Ohrozuje 5G zdravie a prírodu?

2. mája 2024

Ako poskytovateľ internetových služieb a bývalý odborný pracovník výskumného Ústavu Spojov predkladám dôležité upozornenia pre širokú verejnosť týkajúce sa rizík a hrozby 5G sieti:

Nikto určite nedá malému dieťaťu do rúk povedzme zápalky s tým, že bež do detskej izby, či von a hraj sa s nimi, aj keď je na zápalkách napísané Safety Matches, teda bezpečnostné zápalky a podobne.

Ľudia ale deťom, či sami sebe vložia do rúk mobil, tablet, notebook s tým, že tu máš a choď sa hrať, …či urob čo Ti v škole, nakázali. A tu je ten háčik!

Mobily, tablety,… pokiaľ sú pripojené na signál mobilných operátorov vyžarujú veľký výkon, do 2W, lebo sa musia takrečeno ľudovo dofučať signálom cez niekoľko múrov, na stá metrov až pár kilometrov na sektorové antény, základňové stanice týchto mobilných operátorov (T-mobile, Orange, 4ka, O2,…), Často ostáva zbytočne zapnuté aj GPS (mobily sa prepájajú až na stá km vzdialené satelity), Bluetooth, Wifi,…

Aj keď tieto funkcie naplno nebežia, stále si overujú dostupnosť sietí, hlavne keď ste v pohybe. Nenechávajte si stále zapnuté mobilné dáta, ani aplikácie ako Facebook, bežiace Youtube videá,… a podobne, lebo vtedy tečú veľké dáta na silnom signáli, aby bol možný kvalitný prenos. Upozorňujem, že všetky mobilné telefóny dostali ministerskú výnimku už pred rokom 2000! Ich parametre, vyžarovací výkon výrazne prekračuje hygienické normy so zvyšujúcou sa rýchlosťou prenosu dát čím ďalej viac!!!

Čo teda robiť? Ak je možnosť, tak používajte káblové pripojenie (ethernet) z domáceho routra na Váš počítač, notebook,… kde káble majú veľmi nízke vyžarovanie, hlavne ak sú ešte aj tienené kovovou fóliou-FTP nie UTP.

Ak používate smartfón, tablet,.., tak sa pripájajte na domáce wifi z routra od telekomu, wifi miestnych operátorov, ktoré má podstatne nižší výkon do 0,1W, nakoľko dokáže pokryť tak pár miestností. Pokiaľ dlhšie telefonujete, tak si striedajte uši, neprikladajte si mobil úplne na hlavu. Mobily sú určené na krátke hovory do pár minút, ináč riskujete minimálne časom migrénu, bolenie uší, tinitus, zníženie imunity, rakovinu… Ak surfujete, používate wifi Skype, Messenger na videohovory,… ak idete cez mobilných operátorov, tak nech je to tiež len na pár minút v kuse, …maximálne pár krát denne. Snažte sa mať zariadenia čím ďalej od hlavy, od tela.

Vo Wuhane, pred vypuknutím pandémie zaviedli 5G siete, následne klesla imunita obyvateľstva v dôsledku prežiarenia, a aj technickí Japonci odmietli aplikovanie 5G sietí ako zdravie občanov ohrozujúce technológie!

Uvedomme si, že aj s džbánom sa chodí dotiaľ po vodu, pokiaľ ucho neodpadne. Možno máš 15 rokov, možno 25… čiže organizmus to ešte ako tak zvláda, niekto je háklivejší na to, niekto na iné, ale po čase sa čosi určite prejaví. Je potrebné si uvedomiť, že veľké firmy s miliardovými ziskami Ti pravdu nepovedia, ak by to išlo proti ich biznisu, a vlády, ministerstvá, majú zvyčajne dobre podmastené, kúpené,… zaplatia si aj akože nezávislý výskum. Treba ale rozmýšľať a čosi si naštudovať z nezávislých zdrojov a hneď bude jasnejšie. Ja som osobne veľa vecí testoval pre TU, operátorov, predajcov. Napríklad hračky na diaľkové ovládanie museli mať pol metrové antény, aby ešte na 20m si ich mohol ovládať, aby to spĺňalo hygienické normy, ale to boli zvyčajne malé firmy, tam sa robili všetky merania prísne a precízne bez pardonu. Giganti s mobilnými sieťami to obišli cez ministerské výnimky.

