Matovič nás zabíja vedome? Je Čaputová jeho tichou spoločníčkou?

29. januára 2021

Dôležité na úvod.

Tento článok som napísal tesne predtým, ako ministerstvo zdravotníctva SR zverejnilo, že „milostivo“ dovolilo na území SR užívať humánny liek Ivermektín, na účinnú liečbu ochorení na C-19, ale len v prostredí nemocničnom resp. v lekárňach, avšak výhradne na lekársky predpis (čoho sa boja, žeby bolo „nula“ chorých na C-19 a nebolo by kde a prečo míňať „účinné“ diktátorove AG psie „testy?). Avšak vzhľadom na podmienky, za akých sa tento účinný liek na liečbu C-19, na Slovensku povolil a hlavne, že jeho užívanie je obmedzené na šesť mesiacov, môj pôvodný článok, nie len že nestratil na aktuálnosti, ale tento fakt ho ešte viac zaktualizoval! Takže uvádzam trochu starší článok v plnom znení, bez akejkoľvek korektúry lebo je podľa môjho názoru, hlavne pred druhým povinným „skríningovým“ AG psím „testovaním“ absolútne namieste!!!

Nech sa páči plné znenie:

Áno, každá jedná veta v tomto mojom názorovom článku končí veľkým otáznikom

a zároveň celý tento môj názorový článok je jeden obrovský OTÁZNIK (?).

Nie, tento môj článok nie je konštatačný a už vôbec nie tvrdiaci!

Ja sa len pýtam – PREČO???

Prečo sa na Slovensku deje čo sa deje. Vychádzam z viacerých publikovaných článkov, či už v korektných médiach alebo v korektných „alternatívnych“ médiach, ktoré sú označované za „alternatívne“ lebo nie sú ochotné dnešnú vládnu koalíciu, hlavne diktátora Igora Matoviča bez rozmyslu, poslušne hladkať, ale „drzo“ si dovolia, kritizovať a čo je od nich ešte „drzejšie“, svoju kritiku vedia riadne argumentačne podložiť!!!

PREČO ideme neustále nezmyselnou cestou AG psieho testovania, ktoré nelieči?!

PREČO na takýto nezmysel vyhadzujeme naše peniaze?! PREČO vyhadzujeme milióny eur na AG „testy“, o ktorých je všeobecne známe, a pripúšťa to dokonca už aj Pavol Jarčuška, že sú absolútne nepresné a sú určené výhradne na akúsi veľmi nepresnú indikáciu, už príznakových pacientov na respiračné ochorenie (kašeľ, ťažké dýchanie, teplota a pod…!), dnes výhradne na C-19 a následne to musí byť preukázané oveľa presnejšími laboratórnymi metódami, napr. RT-PCR testami, ktoré tiež neukazujú skutočný stav „pacienta“ na ochorenie C-19!.

PREČO na základe týchto absolútne nepresných AG „testoch“ gniavime tento národ?! PREČO na základe týchto AG „testoch“ oberáme národ Slovensky o jeho, aj tie najposlednejšie ľudské a občianske práva a PREČO ho takto neľudsky zbavujeme jeho ľudskej dôstojnosti?! PREČO, PREČO, PREČO…???

PREČO to Igorovi Matovičovi dovoľujeme aj naďalej, keď vieme, že toto nie je cesta, aby sa zabránilo šíreniu tohto respiračného ochorenia a hlavne aby sa zabránilo zbytočným úmrtiam a to aj tých, ktoré s C-19 nemajú absolútne nič spoločné, ale sú C-19 najviac ohrozené???

Na TB (26.1.2021) opäť diktátor Igor Matovič dlhé minúty obhajoval, svoj ničím obhájiteľný, nezmyselný „sen“ o nekonečnom AG psom testovaní a nenašiel sa jeden jediný novinár, ktorý by sa ho opýtal, PREČO sa zameriava na AG testy a ich nezmyselnosť a PREČO sa nejde cestou liečby, aj na C-19, liekmi, ktoré sú preukázateľne veľmi účinné na liečenie C-19? Áno, takáto otázka nepadla a ani padnúť nemohla lebo otázky kládli len a výhradne „novinári“ z takých „objektívnych“ médií, akými sú RTVS, TV Markíza, TV JOJ, Denník N, SME, Aktuality.sk a vôbec nedostali slovo aj novinári (sú tam vôbec pustení?) s tých takzvaných „konšpiračných“ médií, akými sú Hlavný denník, Hlavne správy, Slobodný vysielač, Infovojna a pod.

A tu je podstata môjho dnešného názorového článku.

Svet skupuje nateraz známe účinné lieky na normálne liečenie ochorenia na C-19 a diktátor, despota, pomätenec Igor, nakupuje AG testy!!! Podľa dostupných informácií Nemci kúpili za 400 miliónov eur (!) americký liek REGN-COV2, ktorým liečili, krátko a veľmi účinne, bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa! Viď v akej vynikajúcej, minimálne fyzickej kondícií je dnes Donald, ktorého vek (74r.!) ho jednoznačne radí do tej najrizikovejšej skupiny ľudí, ktorí ochoreli resp. boli infikovaný C-19!

