ČAPUTOVÁ S LIPŠICOM MUSIA OKAMŽITE ODSTÚPIŤ – KRYLI ŤAŽKÝ ZLOČIN!

21. apríla 2023

Prevalilo sa to! Náhly útek do USA?! KRYLI NAJŤAŽŠÍ ZLOČIN! Po zločine prichádza trest. Čaputová s Lipšicom musia okamžite odstúpiť!

Je vymaľované. Dnes sa definitívne potvrdilo, že všetka špina, ktorú Lipšic so svojimi čurillovskými besnými psami kydali na Smer, je vymyslená. Šach-mat.

1. Robert Fico dnes na tlačovke Smeru pustil zvukové záznamy, na ktorých sa Čurillovcom Imrecze priznáva, že nikdy na žiadnom stretnutí u Fica ohľadom Kiskových daňových podvodov nebol.

2. Potom si ho vzali Čurillovci do parády a o dva týždne Imrecze vypovedá, že na takomto stretnutí bol a dokonca si pamätá aj to, že auto, na ktorom tam údajne dofrčal, bolo strieborný Volkswagen.

3. Vtipné na tom je, že ďalšia nahrávka dosvedčuje, že Čurillovci tlačia Imreczemu do hlavy, že došiel na striebornom Volkswagene a Imrecze im odvetí, že v živote v striebornom Volkswagene nesedel.

4. Zjavne ho Čurillovci presvedčili – oni si pamätajú lepšie. Nahrávky dosvedčujú, že si to celé vymysleli a Imrecze sa to naučil naspamäť. Aby mohli obviniť lídra Smeru.

5. Spomeňte si – na tejto krivej výpovedi Imreczeho stála celá minuloročná kauza, čo chceli Roberta Fica strčiť do väzby. A Roba Kaliňáka tam aj strčili.

6. Trčali by tam dodnes. Taký bol plán. Zavrieť opozíciu, zničiť Smer a ukradnúť voľby. Čurillovci spracujú Imreczeho, ten odrapká, čo mu pripravia, znížia mu trest a bude po Smere – o toto im išlo.

7. Ide o ťažký zločin. Čurillovci, Matovič aj Lipšic by mali ísť okamžite do basy. Zneužívajú svoje právomoci verejných činiteľov na politický lynč. Toto je jasný dôkaz.

8. Len pripomínam, že v tom má prsty aj Čaputová, ktorá sa Čurillovcov verejne zastala – aj keď tie zvery chceli zabíjať deti a zapaľovať auto inej vyšetrovateľke.

9. Bola to Čaputová, pre ktorú robil Kubina a pomáhal jej ako jej zamestnanec zarezávať referendum. Ten istý Kubina z Lipšicovej bývalej právnej kancelárie dnes robí advokáta Čurillovcov. Aké náhody.

10. Dnes sa nad všetky pochybnosti preukázalo, že Čurillovci manipulovali trestné stíhanie tak, aby zničili Smer. Dovydierali Imreczeho, aby krivo svedčil. Žeby s vedomím prezidentky?

11. Čo povie teraz Čaputová? Týchto gaunerov ona obhajovala! A aj kvôli takýmto zverom zomreli vo väzbe generál Lučanský či advokát Krivočenko.

12. Áno, aj Čaputová má na rukách krv. A po dnešku by mala okamžite odstúpiť. Spolu s Lipšicom, Hamranom a celým Matovičovým gestapom.

13. Ak budú ešte aj dnešné škandalózne odhalenie liberálne médiá ututlávať, potom sa stávajú spolupáchateľmi zločinu.

14. A ak bude aj po dnešku Čaputová čušať, priznáva tým svoju vinu. Donekonečna im pripomínajme Dostojevského – po zločine prichádza trest.

15. Po dnešku na Slovensku nesmie ostať kameň na kameni. Gangstri ukradli štát, aby zničili opozíciu – a dnes im to celé popadalo na hlavu.

Prosím, keď uvidíte Lipšica utekať na letisko, zastavte ho. Asi letí domov do USA, aby unikol spravodlivému trestu. Po dnešku vie, že skončil.

