PODNET VLÁDE SR!

16. januára 2024

Podľa medzinárodného práva je genocída nepremlčateľný medzinárodný zločin.

náhľad TU

Vládou organizované celoplošné povinné nazálne AG a PCR testovania, opakovane vynucované vydieraním občanov, ktoré neboli pred tým odskúšané ani na malých skupinách dobrovoľníkov, nazvané Matovičom doslova psie testy, mali za následok spôsobiť preukázateľne nárast infekčnosti, chorobnosti, úmrtnosti u testovaných ľudí, aj podľa štatistík WHO pre SR! Slovensko bolo pilotným projektom Matoviča a spol. platené liberálnymi progresívnymi vládami EÚ a Veľkej Británie, aby si odskúšali na občanoch SR funkčnosť, ale aj poslušnosť zmienených testovaní bez ich súhlasu!!!

Matovič a spol. boli za to vysokopravdepodobne aj dobre zaplatení! K testovacím strediskám MOM, viedli krvavé chodníčky plné pozahadzovaných krvavých vreckoviek, tampónov od testovaných osôb. Na testovanie v MOMkách boli najatí namiesto zdravotníkov rôzni brigádnici bez zdravotného ukončeného vzdelania a titulov, veľakrát aj študenti, aby majiteľ MOMky mal čo najväčší zisk. Testovaniami rozbité sliznice nosov, sa stali vstupnou bránou infekcií a aj Covid 19! Týmto vytvárali traumy, stresy a poškodenia zdravotného stavu, ako aj psychické problémy najmä deťom a dôchodcom.

Ľudia aj často prechladli v dlhých radoch pred MOMkami, vzájomne sa tam nakazili! Vláda zakázala efektívne prevencie, predpisovania D vitamínu, ivermectínu a iných podporných liečiv, ako to robili v iných krajinách, čo spôsobilo rapídnu zvýšenú úmrtnosť! Zapekanie vitamínu D3 do pečiva, chleba ako napr. vo Fínsku, Nórsku, ktoré fungovalo ako účinná prevencia sa nerobilo, nenariadilo, načo však, hoci vitamín D3 výrazne pomáhal?!

Pri nazálnych testovaniach boli poškodzované nosové dutiny a sliznice s následnými komplikáciami u donútených občanov, pretože boli vydieraní zamestnávateľmi a vládou, ktorá prenášala tieto kompetencie na nižšie štátne, samosprávne, firemné aj súkromné inštitúcie.

Pandemické komisie uplatené výrobcami testov a vakcín, média šíriace strach sú spolupáchateľmi dôsledkov zvýšenej úmrtnosti. Vláda prostredníctvom ministra zdravotníctva odvolávala špecialistov a odborných lekárov a riaditeľov nemocníc, nahrádzali ich spolitizovanými neodborníkmi a zavádzali pľúcnu ventiláciu, ktorou spôsobovali neodborným použitím poškodzovanie zdravia až smrť!

https://covid19.who.int/region/euro/country/sk

https://www.finreport.sk/ekonomika/na-covid-19-umiera-viac-ludi-ako-pocas-pandemie-koronavirusu/

Nútené presviedčanie a vydieranie vládou podporovali média šíriacim strachom a nabádali na experimentálne očkovania aj za pomoci politikov, celebrít, športovcov, hercov a ďalších umelcov. Je preukázané, že sa jednalo o pokusnú vakcínu mRNA rôznych tranží a modifikácií, ktoré spôsobujú nedozerné poškodzovanie zdravotného stavu s následkom smrti. Tieto vakcíny neboli klinicky testované osem rokov na zdravotné dôsledky a preto občania podpisovali súhlas pri očkovaní, kde vláda, ministerstvo zdravotníctva, lekári a hlavne výrobca vakcín sa zbavovali zodpovednosti za poškodenie zdravia a smrť očkovaného a preniesli ju na obeť. A vtom je tá zákernosť celej operácie, ktorú riadila armáda a ľudia neboli ústne upozornení na dôsledky očkovania. Kvôli čomu asi?

