SLIAČ S.O.S.

24. marca 2021

 

Žijeme si tu pekne ako holúbkovia, máme všetkého dosť, vlastne prebytok, pretože sa ešte ujde aj tým čo vyberajú kontajnery. Už slávny westernový herec Reagan povedal, že chudobným stačia omrvinky padnuté zo stolov bohatých. To vtedy obhajoval zníženie daní bohatým. 

Čudný je teda svet v ktorom žijeme. Zdalo by sa, že život na Zemi ovplyvňujú iba dva póly, severný a južný, ale omyl. Máme ešte tretí pól, ktorý riadi tento svet. Amerika. Príťažlivá svojou slobodomyseľnosťou a bohatstvom. Bolo by to fajn, keby to ostalo tak a my by sme počuli len ódy na slobodnú Veľkú zem s nekonečnými prériami a kovbojmi naháňajúcimi stádo kráv. Niečo sa ale s Amerikou stalo. Prakticky už po ukončení víťaznej vojny zhodili na civilné obyvateľstvo atómovú bombu iba preto, aby zistili či to funguje. Potom to už šlo hladko, hladko bez svedomia. Vietnam s vymyslenou príčinou. Osem rokov vraždenia. Hrdinský národ sa schoval pod zem, kde pracoval a učil svoje detičky. Barbari ušli s hanbou. Potom prišla fľaštička s vymysleným obsahom a ďalšie vraždenie  v Iraku. Neuveriteľný cynizmus americkej ministerky zahraničia, že to stálo za to: sto tisíc zavraždených žien a detí.

Treba to stále pripomínať, pretože slovo hnus je málo na tento čin. Najnovšie riadia Ukrajinu. Po úspechoch vo Vietname a Iraku, no neviem. Možno sa im konečne niečo aj podarí a my sa budeme tešiť z bohatej a šťastnej Ukrajiny.  Amerika je inak štedrá, nešetrí sankciami. Ona trestá, pretože sa jej chce. Niežeby to malo zmysel, ale líder sveta nemôže byť nečinný. Najnovšie sa Džou rozhodol, že potrestá Putina za zasahovanie do amerických volieb. To by bolo v poriadku, pretože keď on má takú moc, že zvolí si v Amerike koho on chce, tak to je jasný dôvod na sankciu.

Džou, pardón Biden však zašiel priďaleko. Prekročil červenú čiaru. Prekročil Rubikon. Nazval Putina vrahom, zabijakom. A ešteže najbližšie za to zaplatí. To sa ťažko komentuje. Ten človek, ten chlap v pozícii prezidenta jadrovej moci zišiel s rozumu.  

Putin mu odpovedal okamžite. Poprial mu dobré zdravie. Úprimne, ako dodal a vyzval ho na verejnú debatu. Na súboj myšlienok zdravého rozumu. Prezident Biden to odmietol. Je to prehra Američanov a bude zaznamenaná v histórii ako medzník v agresívnej  politike  Spojených štátov. Už by sa nemali vyťahovať nad ostatnými národmi a ich dirigovať. Prezidenta Bidena ako človeka je mi ľúto. Je to už nad jeho sily. Nemal sa dať v týchto jeho rokoch na politiku. Mohol pokojne dožiť v kruhu  rodiny.   

Americký prezident nukleárnej veľmoci Joe Biden osobne urazil bez príčiny prezidenta nukleárnej veľmoci Putina. Urazil nielen osobu prezidenta, ale celý národ.     

Čo bude nasledovať, čo bude ďalej ? 
Dodatok. Prečo je Západ trvale proti Rusku ? Čo zlého urobilo Rusko Západu? Nemôžu zabudnúť, že dostali kopanec Švédi, Francúzi, Nemci, Rumuni, Taliani? A nakoniec aj Američania v Gruzinsku, kde pripravovali gruzínskú armádu na útok. V Soči bola olympiáda a to chceli využiť. Zaútočili. Zahynulo mnoho nevinných občanov Osetii a ruských vojakov mierových síl. Niektoré západné noviny už boli vytlačené s veľkým oznamom na prednej strane o vpáde Ruska do bezbranného Gruzínska. Ešte dnes sú ľudia, ktorí to opakujú. Alebo? Po vojne v Iraku vojaci vytvorili teroristickú armádu hrdlorezov (ISIL), ktorí postupovali na Damašek. Prezident Sýrie Assad požiadal o pomoc Putina. Ruská armáda zakročila a prakticky bolo po ISIL. Američania tam dlho bojovali proti ISIL, bez výsledkov. 

