Euro-atlantickí nacisti! Konali by ste rovnako…?

11. februára 2023

Všetci tzv. demokrati, ktorí vyznávate tie vaše „západné hodnoty“ (vari len nie pretvárka a faloš…), ktorí teraz oslavujete a vlievate dnes energiu banderovsko-nacistickému šéfovi Ukrajiny, ktorý v prezidentskej predvolebnej kampani sľuboval – aj rusky hovoriacim Ukrajincom, že v prípade zvolenia za ukrajinského prezidenta po Porošenkovi, urýchlene skoncuje vojnu na Donbase, Ukrajina bude neutrálna zem, a jeho skutky? Urobil pravý opak. Tak ČUJTE!

PÝTAM SA vás, ktorí teraz máte možnosť rozhodovať, v mene všetkých pozostalých po obetiach tejto umelo vyvolanej brato-vražednej vojny medzi dvomi slovanskými národmi, v mene všetkých trúchliacich na obidvoch stranách novodobého „Ukrajinského frontu“, v 21.storočí:

Keby prezident Ukrajiny rozhodol, že vy samotní, alebo aj vaši synovia, manželia, partneri, otcovia, bratia a už aj sestry by v rámci celoštátnej mobilizácie museli narukovať a ísť na východný front bojovať, aby v ústrety ruským raketám, tankom a delostreleckým nábojom ste spoločne išli vlastne položiť svoje životy – za záujmy západných oligarchických elít, konali by ste rovnako, ako teraz konáte?

1/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej posilňovali „v mene mieru“ to vaše euro-atlantické vojnové ťaženie „DRANG NACH OSTEN – Nr.2.“ proti jednej z najväčších vojenských mocností sveta, proti krajine, na ktorej si vylámali zuby Džingischánove hordy, Osmani, Napoleon s celou Európou, Hitler s celou Európou a ďalší agresori, ktorým išlo vždy iba o nerastné bohatstvo Ruska a zničenie slovanského sveta?

2/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej napĺňali odkaz z Orwellowho románu „1984“, kde „vojna je mier“, Ministerstvo mieru má na starosti udržovanie vojny, Ministerstvo hojnosti má na starosti udržovanie hladomoru, Ministerstvo pravdy má na starosti cenzúru a totalitnú propagandu, uvrhli by ste celý európsky kontinent do ekonomickej samovraždy, či už psychopatickými samovražednými sankciami v zmysle „podpílenia si konára, na ktorom spoločne všetci sedíme“, alebo „streľby do vlastných radov“?

3/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej proti sebe poštvávali prakticky celý svet (Áziu, Afriku, Latinskú Ameriku) a to tak, že si to nakoniec odskáču a zaplatia to rapídnym znížením životnej úrovne práve občania vašich krajín, ktorým ste pred voľbami sľubovali slúžiť?

*******

Nezabúdajte, že George Orwell napísal okrem nie až tak optimistického románu „1984“ aj jeden ďalší román: „Zvieracia farma“.

Takže aj tu máte odkaz a varovanie vy, prezidenti, predsedovia vlád, predsedovia parlamentov a ďalší vysoko postavení politici v euro-atlantickom priestore.

Nežite v omyle, že to všetko dopadne ako v románe „1984“ pod vedením „Veľkého Brata“, ktorý všetko sleduje a vidí, prestaňte už konečne snívať a myslieť na „Great Reset 2030“, či Green Deal“, alebo iné vaše „panské huncútstva“.

Myslite aj na iný scenár, napríklad na ten z románu „Zvieracia farma“ – ako jednu z najpravdepodobnejších alternatív súčasného vývoja.

Vnímate vy vôbec súčasné nálady obyvateľstva, ako potencionálnu ostrú výzvu od utláčaných a zotročených, ktorí skoncujú s otrokármi tak, ako si to oni zaslúžia?

V mnohých bitkách zlo zvíťazilo.

ALE. Celkovú a poslednú VOJNU VYHRÁ NAD ZLOM – DOBRO!

*******

ROZPRÁVKY (tie opravdivé, nie tie novodobé genderové paškvily) takisto upevňovali u utlačovaných nádej na dobrý koniec, kedy Dobro zvíťazí nad Zlom.

*******

A v neposlednom rade sú tu PROROCTVÁ, ktoré túto dobu dočasných víťazstiev Zla nad Dobrom zobrazujú celkom presne a verne.

