Euro-atlantickí nacisti! Konali by ste rovnako…?

11. februára 2023

Všetci tzv. demokrati, ktorí vyznávate tie vaše „západné hodnoty“ (vari len nie pretvárka a faloš…), ktorí teraz oslavujete a vlievate dnes energiu banderovsko-nacistickému šéfovi Ukrajiny, ktorý v prezidentskej predvolebnej kampani sľuboval – aj rusky hovoriacim Ukrajincom, že v prípade zvolenia za ukrajinského prezidenta po Porošenkovi, urýchlene skoncuje vojnu na Donbase, Ukrajina bude neutrálna zem, a jeho skutky? Urobil pravý opak. Tak ČUJTE!

PÝTAM SA vás, ktorí teraz máte možnosť rozhodovať, v mene všetkých pozostalých po obetiach tejto umelo vyvolanej brato-vražednej vojny medzi dvomi slovanskými národmi, v mene všetkých trúchliacich na obidvoch stranách novodobého „Ukrajinského frontu“, v 21.storočí:

Keby prezident Ukrajiny rozhodol, že vy samotní, alebo aj vaši synovia, manželia, partneri, otcovia, bratia a už aj sestry by v rámci celoštátnej mobilizácie museli narukovať a ísť na východný front bojovať, aby v ústrety ruským raketám, tankom a delostreleckým nábojom ste spoločne išli vlastne položiť svoje životy – za záujmy západných oligarchických elít, konali by ste rovnako, ako teraz konáte?

1/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej posilňovali „v mene mieru“ to vaše euro-atlantické vojnové ťaženie „DRANG NACH OSTEN – Nr.2.“ proti jednej z najväčších vojenských mocností sveta, proti krajine, na ktorej si vylámali zuby Džingischánove hordy, Osmani, Napoleon s celou Európou, Hitler s celou Európou a ďalší agresori, ktorým išlo vždy iba o nerastné bohatstvo Ruska a zničenie slovanského sveta?

2/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej napĺňali odkaz z Orwellowho románu „1984“, kde „vojna je mier“, Ministerstvo mieru má na starosti udržovanie vojny, Ministerstvo hojnosti má na starosti udržovanie hladomoru, Ministerstvo pravdy má na starosti cenzúru a totalitnú propagandu, uvrhli by ste celý európsky kontinent do ekonomickej samovraždy, či už psychopatickými samovražednými sankciami v zmysle „podpílenia si konára, na ktorom spoločne všetci sedíme“, alebo „streľby do vlastných radov“?

3/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej proti sebe poštvávali prakticky celý svet (Áziu, Afriku, Latinskú Ameriku) a to tak, že si to nakoniec odskáču a zaplatia to rapídnym znížením životnej úrovne práve občania vašich krajín, ktorým ste pred voľbami sľubovali slúžiť?

*******

Nezabúdajte, že George Orwell napísal okrem nie až tak optimistického románu „1984“ aj jeden ďalší román: „Zvieracia farma“.

Takže aj tu máte odkaz a varovanie vy, prezidenti, predsedovia vlád, predsedovia parlamentov a ďalší vysoko postavení politici v euro-atlantickom priestore.

Nežite v omyle, že to všetko dopadne ako v románe „1984“ pod vedením „Veľkého Brata“, ktorý všetko sleduje a vidí, prestaňte už konečne snívať a myslieť na „Great Reset 2030“, či Green Deal“, alebo iné vaše „panské huncútstva“.

Myslite aj na iný scenár, napríklad na ten z románu „Zvieracia farma“ – ako jednu z najpravdepodobnejších alternatív súčasného vývoja.

Vnímate vy vôbec súčasné nálady obyvateľstva, ako potencionálnu ostrú výzvu od utláčaných a zotročených, ktorí skoncujú s otrokármi tak, ako si to oni zaslúžia?

V mnohých bitkách zlo zvíťazilo.

ALE. Celkovú a poslednú VOJNU VYHRÁ NAD ZLOM – DOBRO!

*******

ROZPRÁVKY (tie opravdivé, nie tie novodobé genderové paškvily) takisto upevňovali u utlačovaných nádej na dobrý koniec, kedy Dobro zvíťazí nad Zlom.

*******

A v neposlednom rade sú tu PROROCTVÁ, ktoré túto dobu dočasných víťazstiev Zla nad Dobrom zobrazujú celkom presne a verne.

