Ukrajinci odsúdia prezidenta Zelenského za najväčšiu katastrofu obyvateľstva Ukrajiny a zánik štátnosti.

4. februára 2023

Pár viet o tom ako klaun, herec, volebný podvodník, klamár, korupčník, zradca, proamerická bábka a „obchodník“ zničil za 3 roky Ukrajinu a životy miliónom ľudí.

„Krajina, ktorá oslavuje zločinca a vraha Banderu, si nevie vážiť MIER.“

Od roku 2014, za celých 8 rokov politici nielen v Európe, ale hlavne prezident Ukrajiny Zelenský od roku 2019 a jeho neobanderovský režim neurobili nič pre mier. Zelenský sa iba prizeral ako Azovci a neobanderovci vraždili rusky hovoriacich obyvateľov po celej Ukrajine.

prvé kroky Zelenského vo funkcii prezidenta boli pre Ukrajincov sklamaním.

Nestiahol vojsko z východnej Ukrajiny a nedal príkaz, aby armáda prestala bombardovať Donbas. Zelenský ako prezident neukončil občiansku vojnu na východe Ukrajiny, ktorú viedol Kyjev proti Donbasu.

Naopak Zelenský poslal ešte viac vojska na východ Ukrajiny, aby bombardovalo Donbas. Povedzme si pravdu. Prezident Ukrajiny Zelenský posilnil vojsko, aby bombardovalo Doneck a Lugansk. A on a jeho okolie na tom ešte keťasením s vojenskou pomocou kráľovsky zarábali. Kyjevský medzinárodný inštitút vo februári 2020 na základe prieskumu zistil, že 83 % Ukrajincov si myslí, že Zelenský v boji s korupciou zlyhal.

Donbas neposlal vojsko pred Kyjev. Doneck nebombardoval Kyjev, bolo to naopak, Kyjev od roku 2014 bombardoval civilné štvrte v Donecku a Lugansku. Ako inak, ako vraždenie civilného obyvateľstva na východnej Ukrajine od roku 2019 až do začiatku vojny sa dá nazvať politika Zelenského? A kde sú jeho predvolebné sľuby? Jeho predvolebné heslo bolo „prezident je sluha národa“. Sľuboval viac sa koncentrovať na ekonomický rozvoj a nie na vojnu. A čo sľúbil volebný podvodník Zelenský svojím voličom v prezidentských voľbách na Ukrajine?

https://youtube.com/watch?v=Y78_p-ICss0

„Do 6 mesiacov ukončím občiansku vojnu na východnej Ukrajine, ak treba aj si pokľaknem pred Putinom, aby bol konečne po rokoch na Ukrajine mier“. Na základe týchto predvolebných sľubov dostal Zelensky 73% hlasov. To bolo hlasovanie za mier, ľudia na Ukrajine hlasovali za mier. Ukrajinci túžili po zmene a nie po vojne s Ruskom, ktorú im „Ze“ svojou primitívnou antiruskou politikou pripravil. A herec, komediant, šašo a najmä „obchodník“ s miliardovou pomocou po prezidentských voľbách otočil.

Ako prezident a najvyšší veliteľ poslal na východ Ukrajiny ešte viac vojska a 260 000 vojakov Ozbrojených síl Ukrajiny s masívnymi dodávkami zbraní zo Západu zintenzívnilo bombardovanie Donbasu. V Donbase nežijú iba Ukrajinci, ale prevažne Rusi. A zabíjali a zabíjajú ich s podporou Zelenského práveže Ukrajinci.

Jednou z príčin najväčšej vojny v Európe po druhej svetovej vojne je Zelenského konanie, keď s podporou banderovcov odsúhlasil a podporil vraždenie rusky hovoriaceho obyvateľstva na východe Ukrajiny. A to, že Zelenský je hlavný posol smrti  a nositeľ nešťastia pre obyvateľov Ukrajiny zaklincoval ešte svojim prezidentským dekrétom z marca 2021 o znovu dobytí Krymu od Ruskej federácie. Rok pred vpádom ruských vojsk na Ukrajinu vydal dekrét o vojenskom znovu dobytí Krymu. Šialenec? Alebo len bábka v rukách amerických elít, ktorá pre vlastné obohatenie zničila život miliónom ľudí, ktorým sľúbil, že ich bude ako prezident chrániť?

Pred prezidentskými voľbami v roku 2019 bol považovaný za kandidáta, ktorý bude presadzovať mierové riešenie konfliktu na východe Ukrajiny a ukončí občiansku vojnu. Svojou katastrofálnou antiruskou politikou a konkrétnymi činmi priniesol ľuďom, ktorým mal slúžiť smrť, nešťastie a katastrofu najväčších rozmerov.