Môžem potvrdiť, že pri cca polhodinovej či hodinovej práci blízko, pár metrov od GSM BTS, sektorových antén som stratil cca na 2 týždne imunitu, (herpes na celú hubu a môj známy mal ešte väčšie problémy).

Používatelia smartfónov, tabletov, ak idú cez mobilných operátorov a sú blízko základní sektorových antén, nie je medzi nimi, veľa múrov, tak mobily nemusia ísť až tak veľkým výkonom, ale viac ich ohrozujú na zdraví, práve tie blízke sektorové antény, najmä ak bývajú povedzme oproti nim v panelákoch na horných poschodiach. Merania ukázali, tam bola detegovaná aj viac ako 10 násobná sila výkonu!

Ak bývate kilometer, kilometre od základňoviek, či na dolných poschodiach, za veľa múrmi,….tak najviac Vás ohrozujú vaše mobily, tablety, ktoré musia ísť na veľké výkony aby sa signálmi dofučali na antény mobilných operátorov.

Keď hľadáme paralely medzi prírodou, počítačmi a umelou inteligenciou, tak tu máme prípad chrústov, ktorých napadá druh huby, pričom im tá huba vyžerie vnútrajšok brušnej dutiny, ale pri tom súčasne sa napojí na chrústovu nervovú sústavu tak, že toho chrústa ovláda takým spôsobom, že ten chrúst-zombie behá ďalej a sa snaží infikovať ďalšie chrústy. Čo rovnako dokážu čipy vo vakcínach podaných pacientom, či samotné mRNA, ktoré sú programované kvantovými počítačmi, pričom nevieme, čo všetko môžu riadiť, meniť?!

mRNA sa ešte pred kovid-očkovaním používali ako doping pre špičkových športovcov. Tí potom boli schopní podávať extrémne výkony, lebo ich svalové vlákna, boli viac využiteľné. To máte podobne ako keď načipujete motor v aute. Ma vyšší výkon, ale kratšiu životnosť, ako tí športovci.

Asi najväčšia hrozba ako riadiaci-výkonný prvok umelej inteligencie sú kvantové počítače. Sú 1000 či viac krát rýchlejšie ako bežné počítače, môžu riadiť databázu, v ktorej je komplet celé ľudstvo na Zemi. Majú dostatočnú kapacitu a rýchlosť na to. 5G technológie u mobilných operátorov a v mobiloch (skryté vpn internet veci,…cez bluetooth,..) manažujú zber dát z ľudí, a to či už z čipov z mRNA vakcín, či priamo pomocou lítium, hydrogél, grafén šmakotiniek, či nosošparchľovátok, prípadne aj zo spray nazálnych vakcín na kovid, chrípku a podobne. mRNA menia genetiku, spôsobujú krvné zrazeniny, myokarditídu, perikarditídu, ale aj transformujú DNA tak, že iná je aj aura tých ľudí, teda potlačia dušu, duchovno. Z ľudí sa môžu stať len zombíci. Lítium-hydrogél po kryštalizácii v nose, na hypofýze, vytvoria mikro anténky na ľahší vstup signálu do buniek, mozgu, aby cez 5G ,vpn-ky mohli byť riadené priamo niektoré funkcie mozgu. 5G mobilných operátorov má výkon na anténu-sektoru cca až 46W!

Ja z paneláku vidím asi dohromady do 40-50 takých antén čo sú na strechách, kobkách panelákov, spolu výkon do 2000W!

Najhoršie na tom, čo sa týka silného signálu od antén mobilných operátorov sú horné poschodia oproti stojacich panelákov, čo na priamo vidia tie antény. Pokiaľ možno, nespať v takých izbách.

Samotné mobily – výkon na mobilnej sieti je do 2W, na wifi okolo 0,1W. Keď sa dá, tak mobily používajte s reprákom ďalej od hlavy od tela, na noc vypínať, aj wifi.  Používajte radšej na dlhšie sedenia pc, notebook na LAN kábli.

5G od mobilných operátorov,10x väčšia rýchlosť, šírka pásma ako u 4G a ďalšie nové pásma-frekvencie! Aj keď akože špičkový výkon nie je väčší, to je ako keď zapálite namiesto jednej sviečky vedľa seba 10ks!

