Americké firmy Pfizer a Moderna neuverejňujú výsledky testovacích kôl svojich vakcín

24. decembra 2020

Šéf francúzskej infekčnej kliniky prehovoril. Niečo také v živote nevidel! Americké firmy Pfizer a Moderna nezdieľajú na vedeckých serveroch výsledky testovacích kôl svojich vakcín, ktoré oznámili tlačovými správami a bez konzultácií s vedeckou obcou! Lekárovi sa ale podarilo k záznamom o testovacích kolách vakcíny Pfizer dostať inou cestou a krvi by sa v ňom nikto nedorezal!

Čo našiel v správe by malo varovať ľudí vo veku od 18 do 55 rokov! Ľudia sú zaočkovaní nevyskúšanou vakcinačnou metódou za použitia modifikovanej RNA!

Zásadné vyjadrenie francúzskeho odborníka cez infekčné choroby, ktorý poskytol rozhovor francúzskemu denníku Le Parisien. Odborník odpálil zásadnú informáciu, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou na českých a slovenských serveroch mainstreamu nikdy nezaznie, pretože sa jedná o nepohodlnú a pre záujmy vakcinátorov nežiadúcou informáciou. Najprv ale odbočím. Ak si niekto myslí, že keď niektorí politici zahrajú na televíznej obrazovke divadlo a nechajú si vpichnúť do tela vitamín B, prípadne biologický roztok, tak že okamžite všetci „ovčania“ pobežia do fronty a budú sa chcieť očkovať, tak je na omyle. Do redakcie sme boli upozornení už niekoľkými lekármi na podivnú vec, ktorú odpozorovali pri propagačnom očkovaní amerického viceprezidenta Mikea Pence, a rovnako pri očkovaní Joea Bidena a pri väčšine propagačných očkovaniach na televíznych obrazovkách. Zakaždým sú vakcíny buď už dopredu natiahnuté do injekčnej striekačky a nikde nie sú k videniu samotné fľaštičky s vakcínou, alebo je tekutina z fľaštičky naťahovaná tak, aby nebolo možné vidieť nápisy na fľaštičke.

Na televíznu obrazovku ukazujú politici s vakcínami cirkusové čísla, lekári ich odhalili, že s veľkou pravdepodobnosťou podvádzajú!

Z hľadiska lekárskej etiky totiž platí, že pacientovi sa vakcína naťahuje do injekcie pred jeho zrakom a až tesne pred aplikáciou, aby nedošlo k zámene, aby pacient videl, čo vlastne je do injekcie natiahnuté z fľaštičky. A možno si poviete, prečo je to také dôležité, veď fľaštičky s falošným biologickým roztokom alebo vitamínom B možno natiahnuť aj pred očami očkovaného, pred kamerou a nikto nič nespozná. Lenže, to je trochu inak. Vakcíny sú v fľaštičkách zaplombované priamo z továrne a majú rôzne farby uzáverov, striebornej, čiernej, červenej, modrej, zelenej, žltej, oranžovej, fialovej atď.

Ak by niekto pred kamerami chcel natiahnuť do injekcie vitamín B v roztoku, bola by vidieť iná farba plomby fľaštičky, v USA majú napr. vitamínové injekcie a výživové roztoky oranžovú farbu. Naproti tomu očkovacie roztoky majú zvyčajne farbu modrú, červenú, fialovú a striebornú, zvyčajne pre 2-fázové očkovanie. Fľašky sú nerozoberateľné a pri pokuse o naplnení použitej fľaštičky od vakcíny roztokom s vitamínom by došlo ku kontaminácii vitamínového roztoku so zvyškami vakcíny vo fľaštičke. Bolo by to vysoko nebezpečné.

