Agenti chazarskej mafie Trudeau, Freelandová, Bidenová a ďalší utekajú na Ukrajinu, pretože kolaps chazarskej mafie pokračuje

10. mája 2022

Benjamin Fulford – hovorca Spoločnosti Bieleho draka, zo dňa 9.5.2Q22

Agenti chazarskej mafie Justin Castro (Trudeau), Chrystia Freelandová, Jill Bidenová a ďalší utiekli na Ukrajinu, pretože vláda chazarskej mafie – ChM sa rúca, tvrdia zdroje CIA. Ušli, aby sa vyhli zatknutiu za vojnové zločiny, pretože ich zločiny proti ľudskosti už nie je možné skryť, hovoria. Preto „herci, herečky, rockové hviezdy, komici a svetoví lídri navštevujú Ukrajinu“, poznamenáva ďalší zdroj zo CIA.

Ak stále neveríte, že títo ľudia utekajú, aby sa vyhli zadržaniu, pozrite sa na snímku väznice na Guantáname z Google Earth. Je to zjavne zariadenie určené na zadržiavanie tisícov zločincov z radov ChM.

Preto sa ich vládcovia, klan Rockefellerovcov, ktorý stál za celým falošným Bidenovým režimom, teraz snaží vyjednať kapituláciu, tvrdia zdroje z Ázijskej tajnej spoločnosti. V Európe sa medzitým ich ďalší páni, rodina Rothschildovcov, snažia získať ochranu od svojej bývalej otrokárskej kolónie Izraela tvrdením, že odhalenie ich zločinov je „antisemitské“.

Problém je v tom, že kritická masa Židov si teraz uvedomuje, že ich vládnuce rodiny boli hlboko zapojené do holokaustu (zápalnej obete satanovi) ako súčasti ich mesiášskeho projektu vyhnania Židov z Európy do Izraela. Chceli sa stať židovskými kráľmi, a to proti vôli židovského národa. Skutočnosť, že Izrael odmieta podporovať ich kampaň za vytvorenie väčšej Chazarie na Ukrajine, je toho dôkazom.

Zrútenie vlády ChM na Západe môže byť spúšťačom niečoho, čo sa v našej histórii ešte nikdy nestalo. Ruské, ázijské zdroje a zdroje z Tajného vesmírneho programu tvrdia, že čoskoro môže dôjsť k nejakej udalosti, ktorá otrasie zemou a ohromí myseľ ľudí, pričom niektorí ju predpovedajú už na tento týždeň. Ako to už u takých predpovedí býva, uveríme tomu, až to uvidíme, ale ako uvádzame nižšie, v Antarktíde aj inde sa dejú mimoriadne neobvyklé veci súvisiace s projektom modrého lúča (Blue Beam).

Začnime situáciou na Ukrajine, kde hľadajú útočisko posledný predstavitelia ChM. Podľa západných expertov Ukrajina vojnu už prehrala, rovnako ako stratila:

  • 80 % ropných a plynových polí,
  • Všetky rafinérie a veľké nádrže,
  • Polia určené na osiatie,
  • Uhoľné bane,
  • Štyri hlavné prístavy,
  • Významnú časť jadrovej a časť uhoľnej výroby,
  • Ropné a plynové polia v šelfe Čierneho mora.

Preto Bezpečnostná rada OSN vydala jednomyseľnú rezolúciu vyzývajúcu na ukončenie „sporu“ na Ukrajine. Všimnite si, že nepoužili slovo „vojna“. Inými slovami priznávajú, že ide o vnútornú záležitosť Ruska. Skutočnosť, že USA, Veľká Británia a Francúzsko s touto rezolúciou súhlasia, o mnohom vypovedá. Je to kapitulácia.

Ukrajina je teraz rozparcelovaná. Južná a východná časť sa stane súčasťou Ruska, zatiaľ čo Poľsko a Rumunsko prevezmú veľké územie západnej časti.

Preto poľský prezident vyzval na zrušenie hranice medzi Ukrajinou a Poľskom. „Medzi našimi krajinami už nebude existovať hranica. Aby sme mohli žiť spoločne na tejto Zemi, budovať spoločné šťastie a silu, ktorá nám umožní odraziť akékoľvek nebezpečenstvo,“ povedal poľský prezident Andrzej Duda.

Otázkou teraz je, či Rusko dovolí, aby malý ukrajinský štát fungoval ako akási rezervácia pre posledných členov chazarskej mafie.

Pravdepodobne nie, pretože ako v sobotu vyhlásil predseda ruskej Štátnej dumy Vjačeslav Volodin, „vedenie USA by malo byť tiež pohnané k zodpovednosti za zločiny spáchané kyjevským nacistickým režimom na Ukrajine, čím by sa rozšíril zoznam vojnových zločincov“.

Ich zločiny sa zďaleka neobmedzujú iba na Ukrajinu. V Sýrii vojenská odnož ChM, vystupujúca pod značkami ako Al-Kájda a takzvaný Islamský štát, systematicky vraždila mužov, aby si ich deti a ženy nárokovali ako vojnové trofeje, hovorí americký plukovník Richard Black, ktorý tam bol. ChM, (ktorá chce zotročiť celé ľudstvo), usporadúval aj aukcie otrokov, na ktorých sa podľa neho najviac ponúkali deti.