Takže Nemci 400 mil. eur na liek, ktorý lieči a  vyliečil, aj amerického prezidenta a Slovensko stovky miliónov na nezmyselné AG psie testy, ktoré ešte nikoho nevyliečili!!! PREČO???

Kanadský vedci v liečení C-19 chvália liek kolchicín.

Avšak, dnes sa javí, ako najúčinnejší liek na liečenie, veľmi účinné liečenie, ochorenia na C-19 (použiteľný v akom koľvek štádiu ochorenia na C-19) dlhé roky, ba až desaťročia známi liek INVERMEKTÍN!!! Hovorím o Invermektíne na humánne použitie, nie ten, ktorý máme na Slovensku použiteľný na veterinárne použitie. Z dostupných článkov a štúdií je nadmieru jasné, že je to liek, ktorý úspešne vylieči toto ochorenie, ale má veľkú „chybu“, je príliš lacný a nevyrába sa v USA resp. v niektorej západnej kapitalistickej veľmoci!!!

Tento liek je vraj momentálne ľahko dostupný a v Indií je jeho cena okolo 0,70 eur!

Už aj samotný Pavol Jarčuška pripúšťa, veľmi nesmelo (PREČO?), že tento liek lieči ochorenie na C-19, ba dokonca jeho kolega z košickej UN Luisa Pasteura, prednosta kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny Doc. Jozef Firment požiadal ministerstvo zdravotníctva a príslušné zdravotnícke orgány SR, aby schválili humánny Ivermektín, na okamžité použitie v SR, pretože tento liek na humánne použitie nie je na Slovensku riadne registrovaný a teda jeho použitie bez tohto schválenia si nedovolí aplikovať žiaden poctivý lekár. Avšak schvaľovanie je tak zdĺhavé, že sa môže stať, že tento liek sa o chvíľu stane nielenže drahším, neporovnateľne drahším, ako je dnes, ale čo je ešte horšie, môže sa za krátku chvíľu stať „nedostatkovým medicínskym tovarom“ lebo ho skúpia, vykúpia iné prozreteľnejšie štáty! (napr. Nemci) Tu je potrebné jednoznačne poukázať na zodpovednosť Igora Matoviča a jeho vlády lebo, keď sa jednalo o napr. okamžité schválenie ústavného zákona na to, aby si vláda mohla bez predchádzajúceho súhlasu (až následne 20 dní potom!) NR SR vyhlásiť Núdzový stav na 40 dní, tak tu sa do NR SR na tento účel „dovliekli“ aj poslanci vládnej koalície, ktorý boli identifikovaný, ako nebezpečne chorí pacienti pre svoje okolie na nebezpečnú ľudskú nákazlivú chorobu C-19!!!

A teraz si prečo Igor Matovič nenechá v NR SR schváliť ústavný zákon, že v prípade, ak sa vláda SR dostane k informáciám, že na svetovom trhu je voľne dostupný liek na liečenie tak závažného ochorenia, akým na základe propagandy dnešnej vlády SR, C-19 je, aby aj bez predchádzajúceho schvaľovacieho procesu mohla vláda SR aspoň nakúpiť tieto lieky, keď má jednoznačné informácie o tom, že liek je vysoko účinný a vie, že jeho schvaľovací proces je už takmer na konci? PREČO to Igor Matovič neurobí v expresne rýchlom skrátenom legislatívnom procese v NR SR? Veď skrátený legislatívny proces je možné urobiť v NR SR hlavne vtedy, ak je ohrozené zdravie a životy občanov SR. Už dávno mali byť ŠHR SR plné, až po strop týmito vyššie uvedenými liekmi, hlavne Ivermektínu a nie nič riešiacimi AG testami!!!

Pýtam sa PREČO Igor Matovič nakupuje AG testy, mrhá našimi spoločnými financiami? A PREČO Zuzana Čaputová je ticho, mlčí???

Prečo ich obidvoch, ako celá slovenská občianska spoločnosť netlačíme k tomu, aby okamžite zabezpečili nakúp týchto liekov? (samozrejme, že Zuzana ich nakúpiť nemôže, ale čo môže a mala by to jednoznačne, bezodkladne urobiť je, jej rázne mediálne vystúpenie, kde by rázne Igora Matoviča na tento prepotrebný krok vyzvala!) Aby boli okamžite distribuované do našej zdravotníckej, lekárskej, lekárenskej siete a aby boli okamžite lekárom k dispozícií v momente, keď ministerstvo zdravotníctva a jeho príslušné odborné orgány povolia tieto lieky užívať na území SR!!!

