Big Pharma si kúpila mlčanie Dr. Hilla za 40 miliónov dolárov, aby pochoval ivermektín

21. augusta 2023

Dr. Tess Lawrie a Dr. Andrew Hill

Aké úplatky asi išli ďalším účastníkom jedného veľkého podvodu? To sa zrejme nikdy nedozvieme, nie každý sa prizná. Pred časom úradník Trumpovej administratívy Dr. Alexander priznal, že mu bol ponúknutý úplatok vo výške 1 milióna dolárov a k tomu plat 50 000 dolárov mesačne.

Je zrejme jedným z mála, kto úplatok odmietli a neváhali na covidový podvod upozorniť.

Zrejme záležalo na poste daného „odborníka“ či politika, ale isté je, že za covidovým podvodom budú v celosvetovom meradle korupcie v rádoch miliárd.

Rozhovor, ktorý je starý už dva a pol roka, je teraz stále aktuálny, pretože nám pripomína, že celý covidový podvod by nemohol prebehnúť, pokiaľ by za ním nestála veľmi rozsiahla korupcia.

18. januára 2021, počas  rozhovoru Dr. Tess Lawrie s Dr. Andrewom Hillom, ktorý študoval a propagoval vlastnosti ivermektínu na liečbu covidu, priznal, že preferoval doláre pred ľudskými životmi.

Liverpoolská univerzita, kde je vedúcim výskumným pracovníkom na katedre farmakológie a terapie, dostala od UNITAID  40 miliónov dolárov.

UNITAID je podporovaná očkovacia lobby, vrátane  nadácie Billa a Melindy GatesovýchAndrew Hill pripustil, že jeho sponzori lobovali za zmenu jeho zistenia.

Článok bol skutočne optimistický: „Ivermektín významne skrátil dobu hospitalizácie, je výrazne kratší ako u kontrolnej skupiny.“ Na druhej strane je záver úplne opačný:

„Mnoho zahrnutých štúdií ešte nebolo publikovaných alebo recenzovaných. Metaanalýzy sú náchylné na mätúce problémy. Okrem toho sa štandardy starostlivosti v jednotlivých štúdiách značne líšili a dávka ivermektínu a dĺžka liečby boli heterogénne. Ivermektín musí byť validovaný vo väčších, randomizovaných, kontrolovaných štúdiách.“

Pisateľ záveru zjavne nie je rovnaký ako autor textu.

Od osudového rozhodnutia Andrewa Hilla dovoliť svojmu sponzorovi, aby „zmenil“ záver jeho článku, zomrelo 2,475 milióna ľudí. Z nich 80% mohlo byť zachránených, pokiaľ by bol nebol ivermektín zakázaný.

Presne 1,98 milióna životov bolo stratených kvôli náhlemu obratu Dr. Hilla. Štyridsať miliónov dolárov je hodnota daru, ktorý UNITAID poskytol Liverpoolskej univerzite. Táto suma zodpovedá 20 dolárom a 20 centom za život.

To je to, za čo všetci stojíme očkovacie lobby. (Skutočnosť, že Dr. Andrew Hill dovolil inej osobe zmeniť záver svojho článku, je známa a bola publikovaná v knihe  Ivermectin for the World  od Justusa Hopea.)

Prepis dialógu medzi Dr. Hillom a Dr. Lawriovú o ivermektíne

(celé video v angličtine s francúzskymi titulkami  nájdete tu).