Francúzsky expert z infekčnej kliniky to povedal na plnú hubu

Lekár si nedovolí riskovať kontamináciu a do vakcinačnej fľaštičky vstrekovať skrze ihlu z injekcie roztok s vitamínom. Takže z tohto dôvodu sa injekcie naťahujú buď mimo prítomnosti kamier, aby nebolo vidieť, z akých fľaštičiek a s akými farbami plomb sa vakcína do injekcie naťahuje, alebo sa to robí tak, aby kamera nevidela detail fľaštičky. A to len potvrdzuje ďalšie zistenie, ktoré poskytol spomínaný francúzsky odborník. Človek by si myslel, že vakcína s takou ostrou sledovanosťou bude preverená skrz naskrz, ale ono sa ukazuje, že dokonca aj ruská vakcína Sputnik V má väčšiu transparentnosť ako vakcíny amerických firiem Pfizer a Moderna. Lenže, ako uvádza francúzsky lekár, je to úplne inak. Prečítajte si, aký názor na americkú vakcínu Pfizer v rozhovore pre Le Parisien má špičkový francúzsky epidemiológ:

Vedúci oddelenia infekčných chorôb v nemocnici Pitié-Salpêtrière v Paríži komentuje najnovšie zverejnené údaje o dvoch vakcínach

„Nesmieme sa ponáhľať,“ varuje profesor Eric Caumes

Profesor Eric Caumes, vedúci infekčných chorôb v nemocnici Pitié-Salpêtrière v Paríži, preslávil svojou otvorenosťou potom, keď vyzval k väčšej transparentnosti laboratórií a obáva sa veľkého počtu vedľajších účinkov vakcíny Pfizer proti Covid-19.

Podarilo sa vám získať prístup k vedeckým publikáciám o rôznych vakcínach?

ERIC CAUMES: Jeden prístup áno! Úplné výsledky štúdie AstraZeneca sa práve objavili na serveri The Lancet. A budem ich pozorne sledovať. Britské laboratórium predložilo údaje o účinnosti a bezpečnosti svojich vakcín na preskúmanie, ktoré im dáva vedeckú hodnotu, pretože boli preskúmané, kritizované a schválené nezávislými kolegami. Toto by malo byť pravidlom, ale spoločnosti Pfizer a Moderna jednoducho oznámili svoj úspech iba prostredníctvom tlačovej správy. Počas svojej kariéry lekára som niečo také nikdy predtým nevidel! Uvedomte si, že po vedeckej publikácii (ich štúdií) stále nie je ani stopy. Kráčame po hlave. Našťastie som sa v utorok večer mohol oboznámiť so správou americkej liekovej agentúry (FDA) získanou z údajov odovzdaných spoločnosťou Pfizer, aby mohli uviesť na trh svoju vakcínu.

Čo správa hovorí?

Po prečítaní 53 stránok ma niečo zarazilo. Nikdy som nevidel tak vysokú frekvenciu vedľajších účinkov vakcíny! Okrem minimálnych reakcií spôsobených injekciou, ako je miestne začervenanie a bolesť, sú ďalšie nežiaduce účinky identifikované relatívne vysokou rýchlosťou, najmä u mladých ľudí a po druhej dávke. Vezmite si napríklad horúčky. Môžu sa objaviť dočasne po injekcii, to je klasické. Ale tam malo horúčku 15,8% osôb vo veku 18 až 55 rokov na úrovni 38 ° C alebo aj viac počas siedmich dní po druhej injekcii. A 45% dobrovoľníkov muselo brať lieky na horúčku alebo bolesť. Hovoríme tiež o 55% dobrovoľníkov s bolesťami hlavy, 62% dobrovoľníkov čelilo únave. To je príliš veľa, môže dôjsť k problému …

Kým očkovacia kampaň v Anglicku už začala, úrady už neodporúčajú vakcínu Pfizer pre ľudí s ťažkými alergiami. Aká je vaša reakcia?

Som prekvapený, pretože tieto nežiaduce účinky nie sú uvedené v dokumente americkej agentúry pre lieky (FDA), ktorý je mojím jediným zdrojom. To potvrdzuje, že človek by sa nemal s vakcináciou ponáhľať.

Je podľa vás obyvateľstvo ohrozené imunizáciou?

To je príliš citlivá otázka. Všetko závisí od pomeru rizík a prínosov. U starších ľudí s vysokým rizikom ťažkej Covid choroby ich budem očkovať vakcínami od firiem Pfizer a Moderna, ale nie mladších ľudí alebo ľudí bez komorbidít. Nielen, že chýbajú informácie, ale tieto injekcie založené na genetickom materiáli (messenger RNA – mRNA) do tejto chvíle nikdy neprešli fázou komercializácie. Možno sú revolučné, ale chcem dôkaz ich spoľahlivosti, inak to znamená dať slepú dôveru výrobcom. Svet sa dnes niekam rúti strmhlav. Výsledkom je, že sme v komerčnom drifte. Na druhej strane by som bol radšej očkovaný vakcínou AstraZeneca a čínsku vakcínou, u ktorej sme overili výsledky.