A kvôli kšeftovaniu s vojnovou pomocou, aby si on nahrabal miliardy pre seba a neobanderovských pohrobkov okolo, nahnal ukrajinských vojakov na jatky v státisícoch. A miliónom ľudí priniesla jeho neochota rokovať o mieri smrť a utrpenie potom, ako ruský generál Sergej Surovikin, hlavný veliteľ ruských vzdušných a kozmických síl nariadil od 10. októbra 2022 bombardovať raketami a dronmi energetickú a elektrárenskú infraštruktúry Ukrajiny.

Kto prinúti „obchodníka so smrťou“ v zelenom tričku rokovať o mieri a tak ukončiť utrpenie miliónov ľudí? Kto zastaví volebného podvodníka, klamára vo všetkých údajoch o stratách Ukrajiny vo vojne?

Zelenský ako prezident Ukrajiny zradil svojich voličov, pretože prvoradou povinnosťou politika je chrániť život a zdravie ľudí. A nie posielať ich na jatky a nechať ich zomierať v státisícoch pre záujmy elít cudzích mocností.

Zelenský zlyhal ako politik, lebo uprednostnil vlastné ekonomické záujmy a záujmy cudzích elít pred oprávnenými záujmami svojho národa, svojich voličov. V roku 2021 ešte pred vojnou s Ruskom zverejnené dokumenty z vyšetrovania Pandora papers odhalili, že Zelenský napriek tomu, že v kampani propagoval boj proti korupcii, mal v skutočnosti majetok uložený na zahraničných bankových účtoch v panamskej spoločnosti Mossack Fonseca, kauza známa ako Panama papers.

Je veľmi smutné, že Ukrajinci platia životmi za sociálnu negramotnosť a desaťročia indoktrinácie, t. j. za intenzívne ohlupovanie a manipulovanie ich myslenia médiami. Zvolili si klauna, klamára a amorálneho podvodníka za prezidenta Ukrajiny, čím potvrdili nacistický, proamerický, protektorátny režim a preto teraz krvácajú. Trpia a krvácajú najviac v Európe, lebo ich voľba a naivita sa ukázala ako katastrofa pre obyčajných ľudí. Memento pre Slovákov, ktorí tiež volili tragikomické figúrky ovládané zahraničím, „aby akože bojovali s korupciou.“ Za bojovníka s korupciou sa vyhlasoval aj Zelenský pred voľbami a potom sa zistilo, že má desiatky miliónov dolárov upratané v Panama papers.

Volodymir Zelenský je od samého začiatku karikatúrou politika, ktorý sa vo  funkcii prezidenta v zelenom tričku stal tragédom ukrajinského národa! 

Je Zelenský pripravený obetovať kvôli vlastnému ekonomickému prospechu a na pokyn Západu celý národ? A to všetko v mene vychvaľovania zločinca a vraha Stepana Banderu, politiky neobanderizmu  a cudzích záujmov.

Vyhlásenie Zelenského, že najskôr vyženú z územia Ukrajiny Rusov a potom budú jednať o mieri je dosť iracionálne. Ak by sa im to s obrovskou podporou NATO, USA a EU aj podarilo, (v čo neveria ani americkí generáli), o čom potom budú jednať? A čo tie státisíce mŕtvych a zranených? Čo dodať okrem smutnej irónie?

„Nie je nič krajšie ako padnúť za Západom rozkradnutú Ukrajinu a za majetky oligarchov, ktorí budú ľudí povzbudzovať z Floridy alebo z Monakafrancúzskej riviéry“. Ak by Zelenskému išlo o záchranu životov nevinných civilistov aj vojakov, snažil by sa „krvavý obchodník v zelenom tričku“ o prímerie a intenzívne by sa snažil o mier.

Zelenský sa zmieril s ukrajinským neonacistickým práporom Azov a podporil ho. Ako probanderovský prezident vyznamenával obdivovateľov Stepana Banderu, ukrajinského nacionalistu, fašistu, antisemitu a nacistického kolaboranta z čias druhej svetovej vojny. (Charakteristika Banderu z verejných zdrojov CIA).

Zelenský a Ukrajinci bojujú za demokraciu? Rozhodne za ňu nebojujú banderovci alebo nacionalisti z Azova.

Tucker Carlson povedal pre Fox News:

„Prezident Zelenský nie je nezávislým lídrom demokratického štátu. Je to fikcia. Zelenský je klientom Bidenovej administratívy, ktorá riadi jeho krajinu. A ideológovia v Bidenovej administratíve nechceli mierovú dohodu o Ukrajine. Chceli vojnu s Ruskom, ktorá by viedla k zmene režimu“.

Podľa mnohých zdrojov je Ukrajina najväčšia práčka na peniaze nielen pre okolie Zelenského a ukrajinských oligarchov, ale aj pre USA, GB, EU. Tak ako sa rozkrádajú desiatky miliárd na Ukrajine, či už z priamej finančnej podpory alebo dodávkami materiálu, tak to nemá obdobu. Na front ide často menej ako 40 % z toho, čo je na Ukrajinu dodané.