Čo ešte by sa dalo vymyslieť proti Rusku ? Iba to, že nedovolilo rozparcelovať  svoju zem, ako to už vyzeralo za Jeľcina? Prišiel Putin, zarazil to a odvtedy je nepriateľom číslo jedna. Sankcie, sankcie, sankcie už len preto, že existuje. Piata kolóna platená Západom rozvracia spoločnosť Ruskej federácii. Žeby u západniarov v podvedomí strašilo to, že prvá družica okolo Zeme nazvaná Sputnik bola ruská, prvý človek vo vesmíre Rus Gagarin, prvá atómová elektráreň a dnes prvá neškodná vakcína  SPUTNIK V? 

Aj laikovi je jasné, že takzvané obranné zoskupenie NATO obkľučuje Rusko a chystá sa na obranný útok. Aj Rumuni. Zabudli ako vtedy utekali. Zabudli, všetci zabudli, že Rusko už viac krát dokázalo, že je neporaziteľné. Prečo? Pretože sú to Rusi. Dnes majú zbrane o desaťročnom predstihu pred Západom. Mali by si to tam uvedomiť. Rusov už prešla trpezlivosť neustále, možno až ponížene, ponúkať priateľstvo. Vlastne komu? Arogantným namysleným anglosasom, Američanom?

Rusi majú svoju tisícročnú históriu oproti tristo ročnej americkej. Tvoria osobitnú kultúru. Je to iná civilizácia. Je pravoslávna. Je mierumilovná. Ruskí cári pri obsadzovaní Sibíri nechali v pokoji desiatky národov tohto obrovského územia, naproti genocíde Indiánov amerických  dobyvateľov. Každý národ Ruskej federácie má zachovalú svoju reč a kultúru. Obyvatelia Krymu sa rozhodli pripojiť k Ruskej federácii. Má niekto pripomienky?

Áno, Američania už sa tam chystali vytvoriť vojenskú základňu. Považovali Krym už za svoj a Ukrajinu tiež. Donbas Ukrajinci odstreľujú za pomoci Američanov. Nevidno tomu koniec. Zbrojenie pokračuje a budúcnosť Európy a Sveta je na križovatke.

Situácia je mimoriadne znepokojivá – dokáže niekto verejne strhnúť Naďovi masku z tváre? Prehovorí niekto z politikov verejne? Ako je toto možné ?

Neustály presun vojsk na východ pod kepienkom C-19 je znepokojivý. Hlavne, že plebs sa testuje a očkuje. Spravodajstvo RTVS ako aj všetky jej odnože je ako argentínska telenovela jednoducho Mária.

Splní sa predpoveď poľskej veštice, že malá krajina na juhu Poľska zmizne z mapy…?
Je to vlastizrada, ale čo nám toto poznanie pomôže? Komu daný stav poslúži?
Niet medzi našou politickou verchuškou ani jednej osoby, ktorá by v tom nešla…

zapredanci


Od sorosovcov po Ficovo jadro.
Slovensko je stratené a je už viac než jasné, že bolo predurčené na zánik.
Preto dosadili do čela štátu túto svoloč, podporujúcu všetko, od fašistického prevratu na Ukrajine, po súčasnú tvrdú a odpornú protiruskú politiku.
Rozbili štát, teraz ho dorážajú, pomocou hlupákov a veľkoformátových zlodejov, pomocou agentov cudzej moci a vrahov, cez ktorých riadia procesy, využívajúc slepý dav na uliciach…
Dnes sa už obete nevymýšľajú, dnes sú už reálne a preto aj súdy a prokuratúru museli ovládnuť a vidíme ako proces likvidácie našej suverenity pokračuje.


Je ťažké zachovať kľud, keď vidíme ako príval špiny zalieva našu vlasť, a ako sa v tej špine topíme a dusíme.
My už pomaly končíme a to, čo tu nastalo ide už na triko generácie, ktorá nechápe nič a neovláda ani vlastné dejiny a už vôbec nie historické súvislosti.
To oni si toto zvolili v regulárnych voľbách…úbohí hlupáčikovia, s titulmi, no reálne bez skutočnej inteligencie. Bez zdravého sedliackeho rozumu.
Pretože nepoznajú minulosť, nedokážu vzdorovať nebezpečenstvu, ktoré sa odohráva rovno pred ich očami. No oni ho n e v i d i a.
Pán Boh s nami všetkými!