(podľa štatistík WHO-viď štatistiky: graf napr. pre Fínsko, kde za 1,5r. pandémie bolo len cca 800 kovid mŕtvych, následne po 3 dávkach kovidočkovania cca 9000 ďalších??? Záver-Západné BlackRock Covid-19 vakcíny nefungujú ba veľmi škodia!

https://covid19.who.int/region/euro/country/fi

Podobne to bolo s pomermi kovid úmrtí v Nórsku….

https://covid19.who.int/region/euro/country/no

linky už samozrejme WHO znefunkčnili?!

Genetické experimenty, znefunkčnenie zdravotníctva ako celku, škodlivé odporúčané metódy liečenia či doma, či v nemocniciach, (zabijácky a neúmerne drahý Remdesivir, nie účinný a lacný Ivermektin, nie Hydroxychloroquin,…), podpora kšeftovaniu MOM, nemocníc,… v záujme obrovských ziskov za hospitalizáciu covid19 pacientov, neliečenie, odklady operácií ťažkých pacientov.

Covid vakcíny-u nás boli povolené len tie (Pfizer, Astra Zeneca, Moderna, Johnson a Johnson), vo vlastníctve nadnárodnej skupiny BlackRock, hoci vakcíny Sputnik, či Sinovac vykazovali preukázateľne podľa dostupných štatistík menej vedľajších účinkov! Západné Covid vakcíny preukázateľne nepomáhali, mali viac škodlivých účinkov ako pozitívnych, najmä spôsobovali  myokarditídy, perikarditídy, porážky, infarkty, krvné zrazeniny, hypervysoký krvný tlak, nervové poruchy, podľa zahraničných prieskumov aj až 10-násobok oproti stavu pred kovidočkovaním. Štatistiky v SR pre pomery počtu chorých, hospitalizovaných, mŕtvych na Covid 19 podľa stupňa očkovanosti pacientov boli zamlčované úradmi, či sa vôbec neviedli?! Štatistiky z ČR ale svedčia jednoznačne. Covid-19 vakcíny nepomáhali ani ako prevencia pred nákazou, ani pre ľahší priebeh, ani pre zníženie úmrtnosti, skôr naopak!

Viď:

Požadujeme aj v mene občanov, príbuzných obetí preskúmať tento podnet a uvaliť zákaz na politickú činnosť zmienených strán, ktoré podporovali genocídu v SR, vyšetriť všetky riadiace osoby pre pandémiu-plandémiu Covid-19.

Prečo treba rázne zakročiť?! Plandemici, ich miliardárski šéfovia ako Bill Gates sa vyjadrili už v roku 2014 otvorene v Davose na konferencii, že chcú rozumným očkovaním, „skresať populáciu na Zemi cca o 15 percent.“ Po niekoľkých vlnách Covid-19 očkovaní sa vyjadrili, že to mRNA…do ľudí dostanú tak či onak, „cez potraviny, vodu, chemtrails,…“ hocijako, preto treba rázne konať a byť na pozore!

Ak príslušné orgány čoskoro rázne nezakročia, tak zloduchovia opäť umožnia nadnárodným firmám dostať tie ich jedovaté transfekálie-mRNA „vakcíny“ do všetkých občanov aj v SR. Či radový občan, či predseda vlády…, všetci sme ohrození. Najnovšia už vyvinutá mRNA vakcína má byť samoreprodukčná, čiže čosi ako vírus, „môže to znamenať koniec ľudstvu“ také ako ho poznáme!