Dá sa to (5G prenos) v 5G mobiloch v nastaveniach vypnúť. 5G má oproti 4G nie 4000, ale až možných 1000000 konektov na vysielacie zariadenie! To je 250x viac. Načo tak veľa?! Len merače vody, elektriny, tepla, repráky, rolety… s mikrotranscievermi to nebudú.

Ak Vás napadlo, že čo ak 100 či viac nano čipov, ktoré budú dohliadať, kontrolovať funkcie orgánov vo vašich telách – budú potom v područí B. Gatesa,… ste na dobrej stope. On si dal aj patentovať rôzne práva na orgány živých ľudí po naočkovaní-načipovaní jeho šmakotinkami. Mobily používať na telefonovanie, prezretie správ, kratšie videá,…nie na sťahovanie, preposielanie obrovských súborov, aktualizácií, video konferencie,… s viacerými účastníkmi, kde je obrovská obojsmerná dátová spotreba. Z chrípočky, kovidíku, ktoré by ste poľahky prekonali za 2 až 3 dni, sa pod vplyvom vyťaženej siete 5G, chemtrails-geoinžinierstva,.. stanú zrazu zabijaci. Jednému chovateľovi hydiny namontovali namiesto 4G, 5G zariadenia, antény. Prestala mu úplne znášať vajcia hydina. Požiadal o stiahnutie 5G a len 4G použitie, nosnosť sa obnovila časom?!

Na základe poznatkov z exopolitiky vieme, že Reptiliáni, Apexiáni, Šediváci… možno len ich časť, určité druhy pri ich vývoji, po rôznych zásahoch do ich genetiky, prišli o duše, napojenie na Božského ducha, sú ovládaní umelou inteligenciou, čiže sú viac-menej biorobotmi. Po mRNA napichávaniach môžu byť ľudské večné duše z tiel vytlačené, zatlačené viac do nevedomia, či na telá sa napoja, dostanú do nich iné entity. Zombíci by potom umreli, ale množstvo nanočipov bude držať funkcie orgánov, napojenie na umelú inteligenciu, kvantový počítač tak, aby fungovali ako bioroboti. Na základe výpovedí ľudí čo majú spomienky na atlantské životy, ktorých poznám, či aj Edgara Cayceho… vieme, že boli používané tzv. kryštály ktoré liečili, boli zdrojom energie, ale pozemské vládnuce a mimozemské entity, ktoré zneužili pohostinnosť pozemšťanov vyladili tie kryštály (elektronické zariadenia) tak, že spôsobovali bolesť, smrť a katastrofálne globálne zmeny. Ak si nedáme pozor, budeme mať strach, budeme leniví, ľahostajní tak história sa môže zopakovať.

Čo priznali liberáli, ich tzv. odborníci ako p. Hodas zo žive.sk, organizátor zoskupenia cenzorov demagog.sk?

Zvýšenie nameraných intenzít po spustení 5G sietí potvrdzuje aj Roman Ščehovič (môj bývalý kolega) odborník z Výskumného ústavu spojov, ktorý priamo v teréne vykonáva merania intenzity elektromagnetických polí. „Po spustení ďalších sietí v pásmach 700 MHz, ako aj zmene sietí v už používaných pásmach 1800 MHz a 2100 MHz, kde sa prešlo z 2G a 3G na 4G a 5G, sa zvýšila intenzita v meraných miestach o približne tretinu až polovicu, teda napríklad z 1 V/m (voltov na meter) na 1,3 až 1,5 V/m,“ popisuje svoje skúsenosti z praxe.

To je stále pritom hlboko pod prípustnými limitmi. Prirodzene je expozícia elektromagnetickým poľom vyššia v mestách ako na vidieku. Iba pre ilustráciu, povolený limit pre frekvencie v rozsahu nad 2 GHz je 61 V/m.

Toto je ale kontrolovaný stav na začiatku spúšťania 5G sietí, keď ešte sú tieto len z časti vyťažené a len niektoré funkcie naplno využívané! 

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak sa rozhodnete podporiť ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB, IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Kanadská lekárka Christiane Leberge povedala v rádiovom vysielaní, že lieky majú rovnakú účinnosť aj 4 roky po dátume ich exspirácie (!) a podala dôkaz.