Ale v nich je tiež jeden ODKAZ – ako inak, optimistický – tentoraz PRE VŠETKÝCH ľudí dobrej vôle:

Človeče, keď sa nebudeš TY sám aktívne starať o svoju slobodu a ľudské práva, keď dopustíš, aby v Tvojom okolí zvíťazila Tma nad Svetlom, Lož nad Pravdou, tak si buď istý, že Svetlo takýchto vlažných a ľahostajných nebude vynášať z Tmy, zostaneš v bahne … až do svojho rozkladu.

Naopak, najprv musíš TY ukázať snahu o svoju záchranu, a až potom sa môžeš obzerať vôkol seba, ako to dopadne.

Pamätaj!

Vždy platilo a bude naveky platiť: čo zaseješ, budeš aj žať, nikdy sa nesadila pšenica, aby sa zberali hrušky a podobné zvrátenosti v rozpore s prírodou, ako to vidíme v dnešných tzv. spoločenských vedách, v medziľudských vzťahoch, apod.

Nespi! Zobuď sa!

Preto zasievaj aj TY svojimi skutkami, slovami a myšlienkami iba Dobro a Spravodlivosť v zmysle večných a dokonalých vesmírnych zákonov, až potom sa môžeš stať aktívnou súčasťou veľkého a definitívneho Víťazstva Svetla a Lásky nad Tmou a Nenávisťou.

*******

Staňme sa teda pevnými strážcami majáku Svetla Pravdy, buďme požehnaním pre všetkých, ktorí v sebe majú ešte živú túžbu po Svetle!

Jozef Potúček, pokojom naplnený občan Slovenskej republiky

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Slovenská spravodlivosť dostala po papuli

Anna Belousovová včera zhodnotila ako to momentálne chodí v slovenskom súdnictve a na svojom FB statuse napísala výstižne, ako to ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Byť kajúcnikom sa oplatí – Ľudovít Števko

História nás učí, že zlikvidovať nepriateľa, aj keď je nevinný nie je problém. Rovnaký cieľ, iné metódy. Spolupracujúci svedkovia sú ...
Aktualizované 17.6. 01:05
NÁZOR

Americkí náckovia, ich provokačná politika a ohrozenie bezpečnosti Slovenska

Američanmi vedená vojna proti Rusku na Ukrajine dospieva do poslednej fázy. Ich provokácie s umiestnením dodávaného vojenského šrotu vo forme ...
NÁZOR

Za dohodu a proti dohode WHO

Zasadnutie 77. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia v Ženeve bolo ukončené  1. júna 2024. Pandemická dohoda prijatá nebola a rokovania k jej finálnemu ...
NÁZOR

VZDELÁVAJME SA NEUSTÁLE PRE PROSPECH SLOVENSKA

Autor: Monika Sofiya Soročinová VZDELÁVAŤ SA JE POTREBNÉ NEUSTÁLE A TO NAJMÄ KEĎ TO MÁ BYŤ NA PROSPECH SLOVENSKA Minulý ...
NÁZOR

Pronárodné sily „prehrali“ voľby do Európskeho parlamentu a prečo?

AUTOR: EUGEN RUSNÁK Priznám sa, ani som veľmi nechcel komentovať výsledky volieb do Európskeho parlamentu, ale keďže mainstream znova robí z toho ...
Aktualizované 14.6. 23:41
NÁZOR

Voľby do Europarlamentu – Štefan Harabin

Štefan Harabin zhodnotí eurovoľby nie len na Slovensku, ale aj v celej Európe. Spomenie aj mierový summit vo Švajčiarsku. V ...
NÁZOR

Lex atentát a právo na pokojné verejné zhromaždenie

ilustračné foto FB Platí ochrana práva na pokojné verejné zhromaždenie aj pre dúhové prajdy v konflikte a rozpore s Ústavou SR, jej ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
NÁZOR

Nenávisť vytvárajú médiá | Danny Kollar

Kto je Danny Kollár? Množstvo nálepiek, ktoré sa mu ušli ako youtuber, influencer, informátor, dezinformátor, tvorca, extrémista… ale hlavne človek ...
Aktualizované 17.6. 01:27
NÁZOR

Radičová je jednou z falošných mediálnych akademických autorít

Nie tým, že by bola plagiátorka či kompilátorka, to nie(!) Ctím si a vážim usilovnosť a prácu osôb v akademickej ...
NÁZOR

Harabin: Dolinková rieši možnosť zmeny pohlavia?

Milí priatelia, pokiaľ je to pravda, voči tomuto svinstvu sa musíme rozhodným spôsobom zjednotene postaviť. Zuzana Dolinková (Hlas) o transsexuáloch: ...