Pandémia-Plandémia Covid-19 bola od počiatku v rukách najbohatších miliardárov, ich spolkov z USA. Fauci si prenajal labolatória, jedno z nich vo Wuhane, Gates v Austrálii, Americká armáda na Ukrajine, kde pracovali nie na vývoji slabých vírusov do vektorových vakcín, ale aj na vývoji silných vírusov, ktoré sú fakticky bojovými biologickými zbraňami! Ešte aj v r. 2018, 2019 Wuhan mal hĺbkovú kontrolu, kde sa už hovorilo o možnosti úniku globálne nebezpečného vírusu. Zrazu po úniku Covid-19 z biolabáku vo Wuhane, mali Tí, čo nás chceli nakaziť pripravené testy, pripravovali dopredu vakcíny… Prvá nakazená Covid-19 bola vraj bývalá, ale podľa dôkazov vtedajšia pracovníčka biolabu vo Wuhane, prvých 8 z 10 koviďákov cestovávalo na linke metra z biolabu do prístavu. Gates ako najvplyvnejšia osoba vo WHO a „spoluvlastník nadnárodného konglomerátu Blackrock“, ktorý vlastní podiely v Pfizeri, Moderne (..tam je aj Fauci), Astra-Zenece, Johnson and Johnson…, nanútili ľudstvu, obzvlášť krajinám NATO odporúčane povinné testy a očkovania. Naša vtedajšia vláda sa nechala presvedčiť a najala si pseudoodborníkov uplatených zmienenými nadnárodnými spoločnosťami. Nepovolili iné, hoci s menšími vedľajšími účinkami vakcíny ako Sputnik či Sinovac.

Používali v druhej vlne Delta, neúčinné-veľmi škodlivé vakcíny, aj po záruke na Alfu. Podobne pri Omikrone, ktorý si už žiadne vakcíny ani z princípu nevyžadoval…!

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Sankcie proti Rusku a Spolok európskych idiotov

Skutočnosť, že USA zarábajú na nimi vyprovokovanej vojne na Ukrajine bilióny USD nie je žiadne tajomstvo. Ale USA zarábajú aj ...

Nasledujúci článok

FILOZOFIA BYTIA

Vyspelé civilizácie | Skrytá história nášho územia - Hana Sar Blochová

Témou rozhovoru sú vyspelé civilizácie u nás a ich zánik, skrytá história nášho územia. Hana Sar Blochová nás vezme nahliadnuť ...
NÁZOR

Vatikán je obchodná organizácia - Pavol Peter Kysucký

Ing. Pavol Peter Kysucký, technológ, filozof a spisovateľ napísal niekoľko filozofických kníh v ktorých pojednáva napríklad o teórii synchronicity, ktorej ...
Aktualizované 15.7. 00:38
NÁZOR

Sorosovskí presstitúti o atentáte na Fica a na Trumpa informujú v úplnej zhode

Milí priaznivci, všimli ste si tu zhodu sorosovských presstitútov pri informovaní o atentáte na Fica a na Trumpa? Po atentáte ...
NÁZOR

Corbettov report: Prečo sa svet rúca a čo s tým môžeme urobiť?

Máte niekedy pocit, že sa všetko zrazu rúca? Vedeli ste však, že pre tento jav existuje názov? A že je ...
NÁZOR

NAPĽULA NÁM DO OČÍ...

ZA VÍŤAZSTVO VO VOĽBÁCH DO NR SR, VO VOĽBÁCH PREZIDENTA AJ VO VOĽBÁCH DO EP NÁM VLÁDNA KOALÍCIA POĎAKOVALA NAOZAJ ...
NÁZOR

Európska únia a Nato hynú ako organizácie

Ak sa dnes spomenie Európska únia, tak skoro každého napadne len vojna proti Ruskej federácii a sankcie. To je jej ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Aktualizované 16.7. 23:54
NÁZOR

TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ - JUDr. Štefan Harabin

JUDr. Štefan Harabin o atentáte na Donalda Trumpa: JUDr. Štefan Harabin: „TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ, na to netreba zabúdať“ Bývalý ...
NÁZOR

Čo tu smrdí?- prof. Jaroslav Turánek

Profesor Jaroslav Turánek vysvetľuje čo to tu SMRDÍ v štáte dánskom… prečo musel končiť? Jedná sa o likvidáciu vedcov na ...
NÁZOR

Teším sa na vzácnu chvíľu, kedy sa zo škaredých lariev vykľujú „krásne“ motýle

ilustračné foto: Pixabay Plán využitia Ukrajiny, ktorý zákerne pripravili USA a Veľká Británia bol naozaj zlovestný. Chceli vojensky napadnúť Rusko práve ...
NÁZOR

Pozdrav Danielovi Lipšicovi č. 9 - 5

Daniel Lipšic už dvadsaťpäť rokov útočí na podnikateľa a advokáta JUDr. Zoroslava Kollára, ktorý si rovnako na neho zozbieral za ...