Podľa FBI sa v Spojených štátoch už niekoľko desaťročí každoročne stratí 40 000 detí. Väčšina z týchto detí bola pravdepodobne umučená na smrť, aby ChM získala adrenochróm, tvrdí teraz mnoho svedkov.

Až to vyjde najavo, ako sa to teraz deje, nebudú sa mať títo zločinci kde na tejto planéte ani mimo nej schovať.

Keď už hovoríme o skrývaní zločincov, pozrime sa znova na Justina Castra, mandžuského kandidáta, ktorý ukradol voľby a snažil sa z Kanady urobiť totalitný otrokársky tábor. Podľa našich zdrojov z kanadskej tajnej spravodajskej služby bola Národná vyšetrovacia služba kanadských ozbrojených síl kompromitovaná ChM. Obvinili rad vrcholných generálov z nejasných sexuálnych deliktov (všetky sú popierané alebo boli vyvrátené) v snahe zabrániť armáde, aby robila svoju prácu a zatkla zradcu Castra. Poslednou kvapkou pre kanadskú armádu bolo, keď Castro a jeho kumpáni z ChM podľa všetkého zavraždili generála Trevora Cadieu.

Cadieu mal prevziať kanadskú armádu, než sa pripojil k dlhému zoznamu generálov, ktorí boli odsunutí na vedľajšiu koľaj kvôli falošným obvineniam zo sexuálneho obťažovania. Teraz sa snažia vysvetliť jeho náhle zmiznutie tým, že vydávajú ohováračské správy, že bol Rusmi pristihnutý pri vedení laboratória na výrobu biologických zbraní na Ukrajine.

Keď sme kontaktovali naše zdroje z ruskej FSB a kanadskej a americkej spravodajskej služby, všetky sa zhodli na tom, že ho Rusi nikdy nezajali. Z toho vyplýva, že išlo o kryciu historku, ktorá mala kanadskej armáde zabrániť v odvete za pravdepodobnú vraždu vysokopostaveného a obľúbeného generála.

Castro a jeho spoločníci z radov zločincov ChM sa zúfalo snažia neutralizovať kanadskú armádu, pretože ich vakcinačné zločiny sú teraz plne odhalené a oni sa obávajú zatknutia vojenskou políciou.

O zločinoch spáchaných očkovaním sa už písalo inde, takže poukážeme len na niekoľko najdôležitejších bodov. Najdôležitejším bolo pravdepodobne zverejnenie dokumentov spoločnosti Pfizer potvrdzujúcich, že počas prvých 28 dní po naočkovaní vakcínou BioNTech Pfizer počas testov zomrelo 1223 ľudí – a napriek tomu bola schválená na použitie.

To už spôsobilo pád prvej kocky domina. Rady Johnson, výkonný viceprezident spoločnosti Pfizer, bol zatknutý vo svojom dome a obvinený federálnymi agentmi z niekoľkonásobného podvodu. Bude spievať ako kanárik, alebo sa obesí vo svojej cele. Alebo snáď dostane zo stresu náhly infarkt?

Nech už je to akokoľvek, snaha využiť Covid ako zámienku na trvalé zotročenie ľudstva zlyháva. Ako príklad si vypočujte avatara Benjamina ( Bibiho ) Netanjahua, ako vyhlasuje, že sa nemáte čoho báť, pretože corona je nezmysel. Video prehrávač:

Preto Izrael v nedeľu oznámil, že ukončuje povinné testovanie na COVID na letisku Ben Gurion v Tel Avive.

Ak chcete vidieť, čo plánovali, pozrite sa na tento koncentračný Covid tábor. Ten sa nachádza v Austrálii, nie v Číne.

Aj v Číne sa búria proti drastickej Covid totalite. Čína čelí neustálej kritike a nespokojnosti verejnosti kvôli uzávierkam. Vypuknutie Covidu núti KSČ voliť medzi hospodárskym rastom, ktorý jej po viac ako štyri desaťročia poskytoval zdroj legitimity, a snahou prezidenta Si ukázať, že čínsky model je lepší ako západná demokracia.

Čínska história ukazuje, že Číňania znesú veľa represií, než zrazu hromadne prepukne povstanie. Nižšie uvedené video je toho príkladom. Video prehrávač

Teraz nám informátor z Číny poslal dôkaz, že rozsiahle testovanie na Covide bolo len premysleným plánom francúzskej vetvy rodiny Rothschildovcov na pranie úplatkov čínskym úradníkom. Podľa informátora boli v Číne vyrobené falošné testy na Covid, ktoré potom vláda draho nakúpila a predstierala, že ich dováža spoločnosťou ako Roche. Toto video ukazuje nehygienický PCR test v Číne, kde sa vyrábali „drahé francúzske testy“. Video prehrávač:

Objavenie krvavočervenej oblohy nad Šanghajom môže byť znamením, že sa v Číne niečo chystá.

