KOHO MAJÚ ODSTRÁNIŤ A KOHO „UPRAVIŤ“ VAKCÍNY PFIZERU A ASTRAZENECY. EŠTE STÁLE TO POVAŽUJETE ZA KONŠPIRÁCIU?

10. februára 2021

„Prebieha viac menej zaočkovanie zdravotníckeho personálu, silových zložiek a ľudí v domovoch dôchodcov – pre tieto kategórie počet vakcín stačí a ešte pre samoiniciatívnych idiotov-sebevrahov.
A čo vo svete? Nikde inde, len v Izraeli bolo už preočkované obyvateľstvo kompletne.
A vakcín je málo, EÚ sa háda s Astra-Zenecou za nedodávanie vakcín… – divadlo pre ovce. Ešte chvíľu potrvá, pokiaľ vyššie uvedené kategórie nebudú zaočkované. A potom zrazu už s vakcínami nebude problém – dodávky sa obnovia – prídu ďalšie vakcíny – správnejšie je ďalšie v rade, v pláne, doteraz nenasadené. Ono tá terajšia vlna očkovania je likvidujúca, zameraná na zosilnenie fenoménu ADE – cieľom je teraz očkované skupiny v budúcnosti eliminovať.
Tá druhá fáza očkovania bude o premene ľudí na GMO a kontrolu ich myšlienok a správania – výroba “pracujúceho dobytka” s kontrolovanou mysľou.“ …

…“ Kedy prídu nové vakcíny? No, musí dobehnúť táto vlna očkovania skupín určených na elimináciu a musí sa zabudnúť na aktuálne smrteľné reakcie najmä dôchodcov na očkovanie. Tak trocha radosti a voľnosti cez leto, s príchodom jesene a obdobia respiračných chorôb prejav ADE fenoménu – to bude prebiehať fyzická likvidácia zaočkovaných aj bežnou chrípkou – strach a panika – kopa mŕtvych a zdravotníctvo v kolapse – to bude dav sám kričať o vakcíny… To je ten najneskorší termín, ak majú toľko času čakať. Ak nie, tak sa to budú snažiť zrealizovať ešte do leta.”…

(Pre správnosť musím túto vetu “Prebieha viac menej zaočkovanie zdravotníckeho personálu, silových zložiek a ľudí v domovoch dôchodcov …“  uviesť na správnu mieru: zatiaľ silové zložky do očkovania na Slovensku tlačené nie sú, no pár iniciatívnych samovrahov ho už dobrovoľne podstúpilo.)

Trocha “husté”, že? Preto som tento príspevok ukončil slovami: “Kecám? Uvidíme. Sledujte príchod vakcín na trh…“

Už týždeň kvôli ochrane psychického zdravie nečítam noviny a nesledujem správy. Akurát si v bežných novinách pozriem predpoveď počasia.

Dnes som však do novín nahliadol. Konkrétne do dnešných Kronen Zeitung a na str. 6 som našiel tento článok „So hat die EÚ bestellt“ (Takto EÚ objednala) V článku sa píše celkovo o tom, koľko vakcín a od ktorých výrobcov EÚ objednala. No, oveľa podstatnejší než slovný text je nad  týmto článkom umiestnený rozmerovo väčší obrázok/schéma s titulkom  “Österreichs Impfplan” – Rakúsky očkovací plán.

Tento očkovací plán má tri fázy:

Prvá fáza  – aktuálne prebiehajúca, plánovaná do konca marca: cieľom je zaočkovať 17% populácie, a to konkrétne: všetkých ľudí nad 80 rokov, personál a obyvateľov starobincov a opatrovateľských domovov pre postihnutých, zdravotnícky personál kategórie 1, vysoko rizikových pacientov. Do tejto fázy zahrniem aj kategóriu dôchodcov vo veku 65 – 79 rokov, ktorú plánujú zaočkovať  v priebehu marca až júna, pretože viete, čo je spoločným menovateľom všetkých týchto kategórií? Červený rámček a vakcína Pfizer.

Druhá fáza – plánovaná na obdobie od polovice marca do konca júna: cieľom je dosiahnuť úroveň zaočkovania 64% obyvateľstva. V tejto fáze bude dobiehať očkovanie dôchodcov vo veku 65 – 79 rokov vakcínou prvej fázy od Pfizer. No pribudnú tieto ďalšie kategórie obyvateľstva: kontaktný personál  s tehotnými, zdravotnícky personál kategórie 3 a 4 vrátane personálu 24-hodinovej opatrovateľskej služby (takže opatrovateľky a opatrovatelia zo Slovenska očakávajte tlak rakúskych úradov na vašu zaočkovanosť), personál v školách, škôlkach, opatrovateľských službách, polícia, atď. Tu zarátam aj zdravotnícky personál kategórie 2, a ľudí so zdravotným postihnutím, ktorých očkovanie je plánované ešte na konci prvej, teraz prebiehajúcej fázy, no reálne bude prebiehať, až keď bude dodaná vakcína, spoločná pre celú túto druhú fázu. Spoločným menovateľom týchto kategórií je nielen modrý rámček ale aj iná vakcína. A hádajte od koho bude táto vakcína? Tušíte správne – AstraZeneca.