Preto si dovolím na záver tohto článku, napísať môj názor, že ak Igor Matovič s jasnou podporou resp. na výzvu Zuzany Čaputovej, nezačne okamžite konať, tak aby Slováci, všetci tí Slováci, ktorí môžu byť a urgentne potrebujú byť liečení a následne s najväčšou pravdepodobnosťou v čo najväčšom počte vyliečení, vyššie uvedenými liekmi na a z  ochorenia C-19, aby mali okamžite k dispozícií tieto lieky IHNEĎ, keď ich budú potrebovať, tak sa dopúšťajú ČOHO???

Pretože, ak Igor Matovič, s tichým súhlasom Zuzany Čaputovej, aj napriek tomu, že na Slovensku je silný dopyt po týchto liekoch (hlavne z lekárskeho prostredia viď. napr. Doc. Jozef Firment a ďalší) sa aj naďalej bude vybíjať na nič riešiacich povinných psích AG testovaniach a naďalej bude nimi občanov SR vydierať, ponižovať, zatvárať bezdôvodne do domáceho väzenia a následne bude nehoráznym spôsobom obmedzovať ich občiansku a ľudskú slobodu, tak potom je namieste sa pýtať presne takou otázkou, aká je v názve tohto môjho názorového článku – „I. Matovič nás zabíja vedome? Je Z. Čaputová jeho tichou spoločníčkou?

BODKA:

Mám si myslieť, že prekážkou týchto vysokoúčinných liekov na/proti C-19 je „vysokoúčinná“ americká vakcína Pfizer???

Jeden z najzakladanejších zdrojov z ktorých som vychádzal: TU

ferro

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB  IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

VÁŽENÍ STAROSTOVIA, PRIMÁTORI, RIADIACI PRACOVNÍCI, RIADITELIA ŠKÔL, PREVÁDZKOVATELIA ŠPORTOVÝCH, KULTÚRNYCH A DUCHOVNÝCH ZARIADENÍ!

Slovenská lekárska únia špecialistov, MUDr. Andrej Janco, prezident: Plne sa stotožňujeme s názorom vlády, že treba prijať razantné opatrenie na ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Vakcína NIE JE POVINNÁ!

Parlamentné zhromaždenie Rady Európy vyzýva členské štáty EÚ aby informovali svojich občanov, že vakcína nie je povinná Parlamentné zhromaždenie Rady ...
NÁZOR

Chcete počuť aká je situácia na východnom fronte?

Poďme si s JUDr. Harabinom oprášiť dejiny a pozrieť sa na fakty, ktoré sú výslednicou správania sa nielen našej bývalej, ...
Aktualizované 25.5. 10:08
NÁZOR

Ako ďalej financie v SR – Pavol Ľupták

Rozhovor na témy: Ako ďalej financie v SR? Siahne vláda na úspory občanov? Prečo všetci vysokopostavení poslanci SNS kandidujú aj ...
NÁZOR

Reakcia k streľbe na Roberta Fica

Reakcia k streľbe na Roberta Fica Korporácie, média a politici? Kto stupňuje napijete? Čo ohrozuje demokraciu? Násilie, rozdeľovanie a šikana. ...
NÁZOR

Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA!

Ilustračný obrázok: neustupuj Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA! V súvislostiach s dnešným dianím okolo atentátu na Roberta Fica ...
Aktualizované 25.5. 12:29
NÁZOR

CENA PRE TATU ŠIMEČKU? Napľutie do tváre Slovákov!

Perly Martina M. Šimečku, zdroj: FB/Napalete PRIEMERNOSŤ NEMÁ ZMYSEL. Udelenie osobitnej novinárskej ceny „Osobnosť slovenskej žurnalistiky“ Martinovi M. Šimečkovi považujem ...
Aktualizované 27.5. 21:35
NÁZOR

Vyhrážajú sa mi smrťou za to, že mám iný pohľad na svet - Dominik Mrvík

HOVORY ZE ZEMĚ hosťujú podnikateľa z Prahy Dominika Mrvíka v rozhovore o tom, ako musel preorganizovať celý svoj život počas rokov ...
NÁZOR

Pohľad na Von der Leyenovú a digitálne euro – Milan Uhrík

Rozhovor s europoslancom Milanom Uhríkom na témy: Ako pomáha strana Republika kandidátom, ktorí sú na jej kandidátke do Europarlamentu s ...
NÁZOR

Prečo došlo k atentátu na premiéra SR? – Štefan Harabin

Rozhovor na témy: Súdna rada – súčasný stav Vývoj v Ukrajinsko-Ruskom konflikte Vzťahy Rusko-Čína Prečo došlo k atentátu na premiéra ...
Aktualizované 25.5. 03:11
NÁZOR

Štatút moderátora verejnoprávnej politickej debaty

OPAKOVANÝ PODNET RADE PRE MEDIÁLNE SLUŽBY Osoby bez verejného osobného názoru hoc aj v spore „zem je plochá či guľatá“. ...
NÁZOR

Fico žije, nech žije Fico!

Moja viera a nádej hraničí s presvedčením, že Róbert Fico prežije a uzdraví sa. Všetko zlé je na niečo dobré. Ako človák, ľudská osoba ...