Dr Andrew Hill  – Myslím, že som tu vo veľmi citlivej pozícii.
Dr Tess Lawrie  – Mnoho ľudí je v citlivých pozíciách; sú v nemocnici na jednotkách intenzívnej starostlivosti a umierajú a potrebujú tento liek. Tomu nerozumiete, viete, pretože nie ste lekár. Nevidíte ľudí umierať každý deň. A tento liek zabraňuje úmrtiam o 80%. Takže 80 % ľudí, ktorí dnes zomrú, by nemalo zomrieť, pretože existuje ivermektín.
Dr. Hill  – NIH (Americký inštitút zdravia) by nesúhlasil s odporúčaním ivermektínu (pozn.: pripomínam, že nedávno už po mnohých súdnych státiach ivermektín konečne americká FDA uznala).
Dr Lawrie – Áno, pretože NIH patrí k očkovacej lobby… To je zlý výskum. Takže v tejto chvíli sa o vás naozaj, naozaj bojím.
Dr. Hill – Áno. Chcem povedať, je to ťažká situácia.
Dr. Lawrie  – Nie, možno ste v ťažkej situácii. Ale ja nie som, pretože nemám sponzora. Môžem povedať pravdu… Ako dlho teda necháte ľudí zbytočne umierať – je to na vás? Aký časový rámec na to máte?
Dr Hill – No, myslím… Myslím, že je to na WHO a NIH, FDA (správa potravín a liečiv) a EMA (Európska agentúra pre hodnotenie liečiv). A rozhodnú sa, až si budú myslieť, že je toho dosť.
Dr. Lawrie  – Radšej ste riskoval životy mnohých ľudí. Viete, keby sme v tom boli vy a ja spolu, mohli by sme prezentovať jednotný front a mohli by sme to získať. Mohli by sme to urobiť. Mohli by sme zachrániť životy; mohli by sme zabrániť tomu, aby sa ľudia nakazili. Mohli by sme zabrániť umieraniu starých ľudí…
Som lekárka a zachránim toľko životov, koľko len budem môcť. A urobím to tým, že rozšírim informácie o ivermectine… Dobre. Nanešťastie do toho bude zasahovať vaša práca a zdá sa, že dokážete uniesť bremeno mnohých a mnohých úmrtí, čo ja nemôžem.
Dr Lawrie  (o zmene záverov) – Tak kto je to v UNITAID? Kto vám radí s vašimi dôkazmi?
Dr. Hill  – No, to sú tamojší ľudia. Ja nie…
Dr Lawrie  – Mohli by ste mi dať meno niekoho z UNITAID, s kým by som mohla hovoriť, aby som sa mohla podeliť o svoje dôkazy a snáď ich presvedčiť, aby to pochopili?
Dr Hill– Oh, budem musieť premýšľať o tom, aké meno vám oznámiť… Ale chcem povedať, že je to veľmi ťažké, pretože som, viete, mám úlohu, kde mám produkovať tento dokument a sme vo veľmi ťažkej, delikátnej situácii… Áno, je to veľmi silná lobby…
Dr. Lawrie  – Ako dlho si myslíte, že patová situácia bude trvať?
Dr. Hill  – Na mojej strane. Ok… Myslím, že na konci februára tam budeme o šesť týždňov. (Pozn.: Pripomínam, že malo ísť o február 2021, ale ďalšieho 2,5 roka sa nič nedialo)
Dr. Lawrie  – Koľko ľudí denne zomrie?
Dr. Hill  – No iste. Myslím, viete, pätnásť tisíc ľudí denne.
Dr Lawrie – Pätnásť tisíc ľudí denne krát šesť týždňov… Pretože týmto tempom dostáva ivermektín každá iná krajina okrem Spojeného kráľovstva a USA, pretože Spojené kráľovstvo, USA a Európa sú držané očkovacej lobby.
Dr Hill  – Mojím cieľom je nechať si liek schváliť a urobiť všetko pre to, aby som ho dostal na maximum…
Dr Lawrie  – Nerobíte všetko, čo môžete, pretože všetko, čo môžete, by znamenalo povedať ľuďom, ktorí vám platia: „Vidím, že to zabraňuje smrti. Tento záver už preto nebudem podporovať a poviem pravdu. No, nebude vám schvaľované, ako ste ten záver napísali. V skutočnosti ste sa strelili do nohy a strelili ste nás všetkých do nohy. Všetci… všetci sa snažia robiť niečo správne. Vlastne ste to úplne zničili… Neviem, ako sa vám darí v noci spať, úprimne…

Po prečítaní tejto  redakčnej poznámky  bol článok Dr. Hilla o ivermektínu úplne pochovaný:

„6. júla 2021 zverejnilo Open Forum Infectious Diseases verziu tejto predtlače. Autori neskôr zistili, že jedna zo štúdií, na ktorých bola táto analýza založená, bola stiahnutá kvôli podvodným údajom. Vyhlásenie o obavách bolo zverejnené 9. augusta 2021. Autori predložili revidovanú verziu bez problematickej štúdie a pôvodne publikovaný článok bol stiahnutý. Revidovaná verzia je teraz k dispozícii na webových stránkach časopisu.“

13. októbra 2021 ponúkol  Guardian  (financovaný nadáciou Bill & Melinda Gates Foundation) stránkovú reklamu na vakcíny a samozrejme poriadne poháňala ivermektín. Pod ním je podpísaný Andrew Hill!

Povedzme, že redaktor nemal žiadne výčitky ohľadom použitia podpisu výskumníka,(ktorý už súhlasil s prepísaním záveru svojej štúdie o ivermektíne Big Pharma).

Tento článok ukazuje aké boli reakcie ľudí čoskoro po zverejnení vyššie uvedeného rozhovoru (ten bol zverejnený v januári 2021, článok nižšie o 9 mesiacov neskôr):

Tu je  článok: 

„Našli sme niekoľko príkladov lekárskeho podvodu v klinických štúdiách ivermektínu: niektoré databázy jednoducho vymysleli bezohľadní lekári. Keď sme odstránili všetky nekvalitné klinické štúdie, ivermektín už nemal žiadny klinický prínos.