Tretia fáza – jej začiatok je plánovaný od polovice mája do konca tretieho kvartálu. Ukončenie do konca tretieho kvartálu je dôležité, lebo potom už nastupuje obdobie so zvýšeným rizikom nástupu chrípkového obdobia… Tu vakcína zatiaľ určená nie je a v tejto fáze sa plánuje očkovať zbytok obyvateľstva.

Tento obrázok/schéma je vytvorená redakciou Kronen Zeitung na základe zdroja: Ministerstvo zdravotníctva.

Otázka č.1: “Čo spája kategórie obyvateľstva pre prvú fázu okrem červeného rámčeka a pre nich určenej vakcíny od Pfizer?”                                                                                                                                       Odpoveď: Sú to všetko kategórie, ktoré už pre spoločenský systém podľa západnej kapitalistickej logiky sociálneho a ekonomického zmýšľania sú len na príťaž – nevytvárajú už žiadny zisk, a stoja veľa peňazí.

Otázka č.2: “Čo spája kategórie obyvateľstva pre druhú fázu okrem modrého rámčeka a pre nich určenej vakcíny od AstraZeneca?”                                                                                                                         Odpoveď: Dá sa to charakterizovať slovom “Dozorcovia” – od pôrodníc, škôlky, školy a polícia až do ukončenia života po aktívnej pracovnej fáze.

Vývody:

  1. Vakcína od firmy Pfizer je vakcína určená na zosilnenie fenoménu ADE (podrobnejšie viď. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/01/31/mrna-vakcina-a-gmo/#comment-8136 ) a jej cieľom je likvidácia časti obyvateľstva viď. kategórie spadajúce do fázy prvej. Nepriame indície správnosti tohto názoru :                                                                                                  Prijatie v Portugalsku pred pár dňami zákona legalizujúceho eutanáziu (zaujímavé to načasovanie pre prvú fázu očkovania vakcínou od firmy Pfizer, že?)                                                                                  Povinná vakcinácia obyvateľstva Izraela – všetko bolo uskutočnené vakcínami firiem, sídliacich v USA. Najviac ľudí zomiera po vakcinácii vakcínou od Pfizer.
  2. Vakcína od firmy AstraZeneca je určená predovšetkým na vytvorenie GMO biorobotov – dozorcov v NWO – pastierov zombifikovaného stáda pracujúceho dobytka (podrobnejšie viď. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/01/31/mrna-vakcina-a-gmo/ ).                                                          AstraZeneca sídli vo Veľkej Británii. A napr. aj z O-O V.V. Pjakina vieme, že USA boli vždy podriadené Londýnu. USA – nástroj, VB – “mozog” riadiaci nástroj “USA”. (Všade, kde vstúpila noha amerického vojaka, priniesla len smrť. USA vždy robili špinavú robotu. VB ju robila rukami iných…)

Pre tretiu fázu nie je v danej schéme definovaná vakcína, ale z článku pod touto schémou je jasné, že to bude už zmes rôznych vakcín, podľa toho, kto do akej kategórie z hľadiska budúceho NWO má patriť. Je to dobiehajúca fáza.

Takže na základe vyššie uvedeného očakávam vyriešenie problémov s dodávkou vakcín od firmy AstraZeneca pre EÚ a ukončenie tohto “divadelného” sporu medzi EÚ a AstraZenecou najneskôr do konca marca.

Otázka č.3: “Akou vakcínou a aké kategórie sa prednostne momentálne očkujú na Slovensku a v Čechách, či inde v Európe?

Na záver:

Na str.3 tých istých Kronen Zeitung v článku “90€ pokuta a viac hraničných kontrôl” je v závere Otázka dňa: “Je pokuta 90€ za sňatie masky prehnaná?” 42% opýtaných ju považuje za prehnanú. No, 58% ju považuje za primeranú. – test zombifikácie obyvateľstva a prieskum, či bude prechodné pokutovať a inak perzekuovať odmietačov očkovania. Podotýkam, že v Rakúsku sú už povinné masky FFP2 (cez to sa nedá dýchať) a nedodržiavanie odstupu 2 metre sa už tiež pokutuje 90€.

