ČAPUTOVÁ S LIPŠICOM MUSIA OKAMŽITE ODSTÚPIŤ – KRYLI ŤAŽKÝ ZLOČIN!

21. apríla 2023

Prevalilo sa to! Náhly útek do USA?! KRYLI NAJŤAŽŠÍ ZLOČIN! Po zločine prichádza trest. Čaputová s Lipšicom musia okamžite odstúpiť!

Je vymaľované. Dnes sa definitívne potvrdilo, že všetka špina, ktorú Lipšic so svojimi čurillovskými besnými psami kydali na Smer, je vymyslená. Šach-mat.

1. Robert Fico dnes na tlačovke Smeru pustil zvukové záznamy, na ktorých sa Čurillovcom Imrecze priznáva, že nikdy na žiadnom stretnutí u Fica ohľadom Kiskových daňových podvodov nebol.

2. Potom si ho vzali Čurillovci do parády a o dva týždne Imrecze vypovedá, že na takomto stretnutí bol a dokonca si pamätá aj to, že auto, na ktorom tam údajne dofrčal, bolo strieborný Volkswagen.

3. Vtipné na tom je, že ďalšia nahrávka dosvedčuje, že Čurillovci tlačia Imreczemu do hlavy, že došiel na striebornom Volkswagene a Imrecze im odvetí, že v živote v striebornom Volkswagene nesedel.

4. Zjavne ho Čurillovci presvedčili – oni si pamätajú lepšie. Nahrávky dosvedčujú, že si to celé vymysleli a Imrecze sa to naučil naspamäť. Aby mohli obviniť lídra Smeru.

5. Spomeňte si – na tejto krivej výpovedi Imreczeho stála celá minuloročná kauza, čo chceli Roberta Fica strčiť do väzby. A Roba Kaliňáka tam aj strčili.

6. Trčali by tam dodnes. Taký bol plán. Zavrieť opozíciu, zničiť Smer a ukradnúť voľby. Čurillovci spracujú Imreczeho, ten odrapká, čo mu pripravia, znížia mu trest a bude po Smere – o toto im išlo.

7. Ide o ťažký zločin. Čurillovci, Matovič aj Lipšic by mali ísť okamžite do basy. Zneužívajú svoje právomoci verejných činiteľov na politický lynč. Toto je jasný dôkaz.

8. Len pripomínam, že v tom má prsty aj Čaputová, ktorá sa Čurillovcov verejne zastala – aj keď tie zvery chceli zabíjať deti a zapaľovať auto inej vyšetrovateľke.

9. Bola to Čaputová, pre ktorú robil Kubina a pomáhal jej ako jej zamestnanec zarezávať referendum. Ten istý Kubina z Lipšicovej bývalej právnej kancelárie dnes robí advokáta Čurillovcov. Aké náhody.

10. Dnes sa nad všetky pochybnosti preukázalo, že Čurillovci manipulovali trestné stíhanie tak, aby zničili Smer. Dovydierali Imreczeho, aby krivo svedčil. Žeby s vedomím prezidentky?

11. Čo povie teraz Čaputová? Týchto gaunerov ona obhajovala! A aj kvôli takýmto zverom zomreli vo väzbe generál Lučanský či advokát Krivočenko.

12. Áno, aj Čaputová má na rukách krv. A po dnešku by mala okamžite odstúpiť. Spolu s Lipšicom, Hamranom a celým Matovičovým gestapom.

13. Ak budú ešte aj dnešné škandalózne odhalenie liberálne médiá ututlávať, potom sa stávajú spolupáchateľmi zločinu.

14. A ak bude aj po dnešku Čaputová čušať, priznáva tým svoju vinu. Donekonečna im pripomínajme Dostojevského – po zločine prichádza trest.

15. Po dnešku na Slovensku nesmie ostať kameň na kameni. Gangstri ukradli štát, aby zničili opozíciu – a dnes im to celé popadalo na hlavu.

Prosím, keď uvidíte Lipšica utekať na letisko, zastavte ho. Asi letí domov do USA, aby unikol spravodlivému trestu. Po dnešku vie, že skončil.

Novinári už nie sú strážcami demokracie. Boj proti dezinformáciám je cenzúrou a bojom proti slobode prejavu. Éra doterajšej podoby žurnalistiky podľa Chmelára končí a dôsledkom toho sú snahy novinárov hlavného mediálneho prúdu označovať sa za seriózny masovokomunikačný prostriedok s tým, že všetko ostatné len dezinformačné médiá

Publicista, politický analytik a vysokoškolský pedagóg Eduard Chmelár vo svojom videoblogu poukazuje na to, že dnešné médiá už iba chránia vlastné komunikačné privilégiá a bránia ľuďom v dosiahnutí efektívnej slobody prejavu.

Toto video som nahrával ešte predtým, ako dnes popoludní strana Smer-SSD priniesla závažné dôkazy o tom, že polícia manipulovala výpoveďami spolupracujúcich obvinených.

V normálnom štáte by to bol škandál prvej triedy. Na Slovensku? Televízia TA3 vypla priamy prenos po desiatich minútach a ostatné médiá (vrátane údajne mienkotvorných denníkov N, Sme či Pravda) veľké NIČ, ani riadok.