Ale v nich je tiež jeden ODKAZ – ako inak, optimistický – tentoraz PRE VŠETKÝCH ľudí dobrej vôle:

Človeče, keď sa nebudeš TY sám aktívne starať o svoju slobodu a ľudské práva, keď dopustíš, aby v Tvojom okolí zvíťazila Tma nad Svetlom, Lož nad Pravdou, tak si buď istý, že Svetlo takýchto vlažných a ľahostajných nebude vynášať z Tmy, zostaneš v bahne … až do svojho rozkladu.

Naopak, najprv musíš TY ukázať snahu o svoju záchranu, a až potom sa môžeš obzerať vôkol seba, ako to dopadne.

Pamätaj!

Vždy platilo a bude naveky platiť: čo zaseješ, budeš aj žať, nikdy sa nesadila pšenica, aby sa zberali hrušky a podobné zvrátenosti v rozpore s prírodou, ako to vidíme v dnešných tzv. spoločenských vedách, v medziľudských vzťahoch, apod.

Nespi! Zobuď sa!

Preto zasievaj aj TY svojimi skutkami, slovami a myšlienkami iba Dobro a Spravodlivosť v zmysle večných a dokonalých vesmírnych zákonov, až potom sa môžeš stať aktívnou súčasťou veľkého a definitívneho Víťazstva Svetla a Lásky nad Tmou a Nenávisťou.

*******

Staňme sa teda pevnými strážcami majáku Svetla Pravdy, buďme požehnaním pre všetkých, ktorí v sebe majú ešte živú túžbu po Svetle!

Jozef Potúček, pokojom naplnený občan Slovenskej republiky

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Slovenská spravodlivosť dostala po papuli

Anna Belousovová včera zhodnotila ako to momentálne chodí v slovenskom súdnictve a na svojom FB statuse napísala výstižne, ako to ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Byť kajúcnikom sa oplatí – Ľudovít Števko

História nás učí, že zlikvidovať nepriateľa, aj keď je nevinný nie je problém. Rovnaký cieľ, iné metódy. Spolupracujúci svedkovia sú ...
NÁZOR

Interview Tuckera Carlsona s Viktorom Orbánom

(stručný výťah z rozhovoru) Svetoznámy bývalý moderátor americkej televíznej stanice Fox News a momentálne najväčšia hviezda Twitteru s požehnaním priamo ...
NÁZOR

Po podpise Dohody s USA som vrátil prezidentke vyznamenanie

Majster sveta v kulturistike Štefan Havlík sa v otvorenom liste vzdal vojenského vyznamenania, ktoré získal za svoju tvrdú úspešnú prácu ...
NÁZOR

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy – Jozef Viktorín

Aktuálne medzinárodné bezpečnostné témy: Rokovanie najvyšších predstaviteľov RF a Turecka, príprava rokovaní najvyšších predstaviteľov RF a Severnej Kórey, Moskva presúva ...
NÁZOR

SaS – opotrebovaná a vyhorená strana

Pôvodne som si myslel, že sa SaS (Sulík a spol.) nebudem venovať, čo sa týka ich billboardov. Ale ako čas ...
NÁZOR

Billboardy SME RODINA nie sú len zavádzajúce, ale aj hlúpe

Pokračujeme v grilovaní obsahu billboardov vybraných strán. Po progresívcoch a OĽANO to bude tentoraz SME RODINA (S-R).  Kým SaS na svojich ...
NÁZOR

Pindy OĽANO na predvolebných billboardoch

foto: FB, Pindací automobil Igora Matoviča, aby ho bolo dobre počuť pindať…kupujeme staré kožky, perie… Po progresívcoch budeme grilovať billboardy ...
NÁZOR

Kryptobillboardy Progresívneho Slovenska – výstrely do vlastného kolena Sorosovho kindermanažmentu…

V tento predvolebný čas si všímam tiež stranícke billboardy  hlásajúce heslá, ktoré by mali pomôcť získať pre ne prípadných voličov. ...
NÁZOR

Zodpovednosť pred ostatnými Slovanmi nezradíme!!! – Pavol Peter Kysucký

P.P. Kysucký je autorom 11 kníh, sústreďujúcich sa na filozofiu a psychológiu Slovanov a tiež pochopenie aký je nekonečný rozdiel ...
NÁZOR

Koľko by nás stála bezpečnosť? - Timea Ethey Katz

Témy rozhovoru: Ideme prerátavať peniaze, koľko by nás stála bezpečnosť? Žiadosť na policajného riaditeľa SR ohľadne riešenia bezpečnosti v rámci ...
NÁZOR

Je Rusko skutočne alternatíva Západu? – Pavel Kamas

Je Rusko skutočne alternatíva Západu? Čo je vlastne Západ, je až tak rozdielny? Nie je Rusko len druhá páka tých ...