Euro-atlantickí nacisti! Konali by ste rovnako…?

11. februára 2023

Všetci tzv. demokrati, ktorí vyznávate tie vaše „západné hodnoty“ (vari len nie pretvárka a faloš…), ktorí teraz oslavujete a vlievate dnes energiu banderovsko-nacistickému šéfovi Ukrajiny, ktorý v prezidentskej predvolebnej kampani sľuboval – aj rusky hovoriacim Ukrajincom, že v prípade zvolenia za ukrajinského prezidenta po Porošenkovi, urýchlene skoncuje vojnu na Donbase, Ukrajina bude neutrálna zem, a jeho skutky? Urobil pravý opak. Tak ČUJTE!

PÝTAM SA vás, ktorí teraz máte možnosť rozhodovať, v mene všetkých pozostalých po obetiach tejto umelo vyvolanej brato-vražednej vojny medzi dvomi slovanskými národmi, v mene všetkých trúchliacich na obidvoch stranách novodobého „Ukrajinského frontu“, v 21.storočí:

Keby prezident Ukrajiny rozhodol, že vy samotní, alebo aj vaši synovia, manželia, partneri, otcovia, bratia a už aj sestry by v rámci celoštátnej mobilizácie museli narukovať a ísť na východný front bojovať, aby v ústrety ruským raketám, tankom a delostreleckým nábojom ste spoločne išli vlastne položiť svoje životy – za záujmy západných oligarchických elít, konali by ste rovnako, ako teraz konáte?

1/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej posilňovali „v mene mieru“ to vaše euro-atlantické vojnové ťaženie „DRANG NACH OSTEN – Nr.2.“ proti jednej z najväčších vojenských mocností sveta, proti krajine, na ktorej si vylámali zuby Džingischánove hordy, Osmani, Napoleon s celou Európou, Hitler s celou Európou a ďalší agresori, ktorým išlo vždy iba o nerastné bohatstvo Ruska a zničenie slovanského sveta?

2/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej napĺňali odkaz z Orwellowho románu „1984“, kde „vojna je mier“, Ministerstvo mieru má na starosti udržovanie vojny, Ministerstvo hojnosti má na starosti udržovanie hladomoru, Ministerstvo pravdy má na starosti cenzúru a totalitnú propagandu, uvrhli by ste celý európsky kontinent do ekonomickej samovraždy, či už psychopatickými samovražednými sankciami v zmysle „podpílenia si konára, na ktorom spoločne všetci sedíme“, alebo „streľby do vlastných radov“?

3/ Aj v takomto prípade ohrozenia seba a svojich najbližších by ste naďalej proti sebe poštvávali prakticky celý svet (Áziu, Afriku, Latinskú Ameriku) a to tak, že si to nakoniec odskáču a zaplatia to rapídnym znížením životnej úrovne práve občania vašich krajín, ktorým ste pred voľbami sľubovali slúžiť?

*******

Nezabúdajte, že George Orwell napísal okrem nie až tak optimistického románu „1984“ aj jeden ďalší román: „Zvieracia farma“.

Takže aj tu máte odkaz a varovanie vy, prezidenti, predsedovia vlád, predsedovia parlamentov a ďalší vysoko postavení politici v euro-atlantickom priestore.

Nežite v omyle, že to všetko dopadne ako v románe „1984“ pod vedením „Veľkého Brata“, ktorý všetko sleduje a vidí, prestaňte už konečne snívať a myslieť na „Great Reset 2030“, či Green Deal“, alebo iné vaše „panské huncútstva“.

Myslite aj na iný scenár, napríklad na ten z románu „Zvieracia farma“ – ako jednu z najpravdepodobnejších alternatív súčasného vývoja.

Vnímate vy vôbec súčasné nálady obyvateľstva, ako potencionálnu ostrú výzvu od utláčaných a zotročených, ktorí skoncujú s otrokármi tak, ako si to oni zaslúžia?

V mnohých bitkách zlo zvíťazilo.

ALE. Celkovú a poslednú VOJNU VYHRÁ NAD ZLOM – DOBRO!

*******

ROZPRÁVKY (tie opravdivé, nie tie novodobé genderové paškvily) takisto upevňovali u utlačovaných nádej na dobrý koniec, kedy Dobro zvíťazí nad Zlom.

*******

A v neposlednom rade sú tu PROROCTVÁ, ktoré túto dobu dočasných víťazstiev Zla nad Dobrom zobrazujú celkom presne a verne.