Zelenský nechce mier, ak by chcel, mohla mať Ukrajina Donbas naspäť od roku 2015 po podpise mierových dohôd Minsk 1 a Minsk 2.

Miesto toho poslal armádu zabíjať a vraždiť svojich občanov z politických dôvodov.

Dnes Zelenský a jeho suita hovoria vojakom a dôstojníkom, že bojujú za demokratickú Ukrajinu! Pre boha, veď skorumpovaný Zelenský dotiahol represívny režim nacistickej Tretej ríše na Ukrajine do dokonalosti. 

Ukrajinci bojujú s podporou USA a krajín NATO za americké záujmy, za záujmy amerických elít, za  pôdu, ktorú už skúpili Američania  a nakoniec skončia ako my – nič nebudú vlastniť, ale za všetko platiť!

Prečo toto Zelenský dopustil? Veď celé desaťročia žil obklopený Rusmi. Kým nebol zvolený za prezidenta Ukrajiny hovoril výlučne rusky. Pozná ich mentalitu. Musel vedieť, čo spôsobí iracionálnym konaním. Hneď na začiatku mal riešiť problémy rokovaním. Tak prečo Zelenský nevyjednával, a slepo sa riadil Američanmi? Kde skončili predvolebné sľuby o mieri?

Celý svet môže za to, čo sa deje na Ukrajine, iba samotní ukrajinskí predstavitelia a Ukrajinci za to nemôžu

JUDr. Miroslav Kamenský

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Správy z GALAXIE

Žijeme v holograme

Čo je hologram a kto za ním stojí? Ako je utvorený náš svet? Čo má spoločné Hawking a kniha AllatRa? ...

Nasledujúci článok

Mestá a ObcePopradPrešovSpravodajstvo

Župné stredné školy majú pre budúcich prvákov vyše 5 100 miest

Termín na podanie prihlášok je do 20. marca Žiaci končiacich ročníkov základných škôl sa aktuálne rozhodujú, na ktorej strednej škole budú študovať. Ôsmaci a  ...
Aktualizované 25.5. 10:08
NÁZOR

Ako ďalej financie v SR – Pavol Ľupták

Rozhovor na témy: Ako ďalej financie v SR? Siahne vláda na úspory občanov? Prečo všetci vysokopostavení poslanci SNS kandidujú aj ...
Aktualizované 23.5. 11:41
NÁZOR

Chcete počuť aká je situácia na východnom fronte?

Poďme si s JUDr. Harabinom oprášiť dejiny a pozrieť sa na fakty, ktoré sú výslednicou správania sa nielen našej bývalej, ...
Aktualizované 25.5. 03:11
NÁZOR

Štatút moderátora verejnoprávnej politickej debaty

OPAKOVANÝ PODNET RADE PRE MEDIÁLNE SLUŽBY Osoby bez verejného osobného názoru hoc aj v spore „zem je plochá či guľatá“. ...
Aktualizované 23.5. 11:51
NÁZOR

Pohľad na Von der Leyenovú a digitálne euro – Milan Uhrík

Rozhovor s europoslancom Milanom Uhríkom na témy: Ako pomáha strana Republika kandidátom, ktorí sú na jej kandidátke do Europarlamentu s ...
NÁZOR

Atentát na premiéra Fica v slovenskom, európskom a svetovom konceptuálnom rozmere

Ak nešlo Fica zastaviť šeligovským (Kuciak 2018) alebo Šimečkovským prevratom v uliciach, ani pri parlamentných či prezidentských voľbách, prišla na rad ...
NÁZOR

Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA!

Ilustračný obrázok: neustupuj Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA! V súvislostiach s dnešným dianím okolo atentátu na Roberta Fica ...
Aktualizované 25.5. 12:29
NÁZOR

CENA PRE TATU ŠIMEČKU? Napľutie do tváre Slovákov!

Perly Martina M. Šimečku, zdroj: FB/Napalete PRIEMERNOSŤ NEMÁ ZMYSEL. Udelenie osobitnej novinárskej ceny „Osobnosť slovenskej žurnalistiky“ Martinovi M. Šimečkovi považujem ...
NÁZOR

Prečo došlo k atentátu na premiéra SR? – Štefan Harabin

Rozhovor na témy: Súdna rada – súčasný stav Vývoj v Ukrajinsko-Ruskom konflikte Vzťahy Rusko-Čína Prečo došlo k atentátu na premiéra ...
NÁZOR

Fico žije, nech žije Fico!

Moja viera a nádej hraničí s presvedčením, že Róbert Fico prežije a uzdraví sa. Všetko zlé je na niečo dobré. Ako človák, ľudská osoba ...
NÁZOR

Reakcia k streľbe na Roberta Fica

Reakcia k streľbe na Roberta Fica Korporácie, média a politici? Kto stupňuje napijete? Čo ohrozuje demokraciu? Násilie, rozdeľovanie a šikana. ...