ČAPUTOVÁ S LIPŠICOM MUSIA OKAMŽITE ODSTÚPIŤ – KRYLI ŤAŽKÝ ZLOČIN!

21. apríla 2023

Prevalilo sa to! Náhly útek do USA?! KRYLI NAJŤAŽŠÍ ZLOČIN! Po zločine prichádza trest. Čaputová s Lipšicom musia okamžite odstúpiť!

Je vymaľované. Dnes sa definitívne potvrdilo, že všetka špina, ktorú Lipšic so svojimi čurillovskými besnými psami kydali na Smer, je vymyslená. Šach-mat.

1. Robert Fico dnes na tlačovke Smeru pustil zvukové záznamy, na ktorých sa Čurillovcom Imrecze priznáva, že nikdy na žiadnom stretnutí u Fica ohľadom Kiskových daňových podvodov nebol.

2. Potom si ho vzali Čurillovci do parády a o dva týždne Imrecze vypovedá, že na takomto stretnutí bol a dokonca si pamätá aj to, že auto, na ktorom tam údajne dofrčal, bolo strieborný Volkswagen.

3. Vtipné na tom je, že ďalšia nahrávka dosvedčuje, že Čurillovci tlačia Imreczemu do hlavy, že došiel na striebornom Volkswagene a Imrecze im odvetí, že v živote v striebornom Volkswagene nesedel.

4. Zjavne ho Čurillovci presvedčili – oni si pamätajú lepšie. Nahrávky dosvedčujú, že si to celé vymysleli a Imrecze sa to naučil naspamäť. Aby mohli obviniť lídra Smeru.

5. Spomeňte si – na tejto krivej výpovedi Imreczeho stála celá minuloročná kauza, čo chceli Roberta Fica strčiť do väzby. A Roba Kaliňáka tam aj strčili.

6. Trčali by tam dodnes. Taký bol plán. Zavrieť opozíciu, zničiť Smer a ukradnúť voľby. Čurillovci spracujú Imreczeho, ten odrapká, čo mu pripravia, znížia mu trest a bude po Smere – o toto im išlo.

7. Ide o ťažký zločin. Čurillovci, Matovič aj Lipšic by mali ísť okamžite do basy. Zneužívajú svoje právomoci verejných činiteľov na politický lynč. Toto je jasný dôkaz.

8. Len pripomínam, že v tom má prsty aj Čaputová, ktorá sa Čurillovcov verejne zastala – aj keď tie zvery chceli zabíjať deti a zapaľovať auto inej vyšetrovateľke.

9. Bola to Čaputová, pre ktorú robil Kubina a pomáhal jej ako jej zamestnanec zarezávať referendum. Ten istý Kubina z Lipšicovej bývalej právnej kancelárie dnes robí advokáta Čurillovcov. Aké náhody.

https://youtube.com/watch?v=78IjhOUb97s

10. Dnes sa nad všetky pochybnosti preukázalo, že Čurillovci manipulovali trestné stíhanie tak, aby zničili Smer. Dovydierali Imreczeho, aby krivo svedčil. Žeby s vedomím prezidentky?

11. Čo povie teraz Čaputová? Týchto gaunerov ona obhajovala! A aj kvôli takýmto zverom zomreli vo väzbe generál Lučanský či advokát Krivočenko.

12. Áno, aj Čaputová má na rukách krv. A po dnešku by mala okamžite odstúpiť. Spolu s Lipšicom, Hamranom a celým Matovičovým gestapom.

13. Ak budú ešte aj dnešné škandalózne odhalenie liberálne médiá ututlávať, potom sa stávajú spolupáchateľmi zločinu.

14. A ak bude aj po dnešku Čaputová čušať, priznáva tým svoju vinu. Donekonečna im pripomínajme Dostojevského – po zločine prichádza trest.

15. Po dnešku na Slovensku nesmie ostať kameň na kameni. Gangstri ukradli štát, aby zničili opozíciu – a dnes im to celé popadalo na hlavu.

Prosím, keď uvidíte Lipšica utekať na letisko, zastavte ho. Asi letí domov do USA, aby unikol spravodlivému trestu. Po dnešku vie, že skončil.

Novinári už nie sú strážcami demokracie. Boj proti dezinformáciám je cenzúrou a bojom proti slobode prejavu. Éra doterajšej podoby žurnalistiky podľa Chmelára končí a dôsledkom toho sú snahy novinárov hlavného mediálneho prúdu označovať sa za seriózny masovokomunikačný prostriedok s tým, že všetko ostatné len dezinformačné médiá

Publicista, politický analytik a vysokoškolský pedagóg Eduard Chmelár vo svojom videoblogu poukazuje na to, že dnešné médiá už iba chránia vlastné komunikačné privilégiá a bránia ľuďom v dosiahnutí efektívnej slobody prejavu.

Toto video som nahrával ešte predtým, ako dnes popoludní strana Smer-SSD priniesla závažné dôkazy o tom, že polícia manipulovala výpoveďami spolupracujúcich obvinených.

V normálnom štáte by to bol škandál prvej triedy. Na Slovensku? Televízia TA3 vypla priamy prenos po desiatich minútach a ostatné médiá (vrátane údajne mienkotvorných denníkov N, Sme či Pravda) veľké NIČ, ani riadok.

Mohol by som vymenovať aj iné dôležité udalosti – napríklad keď odborári z celého Slovenska prišli podporiť do Beluše odborárskeho predáka, ktorého chce protiprávne vyštvať z fabriky vedenie nemeckej strojárskej firmy. Mediálne pokrytie? Nulové. Nezaujímali sa o to ani novinári, ani politici (s výnimkou mimoparlamentného hnutia Socialisti.sk).