Americká armáda mala viac ako miliardu liekov a chcela vedieť, či je pravda, že lieky musia po uvedenom dátume exspirácie zlikvidovať. Všetky lieky boli testované a iba jeden liek mierne stratil po 4 rokoch svoju účinnosť a to zo 100% na 95%.

Nesmie sa to hovoriť, pretože farmaceutické firmy nechcú, aby ľudia o tom boli informovaní. Zo strany farmaceutických firiem je to vydieranie. Než teda svoje lieky a tablety vyhodíte, pamätajte, že iba obohacujete farmaceutické spoločnosti, ktoré takto na váš úkor zarábajú.

Francúzsky časopis CAPITAL uviedol, že termíny trvanlivosti uvádzajú výrobcovia krátky, aby predali čo najviac produktov a pravidelne si obmieňali zásoby. To sa týka aj potravín. Napríklad vákuovo balené údeniny sa môžu konzumovať aj 15 dní po dátume spotreby. Jogurty vydržia aj ďalej. Vákuovo balené sušienky, sladkosti, čokoláda, sušená zelenina, cestoviny, ryža, šošovica sú konzumovateľné a majú rovnakú chuť aj 3 až 4 roky po uvedenom dátume spotreby.
Výrobcovia toto plytvanie potravinami organizujú, aby tak zvýšili svoje zisky a uspokojili svojich čoraz náročnejších akcionárov.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Prečo by sme mali byť vďační Julianovi Assangeovi

Julian Assange sa stal najznámejším priekopníkom zverejňovania citlivých a často utajovaných informácii v novom digitálnom veku. Nikto pred ním v ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Duginov rozhovor s Tuckerom Carlsonom: násilná reakcia západnej spoločnosti a médií

Rozhovor Tuckera Carlsona s ruským filozofom Alexandrom Duginom vyvolal rozsiahlu kontroverziu v americkej spoločnosti a v médiách. Mnohí obviňujú Carlsona, ...
NÁZOR

TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ - JUDr. Štefan Harabin

JUDr. Štefan Harabin o atentáte na Donalda Trumpa: JUDr. Štefan Harabin: „TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ, na to netreba zabúdať“ Bývalý ...
NÁZOR

Teším sa na vzácnu chvíľu, kedy sa zo škaredých lariev vykľujú „krásne“ motýle

ilustračné foto: Pixabay Plán využitia Ukrajiny, ktorý zákerne pripravili USA a Veľká Británia bol naozaj zlovestný. Chceli vojensky napadnúť Rusko práve ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
NÁZOR

Vatikán je obchodná organizácia - Pavol Peter Kysucký

Ing. Pavol Peter Kysucký, technológ, filozof a spisovateľ napísal niekoľko filozofických kníh v ktorých pojednáva napríklad o teórii synchronicity, ktorej ...
NÁZOR

Sorosovskí presstitúti o atentáte na Fica a na Trumpa informujú v úplnej zhode

Milí priaznivci, všimli ste si tu zhodu sorosovských presstitútov pri informovaní o atentáte na Fica a na Trumpa? Po atentáte ...
NÁZOR

Čo tu smrdí?- prof. Jaroslav Turánek

Profesor Jaroslav Turánek vysvetľuje čo to tu SMRDÍ v štáte dánskom… prečo musel končiť? Jedná sa o likvidáciu vedcov na ...
NÁZOR

Európska únia a Nato hynú ako organizácie

Ak sa dnes spomenie Európska únia, tak skoro každého napadne len vojna proti Ruskej federácii a sankcie. To je jej ...
NÁZOR

Corbettov report: Prečo sa svet rúca a čo s tým môžeme urobiť?

Máte niekedy pocit, že sa všetko zrazu rúca? Vedeli ste však, že pre tento jav existuje názov? A že je ...
NÁZOR

NAPĽULA NÁM DO OČÍ...

ZA VÍŤAZSTVO VO VOĽBÁCH DO NR SR, VO VOĽBÁCH PREZIDENTA AJ VO VOĽBÁCH DO EP NÁM VLÁDNA KOALÍCIA POĎAKOVALA NAOZAJ ...
Aktualizované 21.7. 20:58
NÁZOR

Svetoznámy americký profesor odhalil, prečo vypukla rusko-ukrajinská vojna?

V relácii Tuckera Carlsona svetoznámy profesor Jeffrey Sachs podrobne opísal, ako Spojené štáty vyprovokovali Rusko k invázii na Ukrajinu. „Nie ...