Minister zdravotníctva Olivier Verano reagoval v LCI na vaše komentáre k očkovaniu a povedal, že ste niekedy hovorili „nezmysly“. Čo by ste mu odpovedal?

Neprekvapuje ma, že som bol začlenený do dlhého radu k poslancom urazeným Veranom (pozn. Le Parisien: 3. novembra sa ministrovi nepodarilo zachovať pokoj pri skúmaní návrhu zákona o predĺžení Núdzového stavu v Národnom zhromaždení).

Nebojíte sa hrať hru na sprisahania?

Áno, strašne sa toho bojím, ale akonáhle človek opustí jedinú dominantnú myšlienku, je okamžite považovaný za sprisahanca alebo „osla“, pretože ma Verano kvalifikoval, zatiaľ čo ja som jedným z tých, ktorí obhajujú vakcíny. Sú to zázraky na infekčnú chorobu, najchytrejšie drogy, pretože skôr zabraňujú chorobám než liečia. Ale hovorím ľuďom pravdu, inak už nám, doktorom, nebudú veriť. Navyše môj kolega neodmietol moje slová, ani nepovedal, že som sa mýlil, keď som čakal na výsledky fázy č. 3 o účinnosti vakcíny. Asi žijeme vo svete pokrytcov.

Predpokladáte, že napriek všetkému pôjdete do boja?

Áno, pretože sa hlavne obávam, že sa s týmito (mRNA) vakcínami Covid zhoršuje. Potom nám bude vyčítané, že sme odišli z pódia, bude nám povedané: Boli ste naivní a za tieto dávky vakcín ste zaplatili majland, bez toho aby ste vedeli, či sú pre ľudí bezpečné. Ak to dopustíme, bude zdiskreditovaná celá história očkovania. Dnes máme dojem, že si musíme zvoliť strany. Všetko ale nie je čiernobiele, môže to byť šedé a treba to ale povedať.

Zdroj: Le Parisien

Prečo ešte nie sú na stole čísla a sumy peňazí pre ľudí, ktorí po vakcinácii budú mať dočasné alebo trvalé následky?

Ako teda sami vidíte, francúzsky expert a lekár, ktorý je zástancom očkovania, poskytol pre Le Parisien rozhovor ako lekár, ktorý si zaslúži rešpekt. Hoci sám je zástancom očkovania, varuje pred novými nevyskúšanými vakcínami s technológiou modifikovanej RNA, ktorá mení v ľudskom tele štrukturálnu DNA. Americké farmaceutické laboratóriá Pfizer a Moderna taja výsledky svojich testovacích kôl s dobrovoľníkmi, a niečo málo uniká zo správ, ktoré Pfizer musel poskytnúť americkej FDA, niečo málo. Keď francúzsky expert na infekčné choroby varuje pred unáhlením vakcíny Pfizer a Moderna, keď ho desia percenta a čísla ľudí s horúčkami, s bolesťami a s vysokým stupňom únavy, tak by jeho slová mali počúvať predovšetkým politici.

A politici by mali dať na stôl dohodu, koľko peňazí štát ľuďom zaplatí za jednotlivé vedľajšie účinky, odstupňované od práceneschopnosti, cez dlhodobé následky, cez trvalé následky ľahkého charakteru, trvalé následky ťažkého rázu, až po smrť.

Nič také doteraz na stole nie je, Andrej Babiš čísla a sumy na stôl zatiaľ nedal, Igor Matovič rovnako a pritom horúčka cez 38 stupňov po vakcinácii môže byť smrteľná pre staršieho človeka! Toto si politici chcú vziať na triko, že budú robiť z občanov laboratórne myši a aplikovať im komerčne neotestované americké mRNA vakcíny? Čo si to politici vôbec dovoľujú? Je toto možné taká drzosť? Áno, je to možné, pretože demokracia skončila, nastáva Total Control. A úplná strata dôvery v lekára bude pritom ďalším dôsledkom tohto procesu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

https://aeronet.cz/news/sef-francouzske-infekcni-kliniky-promluvil-neco-takoveho-v-zivote-nevidel-americke-firmy-pfizer-a-moderna-nesdileji-na- vedeckych-serveroch-vysledky-testovací-kol-svojich-vakcín /? fbclid = IwAR257dwU5SLyOZNOkCOVGHdRSscye6fURr3_KuuqrVfOLOZAJYtSgbfS2pE

Spracoval : OZ Pán občan Stanislav Chovaniec.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

8 DIV SVETA

Už chápete čo sa deje alebo 8 div sveta? Globálny projekt, resp. hystéria covid, zasiahla v druhej vlne skoro celý ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Šokujúce odhalenie pozadia vakcíny....