Pýtam sa, načo máme médiá a komu slúžia, keď si neplnia základnú povinnosť – informovanie verejnosti. Selektívne informácie nie sú spravodajstvom, ale propagandou.

Znie to až neuveriteľne, že novinárov na dnešnej tlačovke nezaujímal obsah nahrávok, ale len to, odkiaľ ich smeráci majú. No nezaznamenal som, že by moralizovali nad tým, keď Daniel Lipšic podsúval Monike Tódovej výpisy z Threemy zo súdneho spisu, akým právom sa k nim dostala.

Novinári už dávno neplnia svoje poslanie stáť na strane verejnosti a garantovať jej slobodu prejavu. Oni dnes stoja na strane mocenských elít a chránia vlastné komunikačné privilégiá, pričom sa snažia zničiť konkurenciu nedemokratickými prostriedkami.

Viac vo videu:

Progresívne Slovensko ruka v ruke s politickými aktivistami v radoch protislovenského kultúrneho frontu vyjadrili oddanosť a podporu Čaputovej: „Sme vďační za prácu, ktorú spravila pre Slovensko, a prajeme si, aby v nej pokračovala aj naďalej!“

Prezidentka SR Zuzana Čaputová si podľa progresívcov a politicky angažovaných umelcov, notoricky známych z čias „Kuciakiády“ počas protivládnych protestov „slušnoľudí“, Henriety Mičkovicovej, Richarda Stankeho a Kristíny Farkašovej – Tormovej zaslúži počuť podporu ľudí, ktorí si ju vážia.

Viac vo videu:

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Proukrajinský dočasný premiér Heger sa vo Viedni sťažoval na šírenie dezinformácií a ruskej propagandy po Slovensku

Proukrajinský dočasný premiér Heger sa vo Viedni sťažoval na šírenie dezinformácií a ruskej propagandy po Slovensku, strašil Ficom, Ruskom a ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Stoltenberg - šéf NATO navštívil Kyjev v predvečer ukrajinskej ofenzívy tvrdia transatlantické média

Foto: Strana.ua AUTOR: EUGEN RUSNÁK Na frontoch Donbasu dochádza iba k minimálnym, dá sa povedať, „zemepisným“ zmenám: ruská armáda neútočí v štyroch smeroch, ...
Spravodajstvo

UMELÁ INTELIGENCIA A SLOVENSKO (ZNOVA) AKO PILOTNÁ KRAJINA

Peter Pellegrini, budúci prezident Slovenskej republiky, je zárukou zavádzania umelej inteligencie na Slovensku. Túto skutočnosť už ohlásil na tlačovke, ako ...
Aktualizované 15.4. 22:45
Spravodajstvo

Všetko je inak: Orbán, Fico, Pellegrini - nová politika USA v Európe? Ukrajina, Taiwan...

PROTIPROUD TV vysiela ďalší rozhovor Petra Hájka s vojenským a bezpečnostným expertom Michalom Svatošom, ktorý opäť prináša prekvapivé informácie, ktoré ...
Spravodajstvo

Harabin: Toto je rozklad štátu! Výsmech všetkého...

Juraja Dobrotku nezákonne vyhodili zo slovenskej armády za nenosenie rúška! Milí priatelia. Dnes 11. 4. 2024 som bol na Mestskom ...
Spravodajstvo

Mierové rokovania začnú na Slovensku

Snímka: ba.foxy.sk Rusi už hovoria o mierových rokovaniach v Bratislave Voliči na Slovensku posilnili vplyv proruských síl v strednej Európe, ...
Aktualizované 13.4. 16:21
Spravodajstvo

VŠETKO JE NAOPAK - Štefan Harabin

Štefan Harabin: Uvalenie sankcií proti Ruskej federácii Európskou Úniou je protiprávne a zjavne v rozpore i s Ústavou SR Milí ...
Spravodajstvo

Slovensko a dobro zvíťazilo. Grupen orgazmus v Korčokovom tábore sa nekonal

Foto N – Tomáš Benedikovič Áno. Sabat v Korčokovom tábore a grupen orgazmus protislovenských síl sa nekonal. Tieto protislovenské sily ...
Aktualizované 15.4. 21:59
Spravodajstvo

Konšpiračné výrony a hoaxy Aktualít

Aktuality zo Sorosovej stajne médií napísali článok pod názvom:„10 dôvodov, prečo vyhral Peter Pellegrini“ Považujem za potrebné uviesť niektoré fakty ...
Spravodajstvo

Indoktrinovaný mozog – najdiabolskejšia vec, aká bola kedy vykonaná!

Molekulárny genetik Dr. Michael Nehls odhalil doposiaľ neidentifikovaný neurobiologický mechanizmus indoktrinácie, ktorý výrazne mení osobnosť. V rozhovore so známym americkým ...
Aktualizované 14.4. 22:55
Spravodajstvo

Vyšetrovací výbor vyšetruje spojenie firmy Burisma s teroristickými útokmi v Rusku

Vyšetrovací výbor Ruska v utorok oznámil začatie trestného konania podľa článku o financovaní terorizmu. Do podozrenia sa dostala notoricky známa ...
Aktualizované 14.4. 23:13
Spravodajstvo

„Nedeľná škola Slavice“ a „Chazarský golem“ na Slovanskom dvore v Alekšinciach

Foto: Eugen Rusnák AUTOR: EUGEN RUSNÁK Víkend na už veľmi dobre známom na celom Slovensku a v zahraničí Slovanskom dvore v Alekšinciach bol ...