxymetra. Vynálezcom pulzného oxymetra je Abbott Chunlim a Abbott Dominic C. [USA], ktorý ho vyvinul v roku 2013 na sledovanie vitálnych funkcií pacientov. Prvýkrát bol predložený v roku 2015.

Rothschild potom v roku 2020 podal ďalší patent, aby mohol rovnakou technológiou monitorovať stav chorého s infekciou C-19. Zavedenie pulzného oxymetra do sledovaného objektu (napr. novorodenca) sa vykonáva NOZDRILKOU DO NOSA (t.j. dlhou paličkou, podobnou ako pri PCR testoch).

Konkrétne antigénové testy použité na testovanie na Slovensku sú vlastne experimentálnou nazálnou vakcínou, ktorým chce naša vláda povinne pretestovať všetkých Slovákov:

1. fáza – zavedenie nanobotov na báze nanogelu do sliznice nosohltanu v blízkosti mozgovej hypofýzy (testovaním)

2. fáza – aktivovanie (pretestovaním resp. opakovaným testovaním). Pri testovaní zavedú vakcínu do človeka. Pomocou modulovaných frekvencií 5G budú pozorovať, ako sa s tým náš organizmus vysporiada. Žiarenie 5G nám cez kožu spôsobí dýchacie problémy a rakovinu – to bude vo februári 3. vlna.

Žiarenie bude cez kožu mutovať našu DNA, ale aj uberať kyslík. Je to krátkodobý proces, ale zahŕňa aj 3. vlnu, ktorá má byť nádorová. Na základe zozbieranej DNA bude vyvinutý účinnejší, teda smrtnejší vírus na náš (slovanský) genóm, známy pod názvom COVID-21. Skutočným cieľom je GENOCÍDA 90% ľudstva cez testovanie a smrtiacu vakcináciu s výsledkom totálnej kontroly zvyšnej populácie cez vakcinačné pasy – plán nového svetového poriadku NWO (New World Order). Tento projekt pripravovali najbohatšie globalistické elity sveta, tzv. Deep State, viac ako 20 rokov. Predchádzali mu rôzne iné projekty (napr. digitalizácia zdravotnej karty, digitálna gramotnosť na školách, vybudovanie závislosti ľudí na mobiloch a tabletoch pomocou hier a aplikácií, dezinformačné kampane o potrebe technológií, apod.)  

Najhorší scénar? Preľudnej planéte hrozí vyhynutie. Bude udusená vírusom napádajúcim pľúca! Píše sa rok 1997, vo februári vyšlo vydanie magazínu GEORGE v USA, nie je to nejaká čudná konšpirácia? A viete, kto ten magazín vydával, čaká nás veľké prekvapenie? Každá konšpirácia potrebuje totiž svoj čas, aby dozrela a stala sa skutočnosťou.

    OZ Pán občan a kol. Andrea Bocanova

AKO SA ÚČINNE BRÁNIŤ?  

https://www.facebook.com/AndyWinsonOfficial/videos/209058890782122

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

VÝZVA : Učitelia, rodičia, starý rodičia, začnite chrániť svoje DETI a VNÚČATÁ -SPOJTE SA. Ide o zdravie vašich DETÍ. Učitelia, nechoďte PROTI deťom a rodičom ???

Po testovaní mali tisíce ľudí zdravotné problémy. Dočasne aj natrvalo ohluchli, bolesti hlavy, krvácanie z nosu, strata imunity a ďalšie zdravotné ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Ide Matovičova vláda robiť pokusy na ľuďoch?

Fatálne pokusy na ľuďoch – Corteganova aféra. Biochemik Pavol Čekan vo svojom škandalóznom vyjadrení v tejto súvislosti pozabudol na tzv. ...
Spravodajstvo

Katastrofa v Líbyi

Práve teraz sa zdá, že v Líbyi je asi 15.000 mŕtvych a možno tisíce ďalších? V súčasnosti je viac ako 6.000 ...
Spravodajstvo

Tragédia Slovenska = vláda Progresívneho Slovenska

Poslanec NR SR Milan Vetrák ma vo svojom článku upútal otázkou: „Ak nominanti Progresívneho Slovenska (PS) tunelujú peniaze v státisícoch eur v samospráve, ...
Spravodajstvo

Čaputová je v riadnom strese, PS asi klesajú preferencie a Matovič kope ako zdochýnajúca kobyla

Promovaná právnička Zuzana Čaputová resp. jej právny poradca Mazák sa asi záver svojho mandátu rozhodli presedieť v súdnych sieňach Zuzana ...
Spravodajstvo

Okupanti v uliciach, kto ich zavolal? Budú vyzbrojovať utečencov k terorizmu?

VAROVANIE! Čo toto má znamenať? Americký vojaci včera večer v uliciach Bratislavy?!? Ak áno, aký bol dôvod ich pochodu Bratislavou? Veľká ...
Aktualizované 21.9. 15:41
Spravodajstvo

JUDr. Štefan Harabin hosťom v TV Slovan

Štefan Harabin o nových pozitívnych aktuálnych rozhodnutiach na súde voči antirúškarom, ktorí nepodľahli koviddiktatúre a správali sa podľa toho ako ...
Spravodajstvo

Dozvieme sa niekedy celú pravdu o Majdane 2013-14?

Ilustračný obrázok: flickr Milí priatelia, je potrebné si stále pripomínať, kto stál za neústavným teroristickým pučom v Kyjeve v roku 2014, ...
Spravodajstvo

Príhovor k národu

ilustračný obrázok: newscientist Milé Slovenky a Slováci/Sloveni, Podľa výsledkov výskumu genealógie sme etnicky najstarším národom Európy, no z dôvodu nepriazne dejinného vývoja ...
Aktualizované 22.9. 22:51
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Spravodajstvo

Nelegálny papierik - Judita Laššáková

O nelegálnom papieriku, o ktorý sa opiera Igor Matovič a zriadil si aj kričiace auto na to, aby ho bolo ...
KežmarokMengusovceMestá a ObcePopradPrešovSpravodajstvoStará Ľubovňa

Ocenili najlepšie knihy PSK za rok 2022

Knihy roka 2022 Prešovského samosprávneho kraja (PSK) sú známe. Spoznali sme najlepšie tituly pre deti i pre dospelých, náučné publikácie aj víťazné literárne diela v hlasovaní ...