Zdroje z Ázijskej tajnej spoločnosti sľubujú, že sa blížia veľké zmeny. Na Filipínach sa chystá prevziať prezidentský úrad člen rodiny Draka Bongbong Marcos. Spolupracuje s Alianciou a podpisujú sa dokumenty, ktoré majú uvoľniť finančné prostriedky na planetárnu obrodu, sľubujú zdroje. Odstránenie prezidenta Rodriga Duterteho bude tiež znamenať, že David Rockefeller mladší príde o tamojšiu ochranu, dodávajú zdroje CIA v Ázii. To je jeden z dôvodov, prečo sa snažia vyjednať kapituláciu.

Zvolenie Marcosa je len jednou z veľkých zmien, ktoré sa tento týždeň očakávajú. Podľa zdrojov z amerického tajného vesmírneho programu sa niečo chystá aj v Rusku:

Tvrdenie, že Putin musí do nemocnice na operáciu kvôli možnej rakovine, je len zásterka. Putin prechádza, ako by sme to mohli nazvať, modernizáciou. Pokiaľ sa v pondelok 9. septembra skutočne objaví na Prehliadke víťazstva 2. svetovej vojny, uvidíte ten rozdiel. Bude to zrejmé. Ak sa objaví dvojník alebo počítačom tvorený hologram, spoznáte to tiež. Pozerajte sa veľmi pozorne, čo je prenášané v správach. Pokiaľ sa na oslavách objaví ten druhý, znamená to, že jeho modernizácia nie je dokončená. Až bude „liečba“ dokončená, uvidíme mlado vyzerajúceho muža už v pondelok deviateho.

V čase, keď sa tento report chystal na uverejnenie, sa v médiách objavili fotografie Putina na prehliadke víťazstva, z ktorých bolo jasné, že Rusko reprezentuje nový a vylepšený Putin. Pokiaľ teda majú zdroje pravdu, dôjde od tohto týždňa k zmene režimu v USA, Rusku, Kanade aj inde, po ktorej bude nasledovať odhalenie doteraz skrytých technológií.

Teraz sa pozrime na ďalšie novinky z projektu Blue Beam. Tu nám to oznámia naše vysoko postavené tajné zdroje z vesmírnych síl:

„Na východe Antarktídy bolo objavené mohutné staroveké mimozemské plavidlo. (Oblasť, ktorá bola v posledných mesiacoch veľmi horúca). Jeho priemer sa odhaduje na viac ako 1,6 km. Vykopávky stále pokračujú. Vedľa plavidla sa nachádza niečo, čo vyzerá ako starobylé mesto. To je úplne mimo dosahu radaru. Túto operáciu riadi Trump, Putin a Aliancia. Takmer denne sú objavované ďalšie. Nikto do oblasti nesmie. Vedci, špecialisti, ruské a americké špeciálne vojenské jednotky na mieste nesmú až do odvolania odísť. Platí príkaz mlčať. Zdá sa, že to je jeden z dôvodov, prečo sa oblasť rozpaľuje. Využitie magnetického posunu pólov spolu s energetickými zbraňami z vesmíru TERAZ riadené Alianciou“.

Zdroje pokračujú:

Pod hlbokým ľadom sa nachádza mnoho veľmi starých „vecí“ pochovaných po desiatky tisíc rokov. Rovnako ako obrovský chrámový komplex v Kambodži, ktorý je pochovaný pod lesom, ale vďaka novému druhu radaru zvanému LIDAR ho vedci našli. Je väčšia ako Angkor Wat. Je to možno najväčšie staroveké mesto na svete .

.

YouTube video

Samozrejme sa pokúsime získať povolenie pre televízny štáb a skupinu novinárov, aby navštívili Antarktídu a potvrdili, že je to pravda.

Zdroje nám tiež poskytli video „antigravitačného zariadenia TR3B vyrobeného spoločnosťou Northrop Grumman Corporation.“ Skutočnosť, že uvádzajú výrobcu, je dobrým znamením, že táto technológia bude čoskoro sprístupnená širokej verejnosti. Video prehrávač:

Tento týždeň si konečne ukážeme ďalšie snímky súvisiace s projektom modrého lúča. Video prehrávač:

Video prehrávač:

Video prehrávač:

Apollo 17: Na snímkach z Mesiaca v pozadí sú vidieť pyramídy.

Záverom možno povedať, že až bude ChM konečne porazená, bude verejnosti sprístupnený hojný počet futuristických technológií a karanténa na planéte Zem skončí.

Ako to už u takých vecí býva, verte tomu, až to uvidíte. Dovtedy musíme všetci bojovať, kým nebude ľudstvo skutočne oslobodené.

Preložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Čaputová použila políciu na ochranu Ukronacistov na Slavíne

HarabinHarabin  Slavín sa vďaka Čaputovej, Hegera, Mikulca a Korčoka stal pietnym miestom Hitlerošov. VIDEO TU Trestný zákon:  § 365 Hanobenie ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Lavrov hovorí, že Rusko nechce vojnu v Európe

Reuters Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov v stredu povedal, že Moskva si neželá vojnu v Európe, ale že západné ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Aktualizované 25.5. 02:41
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...