Mohol by som vymenovať aj iné dôležité udalosti – napríklad keď odborári z celého Slovenska prišli podporiť do Beluše odborárskeho predáka, ktorého chce protiprávne vyštvať z fabriky vedenie nemeckej strojárskej firmy. Mediálne pokrytie? Nulové. Nezaujímali sa o to ani novinári, ani politici (s výnimkou mimoparlamentného hnutia Socialisti.sk).

Pýtam sa, načo máme médiá a komu slúžia, keď si neplnia základnú povinnosť – informovanie verejnosti. Selektívne informácie nie sú spravodajstvom, ale propagandou.

Znie to až neuveriteľne, že novinárov na dnešnej tlačovke nezaujímal obsah nahrávok, ale len to, odkiaľ ich smeráci majú. No nezaznamenal som, že by moralizovali nad tým, keď Daniel Lipšic podsúval Monike Tódovej výpisy z Threemy zo súdneho spisu, akým právom sa k nim dostala.

Novinári už dávno neplnia svoje poslanie stáť na strane verejnosti a garantovať jej slobodu prejavu. Oni dnes stoja na strane mocenských elít a chránia vlastné komunikačné privilégiá, pričom sa snažia zničiť konkurenciu nedemokratickými prostriedkami.

Viac vo videu:

Progresívne Slovensko ruka v ruke s politickými aktivistami v radoch protislovenského kultúrneho frontu vyjadrili oddanosť a podporu Čaputovej: „Sme vďační za prácu, ktorú spravila pre Slovensko, a prajeme si, aby v nej pokračovala aj naďalej!“

Prezidentka SR Zuzana Čaputová si podľa progresívcov a politicky angažovaných umelcov, notoricky známych z čias „Kuciakiády“ počas protivládnych protestov „slušnoľudí“, Henriety Mičkovicovej, Richarda Stankeho a Kristíny Farkašovej – Tormovej zaslúži počuť podporu ľudí, ktorí si ju vážia.

Viac vo videu:

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Proukrajinský dočasný premiér Heger sa vo Viedni sťažoval na šírenie dezinformácií a ruskej propagandy po Slovensku

Proukrajinský dočasný premiér Heger sa vo Viedni sťažoval na šírenie dezinformácií a ruskej propagandy po Slovensku, strašil Ficom, Ruskom a ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Stoltenberg - šéf NATO navštívil Kyjev v predvečer ukrajinskej ofenzívy tvrdia transatlantické média

Foto: Strana.ua AUTOR: EUGEN RUSNÁK Na frontoch Donbasu dochádza iba k minimálnym, dá sa povedať, „zemepisným“ zmenám: ruská armáda neútočí v štyroch smeroch, ...
Spravodajstvo

Od zajtra kontroly na hraniciach, koná sa Globsec!

Vážení priatelia, Globsec je zločinecká sorošovsko-NATOvská mimovládka podporujúca zabíjanie Slovanov na Ukrajine. JUDr. Štefan Harabin Od stredy 24. mája pre ...
Aktualizované 1.6. 00:56
Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...
Spravodajstvo

Dmitrij Medvedev nedávno vravel, prečo Ukrajina zmizne…

Medvedev: “Teraz je čas povedať, ako Ukrajina zmizne, ako aj aké je riziko obnovenia konfliktu v Európe a vo svete.” ...
Aktualizované 2.6. 12:36
Spravodajstvo

PhDr. Marta Danielová, predsedníčka Rady pre mediálne služby, zneužíva právomoc verejného činiteľa na šikanovanie rádia SLOBODNÝ VYSIELAČ

Všetko, čo sa na Slovensku deje, má svoju previazanosť a kauzálnu „logickosť“. Po vypuknutí umelo vytvorenej pandémie Covid 19 (Cov je ...
Spravodajstvo

X. VÝROČIE Z&V – Záznam z podujatia v plnej kvalite

24.mája 2023 sa v Bratislave uskutočnilo podujatie pri príležitosti X. výročia časopisu Zem&Vek Program moderovali Erika Vincoureková a Dušan Marušák, ...
Spravodajstvo

KINDŽAL ZNIČIL NADRADENOSŤ USA – Tibor Eliot Rostas

Pentagón oficiálne priznal, že v noci, 16. mája zničila ruská hypersonická raketa Kindžal protilietadlový raketový systém Patriot na predmestí Kyjeva. ...
Spravodajstvo

Ako sa dostať z krízy

Národná rada obnovy – konferencia profesionálov: Noveský, Štefan, Koller, Bohuš, Havel, Staněk, Jandejsek… 19.5. 2023 v Českom Juhomoravskom meste Vracov ...
Spravodajstvo

Pozvánka na AntiGLOBSEC 2023

SHO pozýva na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu Dámy a páni, v dňoch 29. až ...
Aktualizované 1.6. 14:54
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...
Spravodajstvo

Žiadame Slovenskú akadémiu vied o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice

Žiadosť o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice Asociácia za život a rodinu o.z. iniciovala túto petíciu predseda SAV ...