Po našej správe o lekárskom podvode v júli 2021 sa zneužívanie zhoršilo. Boli mi poslané obrázky nacistických vojnových zločincov visiacich na stĺpoch verejného osvetlenia, obrázky voodoo hojdajúcich sa rakví, ostré vyhrážky, že moja rodina nie je v bezpečí, že všetci zhoríme v pekle.

Moja vedecká povesť bola ohrozená aj e-mailom. Poznám mnoho ďalších vedcov, ktorí boli podobne ohrození a zneužívaní po tom, čo podporovali očkovanie alebo spochybňovali prínosy neoverenej liečby, ako je ivermektín. Ak vedci nemôžu komunikovať zo strachu z hrozieb a zneužitia, ako je možné kontrolovať všetky dezinformácie?

Pokiaľ necháme túto dezinformáciu šíriť bez kontroly, existuje reálne nebezpečenstvo, že sa ľudia nenechajú očkovať – budú veriť, že môžu podstúpiť alternatívnu liečbu a byť chránení, aj keď neexistuje žiadny skutočný dôkaz.

Títo ľudia by sa potom mohli nakaziť, hospitalizovať a dokonca zomrieť na Covid. V nemocniciach v Spojenom kráľovstve je toľko neočkovaných pacientov, ktorí sa so správnymi informáciami mohli rozhodnúť inak.“

Áno, toto napísal Dr. Hill, ktorý vzal o necelý rok skôr úplatok 40 miliónov dolárov, aby mlčal o prínosoch ivermectinu, len 3/4 roka po rozhovore vyššie.

To len ukazuje „hrošiu kožu“ tohto novodobého Mengeleho, ktorý sa navyše pustil do propagandy génových injekcií.

Big Pharma páli zo všetkých síl: od prepísaných vedeckých článkov až po klebety v tlači, všetko je dobré, aby podporila predaj takzvaných „vakcín.“ Nezabudnite, že vo väčšine krajín by nebola aplikácia týchto „vakcín“ prípustná, ak by existovala efektívna liečba.

Pred ivermektínom dala nakoniec Liverpoolská univerzita prednosť cenovo výhodnejšiemu molnupiraviru  (710 USD za dávku v USA). 

Išlo jednoducho o to, aby sa podporil predaj (veľmi drahých) liekov alebo pseudovakcín, aj keď existuje pomerne lacná liečba.

Pamätajte, že krabička 4 tabliet ivermectinu stojí iba okolo 8 € (ceny sú rôzne v závislosti od krajiny a predajcu)…

ZDROJ

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Štátny prevrat v réžii ESETu / zhrnutie kauzy

Danny Kollar vysielal 17. 8. 2023 rozhovor s Pavlom Forišom a Erikom Mikulčíkom o štátnom prevrate za účasti oligarchov z ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Rozhovor s JUDr. Harabinom o tom, čo sa deje na Slovensku ale aj otvorene, čo sa deje v zahraničí

V našej vlasti vznikli špeciálne inštitúcie, teda špeciálna prokuratúra, špecializovaný trestný súd, kde cez vydierateľných prokurátorov a sudcov dosadených do ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Spravodajstvo

JUDr. Štefan Harabin hosťom v TV Slovan

Štefan Harabin o nových pozitívnych aktuálnych rozhodnutiach na súde voči antirúškarom, ktorí nepodľahli koviddiktatúre a správali sa podľa toho ako ...
Aktualizované 25.9. 23:22
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Aktualizované 26.9. 00:03
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Spravodajstvo

Nelegálny papierik - Judita Laššáková

O nelegálnom papieriku, o ktorý sa opiera Igor Matovič a zriadil si aj kričiace auto na to, aby ho bolo ...
Spravodajstvo

Tragédia Slovenska = vláda Progresívneho Slovenska

Poslanec NR SR Milan Vetrák ma vo svojom článku upútal otázkou: „Ak nominanti Progresívneho Slovenska (PS) tunelujú peniaze v státisícoch eur v samospráve, ...
Spravodajstvo

Dozvieme sa niekedy celú pravdu o Majdane 2013-14?

Ilustračný obrázok: flickr Milí priatelia, je potrebné si stále pripomínať, kto stál za neústavným teroristickým pučom v Kyjeve v roku 2014, ...
Spravodajstvo

Okupanti v uliciach, kto ich zavolal? Budú vyzbrojovať utečencov k terorizmu?

VAROVANIE! Čo toto má znamenať? Americký vojaci včera večer v uliciach Bratislavy?!? Ak áno, aký bol dôvod ich pochodu Bratislavou? Veľká ...
Spravodajstvo

Príhovor k národu

ilustračný obrázok: newscientist Milé Slovenky a Slováci/Sloveni, Podľa výsledkov výskumu genealógie sme etnicky najstarším národom Európy, no z dôvodu nepriazne dejinného vývoja ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...