Novinári už nie sú strážcami demokracie. Boj proti dezinformáciám je cenzúrou a bojom proti slobode prejavu. Éra doterajšej podoby žurnalistiky podľa Chmelára končí a dôsledkom toho sú snahy novinárov hlavného mediálneho prúdu označovať sa za seriózny masovokomunikačný prostriedok s tým, že všetko ostatné len dezinformačné médiá

Publicista, politický analytik a vysokoškolský pedagóg Eduard Chmelár vo svojom videoblogu poukazuje na to, že dnešné médiá už iba chránia vlastné komunikačné privilégiá a bránia ľuďom v dosiahnutí efektívnej slobody prejavu.

Toto video som nahrával ešte predtým, ako dnes popoludní strana Smer-SSD priniesla závažné dôkazy o tom, že polícia manipulovala výpoveďami spolupracujúcich obvinených.

V normálnom štáte by to bol škandál prvej triedy. Na Slovensku? Televízia TA3 vypla priamy prenos po desiatich minútach a ostatné médiá (vrátane údajne mienkotvorných denníkov N, Sme či Pravda) veľké NIČ, ani riadok.

Mohol by som vymenovať aj iné dôležité udalosti – napríklad keď odborári z celého Slovenska prišli podporiť do Beluše odborárskeho predáka, ktorého chce protiprávne vyštvať z fabriky vedenie nemeckej strojárskej firmy. Mediálne pokrytie? Nulové. Nezaujímali sa o to ani novinári, ani politici (s výnimkou mimoparlamentného hnutia Socialisti.sk).

Pýtam sa, načo máme médiá a komu slúžia, keď si neplnia základnú povinnosť – informovanie verejnosti. Selektívne informácie nie sú spravodajstvom, ale propagandou.

Znie to až neuveriteľne, že novinárov na dnešnej tlačovke nezaujímal obsah nahrávok, ale len to, odkiaľ ich smeráci majú. No nezaznamenal som, že by moralizovali nad tým, keď Daniel Lipšic podsúval Monike Tódovej výpisy z Threemy zo súdneho spisu, akým právom sa k nim dostala.

Novinári už dávno neplnia svoje poslanie stáť na strane verejnosti a garantovať jej slobodu prejavu. Oni dnes stoja na strane mocenských elít a chránia vlastné komunikačné privilégiá, pričom sa snažia zničiť konkurenciu nedemokratickými prostriedkami.

Viac vo videu:

Progresívne Slovensko ruka v ruke s politickými aktivistami v radoch protislovenského kultúrneho frontu vyjadrili oddanosť a podporu Čaputovej: „Sme vďační za prácu, ktorú spravila pre Slovensko, a prajeme si, aby v nej pokračovala aj naďalej!“

Prezidentka SR Zuzana Čaputová si podľa progresívcov a politicky angažovaných umelcov, notoricky známych z čias „Kuciakiády“ počas protivládnych protestov „slušnoľudí“, Henriety Mičkovicovej, Richarda Stankeho a Kristíny Farkašovej – Tormovej zaslúži počuť podporu ľudí, ktorí si ju vážia.

Viac vo videu:

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Proukrajinský dočasný premiér Heger sa vo Viedni sťažoval na šírenie dezinformácií a ruskej propagandy po Slovensku

Proukrajinský dočasný premiér Heger sa vo Viedni sťažoval na šírenie dezinformácií a ruskej propagandy po Slovensku, strašil Ficom, Ruskom a ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Stoltenberg - šéf NATO navštívil Kyjev v predvečer ukrajinskej ofenzívy tvrdia transatlantické média

Foto: Strana.ua AUTOR: EUGEN RUSNÁK Na frontoch Donbasu dochádza iba k minimálnym, dá sa povedať, „zemepisným“ zmenám: ruská armáda neútočí v štyroch smeroch, ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Aktualizované 29.9. 14:26
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...
Aktualizované 1.10. 22:37
Spravodajstvo

Voľby sa skončili, začínajú sa kšefty. Ostane opäť občan a volič za dverami?

Tak voľby sa skončili. Víťazstvo Smeru – SD sa dalo očakávať. Prekvapením však bolo, že vyhral voľby s vysokým náskokom. ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...