Ešte si stále myslíte, že kecám? Uvidíme. Sledujte príchod vakcín od AstraZeneca na trh EÚ…

PS: Vo filme “World War Z” síce ľudstvo nakoniec podľa záverečného komentára zvíťazilo nad zombíkmi, ale povedzme si: treba nám takýto stret s GMO zombie/biorobotmi vytvorenými mRNA vakcínou od AstraZeneca? Nemáme málo problémov už s mediálnou covid-pandémiou vytvorenými vystrašenými “zombíkmi”, ktorí už teraz, ak nie rovno udávajú, tak minimálne dohliadajú a upozorňujú svoje okolie na to, aby malo masky narazené až po oči a dodržiavalo odstup?

Priam symbolické v tých istých novinách tak často najmä tými vystrašenými „zombíkmi“ omieľané heslo covid-pandémie: „Schau auf dich, schau auf mich!“ – v preklade: “Pozeraj na seba, pozeraj na mňa!”, resp. “Ber ohľad na seba, ber ohľad na mňa!” …len prečo je “…ber ohľad na mňa!“ bielou farbou, a „Ber ohľad na seba,…“ čiernou farbou? Žeby preto, že čierna farba je farbou, smrti – mŕtvych a pohrebov? Ale to my už dávno vieme, že takéto obmedzovanie dýchania maskami je mučenie vlastného tela a odsúdenie ho na pomaly, ale isto sa približujúcu sa smrť…

A my chceme žiť! V sociálne a právne spravodlivom štáte!

Autor: popolvar67

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com/cz24news

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB  IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Názor

IVERMECTIN liek proti Covidu

Priatelia, včera som zverejnil otázky, či je pravda, že na žilinskej colnici je zadržaný kamión s Ivermectinom. Opakujem – otázky! ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Matovičov mafiánsky režim – keď hovorí Vodca

Motto: „Veľkou silou bláznov je to, že sa neboja rozprávať hlúposti.“ — Jean Cocteau, francúzsky básnik Čelíme najhoršiemu rozkladu právneho ...
Názor

Zákulisie nezákonného súdenia Rostasa – Štefan Harabin

V kauze odsúdenia Rostasa za citovanie Štúra a iných zakladateľov slovenskej štátnosti nejde len o hrubé porušenie ľudských práv ale ...
Názor

AKO SKRYTÉ BRITSKÉ INFORMAČNÉ VOJNY CIELIA NA RUSKO, ŽE OHROZUJE CIVILOV A NOVINÁROV

Kit Klarenberg Koncom júla začal internetom kolovať šokujúci rozhovor so zajatým bojovníkom práporu Azov. V klipe vojnový zajatec tvrdil, že Oleksij Arestovyč, kedysi ...
Názor

Narodení v EÚ

EÚ je zločinecký syndikát, ktorý založili nacisti a riadia pohrobkovia fašistov. Rýchlo preč. Záchrana je BRICS. Inak zahynieme mrazom, hladom a vojnou. ...
Názor

Budú Taraba a Kuffovci novodobí „JUDÁŠI“ v parlamente ?

Mal som možnosť byť dva a pol roka v Národnej rade a tak si chvíľu po boku Vladimíra Mečiara užiť politické „maniere“ a politikárčenie, ...
Názor

Geopolitická architektúra planéty

Dr. Jozef Skála a Prof. Peter Staněk: Videorozhovor o geopolitickej architektúre planéty 30. 9. 2022 Prof. Staněk k aktuálnym témam + odpovede ...
Aktualizované 4.10. 00:34
Názor

Pán Baránek pekne hovoríte, ale niekedy aj tárate

foto: eurorešpekt, zem&vek Miroslav Jureňa: Pozrel som si “Ne – liberálnu kaviareň” Romana Michelka, s hosťom  Jánom Baránkom.    V krátkosti ...
Názor

Stretnutie Poslov budúcnosti 3. diel

Diskusia a závery vyplývajúce z prvého historického stretnutia Poslov budúcnosti a priaznivcov Správ z Galaxie v Litochoviciach nad Labem
Názor

EÚ: Riadená demolácia

Keď si prečítam množstvo denných spravodajských článkov o Rusku, Ukrajine, NATO a EÚ, je stále ťažšie uniknúť myšlienke, že prebieha ...
Názor

Dobré ráno stará mama..

Volkswagen hrozí odchodom zo Slovenska. Presun výroby by zasiahol tisíce ľudí! Volkswagen uviedol, že presun výroby by mohol smerovať do ...
Aktualizované 4.10. 23:44
Názor

Máme našliapnuté na ťažkú diktatúru - Eduard Chmelár - Bez cenzúry

„Nežijeme v demokratickom štáte, ak hovorenie nepohodlných informácií sa považuje za zločin,“ hovorí, okrem iného Eduard Chmelár, hosť relácie Bez ...