Ale v nich je tiež jeden ODKAZ – ako inak, optimistický – tentoraz PRE VŠETKÝCH ľudí dobrej vôle:

Človeče, keď sa nebudeš TY sám aktívne starať o svoju slobodu a ľudské práva, keď dopustíš, aby v Tvojom okolí zvíťazila Tma nad Svetlom, Lož nad Pravdou, tak si buď istý, že Svetlo takýchto vlažných a ľahostajných nebude vynášať z Tmy, zostaneš v bahne … až do svojho rozkladu.

Naopak, najprv musíš TY ukázať snahu o svoju záchranu, a až potom sa môžeš obzerať vôkol seba, ako to dopadne.

Pamätaj!

Vždy platilo a bude naveky platiť: čo zaseješ, budeš aj žať, nikdy sa nesadila pšenica, aby sa zberali hrušky a podobné zvrátenosti v rozpore s prírodou, ako to vidíme v dnešných tzv. spoločenských vedách, v medziľudských vzťahoch, apod.

Nespi! Zobuď sa!

Preto zasievaj aj TY svojimi skutkami, slovami a myšlienkami iba Dobro a Spravodlivosť v zmysle večných a dokonalých vesmírnych zákonov, až potom sa môžeš stať aktívnou súčasťou veľkého a definitívneho Víťazstva Svetla a Lásky nad Tmou a Nenávisťou.

*******

Staňme sa teda pevnými strážcami majáku Svetla Pravdy, buďme požehnaním pre všetkých, ktorí v sebe majú ešte živú túžbu po Svetle!

Jozef Potúček, pokojom naplnený občan Slovenskej republiky

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Slovenská spravodlivosť dostala po papuli

Anna Belousovová včera zhodnotila ako to momentálne chodí v slovenskom súdnictve a na svojom FB statuse napísala výstižne, ako to ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Byť kajúcnikom sa oplatí – Ľudovít Števko

História nás učí, že zlikvidovať nepriateľa, aj keď je nevinný nie je problém. Rovnaký cieľ, iné metódy. Spolupracujúci svedkovia sú ...
NÁZOR

Tretí pozdrav IVANOVI KORČOKOVI od Zoroslava Kollára

Téma: ŠPORT a POLITIKA IVAN KORČOK Zoroslav
NÁZOR

Milióny eur pre Hegera? Kajúcnik Suchoba to tvrdí v tajomnom spise číslo 80

Pripravovali si kajúcnikov tak že “vypočúvali si svedkov na “nečisto” hovorí advokát Michal Mandzák Výsluchy vo vile pod lesom aj ...
NÁZOR

Pravé príčiny vojny na Ukrajine sú tabu

TERAZ TAKTO: „Pomenovať pravé príčiny vojny na Ukrajine je stále tabu,“ hovorí V. Palko Uplynuli dva roky od ruskej invázie ...
NÁZOR

Zapríčinili smrť Navaľného vražedné komandá CIA alebo MI6?

Je to veľmi pravdepodobné. Ale poďme na to pekne po poriadku. Kto bol Alexej Navaľnyj? Jedni ho považovali za demokrata, ...
NÁZOR

Ondrej Zimka ml.: Za útokmi na Šimkovičovú je snaha o deštrukciu národa i satanizmus

Diskusia na palete s Ondrejom Zimkom ml., ktorý používa umelecký pseudonym Ondrej 4. Napriek tomu, že ide o špičkového slovenského ...
NÁZOR

Caesarisus superbohatých ľudí | Peter Robejšek

Rozhovor s ekonómom a politológom Dr. Petrom Robejškom o tom ako prebieha súboj svetových elít s občanmi a o povstaní ...
NÁZOR

Dokedy budú ohrozovať životy občanov podvodníci vo WHO?

Konferencia Geneva Health Forum 2024 Bývalý minister zdravotníctva Michal Palkovič za Ódorovej vlády udelil profesorovi Jozefovi Šuvadovi, ktorý aktuálne zastupuje ...
NÁZOR

Odmietame falošné dobro globálnych elít!

UŽ SA NESKRYJETE! EÚ pristupuje k zásadným opatreniam! S pomocou slovenských europoslancov! …odkazuje Slovákom Milan Mazurek Čo to máme za ...
NÁZOR

Peter Kotlár - Segregačná pandémia

Príde doba… Tlačová beseda – o ktorú hlavné médiá neprejavili záujem. Toto je situácia na zaplakanie…  Z centra politického diania na ...
NÁZOR

PREZIDENT - JUDr. Štefan Harabin v rozhovore s JUDr. Miroslavom Kamenským

Rozhovor s budúcim prezidentom JUDr. Štefanom Harabinom, naše prieskumy ukazujú, že sa to môže stať realitou, pretože Štefan Harabin je ...