MOZGOVÝ VÝPLACH ZAČAL A BUDE SA STUPŇOVAŤ. PRIPRAVTE SA!Sme zvyknutí, že mediálne vyplachovanie mozgových závitov má rôzne formy a rôzne ...
Spravodajstvo

Poslanec Taraba čelí kritike za zverejnenú fotografiu prezidentkinej dcéry.

Aktualizácia: Televízia Slovan Celé vysielanie z 20. 10. 2021 s Ing. Mgr. Tomášom Tarabom …horúca téma o slobode slova a ...
Aktualizované 25.10. 22:56
Spravodajstvo

PRÍPRAVA NA BLACKOUT! ČO SA STANE, AK V CELEJ EURÓPE NASTANE VÝPADOK ELEKTRICKÉHO PRÚDU A INFRAŠTRUKTÚRY?

Verejná doprava stojí, vlaky, metro, či v tuneloch alebo po zemi. Doprava, najmä vo väčších mestách sa zastaví, zlyhajú semafory ...
Aktualizované 26.10. 12:18
Spravodajstvo

VYJADRENIE PAVLA FORISCHA Z VӒZBY V NÓRSKU

V najbližších týždňoch a mesiacoch uvidíme či aj naďalej zostane Nórsko najdemokratickejšou krajinou na svete a či ostane nepoškvrnená jeho povesť ...
Aktualizované 26.10. 23:04
Spravodajstvo

Harabin označil Rostasa za prvého právoplatne odsúdeného občana Slovenska za citovanie výrokov nášho národného buditeľa a tvorcu spisovného jazyka Ľudovíta Štúra. Exminister spravodlivosti hovorí o likvidácii slovenskej štátnosti

Najvyšší súd SR odsúdil šéfredaktora Zem&Vek Tibora Eliota Rostasa za hanobenie židov, keď ako novinár citoval vo svojom článku výroky ...
Spravodajstvo

Kotleba: brutálny zákrok policajtov na invalida len tak nenechá, žiada parlament o pozvanie Harabina

Sociálnymi sieťami sa raketovou rýchlosťou šírilo video z klientskeho centra v Prievidzi, kde invalidný dôchodca odmietal opustiť priestory a nasadiť ...
Spravodajstvo

Harabin o rúcajúcom sa americkom impériu, strachu ruských zradcov slúžiacich americkému panáčikovi, o Putinovi, ktorý prinavrátil Rusku plnú suverenitu a zvrchovanosť a rusko-slovenských vzťahoch

Exminister spravodlivosti a bývalý šéf Najvyššieho súdu Štefan Harabin poskytol rozhovor pre ruský spravodajský portál Regnum. Karine Gevorgyan z ruského ...
SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Aktualizované 26.10. 16:27
Spravodajstvo

PSK bude spolupracovať so Slovenským paralympijským výborom

Spoločne budú vychovávať para športovcov Prešovský samosprávny kraj a Slovenský paralympijský výbor podpísali Memorandum o vzájomnej spolupráci. Ich cieľom je spoločne vytvárať ...
Aktualizované 24.10. 21:57
Spravodajstvo

Štefan Harabin – exkluzívne: Diskusia o vypustení paragrafu 363 je účelová a politicky motivovaná

„Generálny prokurátor Žilinka v kauze Petra Brhela postupoval bez najmenších pochybnosti správne, keď aplikoval ustanovenie § 363 ods. 1 Trestného ...
Aktualizované 27.10. 00:02
Spravodajstvo

Soros si kupuje a podpláca sudcov aj poslancov EÚ a národných vlád.

Vo februári 2020 Európsky súd pre ľudské práva (ESĽP) zverejnil správu o mimovládnych organizáciách a sudcoch ESĽP, ktorá sa stala ...