 Sliač…

Akurát mi volal kámoš…Má rôzne kontakty…:
Na Sliači budujú naši noví, najväčší bratia veľký muničný sklad. Na letisko serú…

Ukladajú tam 4cm olovené platne. Je predpoklad, že sa letisko Sliač
stane jadrovou základnou… Ostatné sa dá domyslieť načo, prečo, proti komu a
aj kedy a ako to dopadne.
Ukrajina vstúpi čochvíľa do NATO… Prvé čo sa bude riešiť bude Donbas a Krym!
Načo bude základňa na Sliači si netreba ani len domyslieť.
Kde asi poletí prvý Kindžal s jadrovou hlavicou, tiež netreba rozmýšľať.
Ďalej si “naši mier tvorcovia” zmluvne uzurpujú právo pri akomkoľvek
podozrení z teroristického činu vojsť bez povolení do akýchkoľvek, aj
súkromných objektov….


Extraplus |
NAĎ V TICHOSTI ODSTÚPIL VOJENSKÉ LETISKO SLIAČ AMERIČANOM

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Nebezpečie WiFi & Rizika mikrovlnného žiarenia

Barrie Trower Keď som v roku 1960 bol členom kráľovského námorníctva, špecializoval som sa na mikrovlnnú vojnu, na radary, ktoré ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Delenie moci: Ústava a realita

Mikas sa už teraz a opodstatnene trasie, že skončí, a pritom po práve, napokon v Leopoldove. Slobodný vysielač v stredu ...
NÁZOR

Ako by som reformoval FDA - Dr. Robert Malone

Dr. Robert Malone hovorí o tom, ako by reformoval FDA – Americký úrad pre potraviny a liečivá Čo by bolo ...
NÁZOR

Čarovné Slovensko - Ľubomír Schmida

Ľubomír Schmida známy ako kreatívny a rozhľadený umelecký fotograf svetového významu Ľubomír získal desiatky ocenení doma aj najmä zahraničí, je ...
Aktualizované 11.12. 01:05
NÁZOR

Kartelovými dohodami IKAR a PANTA RHEI je nutné sa zaoberať

V demokratickej spoločnosti, ktorá má v Ústave zakotvený zákaz cenzúry a slobodný prístup k informáciám je nemysliteľné, aby o prístupe ...
NÁZORSpravodajstvo

Muž v pozadí, ktorý pomáhal burcovať ľudí – Jaroslav Sedlák

Muž v pozadí, ktorý pomáhal burcovať povedomie ľudí proti vláde Matoviča a Hegera. Lietajúci Záhorák, ktorý v Košiciach v Banskej ...
NÁZOR

Mier, láska v srdci a zlatý základ = SUVERÉN - ŽIVÝ ČLOVEK = Nová éRA prichádza

Ľubo Mier Schmida, ktorý pracoval v OSN ako poradca pre východ a západ sa presnejšie predstavil v úvode. Poznáme sa z ...
NÁZOR

Vyložil som karty na stôl a spôsobil paniku - Rudolf Huliak

Rudolf Huliak je od roku 2022 starostom obce Očová a predsedom strany NK, spojením sa so SNS sa stal poslancom NR SR. Jeho nominácia ...
Aktualizované 11.12. 01:29
NÁZOR

Špeciálna prokuratúra pod vedením Lipšica a jeho poskokov pokračuje vo svinstvách (dôkazoch)

V centrále strany SMER – SD sa dnes konala tlačová beseda v zložení právnikov, ktorí tri roky upozorňovali na to, ...
NÁZOR

Slovensko sa musí začať urýchlene pripravovať na rozpad EU – Pavol Peter Kysucký

Neexistujú nepriateľské krajiny, len západné skorumpované globalistické vlády NWO V súčasnej EU sú združené štáty Západnej civilizácie a aj slovanskej ...
NÁZOR

Bude izraelský národ naveky zatratený?

Kresťanstvo je považované za náboženstvo spasenia, ktoré očakáva od Ježiša Nazaretského. Podľa biblie Boh uzavrel zmluvu s Izraelitmi, ktorí sa ...
NÁZOR

Štefan Harabin: Kriminálnik Lipšic a podvodník Mazák už mali byť dávno odvolaní

Diskusia na palete s bývalým predsedom Najvyššieho súdu, exministrom spravodlivosti a kandidátom na prezidenta SR Štefanom Harabinom. Na úvod zdôraznil, ...