Bojíš sa pravdy?

30. augusta 2022

Učenie o zločineckých elitách, ktoré ovládajú svet, môže byť také znepokojujúce, že niektorí ľudia reagujú „kognitívnou disonanciou“ alebo „Semmelweisovým efektom“: schovajú hlavu do piesku. To, čo sa odhaľuje, je jednoducho príliš znepokojujúce.

To, čo sa dnes deje vo svete, nemá obdobu a ponúka nádej do budúcnosti: stovky miliónov ľudí začínajú po prvý raz v živote chápať, že väčšina vlád sú bábkové divadlá ovládané skrytými finančnými subjektmi, ktoré používajú na presadzovanie svojich vlastných zločineckých cieľov obohacovať sa a zároveň zotročiť verejnosť svojim systémom kontroly.

Deje sa to po stáročia a z väčšej časti to celé ľudstvo ignorovalo, keďže tieto zločinecké mocenské štruktúry strategicky operujú v zákulisí a zabezpečujú, že nikto nevie o ich operáciách. Preto sa nazývajú Deep StateTieňové vlády a Tajné spoločnosti.

Postarajú sa o to, aby zostali neviditeľní pre verejnosť, operujú úplne v tieni a zároveň plne kontrolujú všetko, čo sa deje na viditeľnej scéne.

Skutočnosť, že sa to odhaľuje v takom celosvetovom meradle, je v histórii jedinečná a znamená to, že príliv sa obracia. Ich najväčšou zbraňou je temnota a odhalenie je ich najväčším strachom, pretože to bude znamenať ich pád. Všetko, čo robia, závisí od nevedomosti obyvateľstva. Akonáhle budú ľudia vedieť, čo sa deje, už nebudú hrať túto hanebnú hru a začnú sa brániť.
Už teraz vidíme, ako milióny ľudí povstávajú, využívajú zákony a ústavu svojho národa, odhaľujú, ako sú voľby zmanipulované, a konfrontujú svojich zločineckých utláčateľov mnohými rôznymi spôsobmi.

Náš World Freedom Directory má viac ako 600 organizácií z celého sveta, ktoré sa zasadzujú za ľudské práva. Nespočetné množstvo lekárov, vedcov, právnikov a odborníkov z každej predstaviteľnej oblasti hovorí nahlas a jasne.

A to je len začiatok najväčšieho pohybu prebudenia od počiatku vekov. Temný závoj úplnej nevedomosti ľudstva sa dvíha a stovkám miliónov sa začínajú otvárať oči.

Strach z pravdy

Napriek tomu si väčšina ľudstva stále do značnej miery neuvedomuje. Hoci v mnohých krajinách má mlčiaca väčšina pocit, že niečo nie je „podarené“, mnohí ešte nie sú pripravení vidieť, čo sa skutočne deje. Konfrontácia s realitou je pre nich jednoducho príliš šokujúca.

Učenie o zločineckých elitách, ktoré ovládajú svet, môže byť také znepokojujúce, že niektorí ľudia reagujú „kognitívnou disonanciou“.

„ Kognitívna disonancia“ je psychologická reakcia na nové informácie, ktoré vnímame ako ohrozujúce. Cítime sa bezpečnejšie, keď to popierame. Je to povestné „schovávanie hlavy do piesku“. Podobnou psychologickou reakciou je „Semmelweisov efekt“. Ide o reflexnú tendenciu odmietať dôkazy alebo poznatky, ak sú v rozpore so zavedenými normami, presvedčeniami alebo paradigmami.

Odporúčam každému, aby si bol vedomý týchto mechanizmov duševného prežitia. Skutočnosť, že si ešte neuvedomujeme určité skutočnosti, ich neznižuje. Naša nevedomosť neurčuje realitu.

Poprední svetoví odborníci

Jednou z kľúčových udalostí našej doby, ktorá odhaľuje, čo sa deje v našom svete, je Veľká porota organizovaná svetoznámym právnikom Dr. Reinerom Fuellmichom. Ako väčšina z nás vie, stovky popredných svetových vedcov, ako aj predstavitelia WHO, OSN, armády, CDC, Pfizer, atď., svedčili pred veľkou porotou o pláne podriadiť celé ľudstvo totalitnej moci. systém dusnej kontroly, ktorý sa vykonáva pod rúškom „zdravotnej starostlivosti“, „zmeny klímy“ a iných vyrobených kríz.
Odhalenia z prvých zasadnutí vo Veľkej porote boli zhrnuté do ľahko čitateľného dokumentu s názvom Dôkazy veľkej poroty 1, ktorý je voľne distribuovaný prostredníctvom Stop World Control.

STIAHNUŤ TENTO DOKUMENT

Ako redaktor Dôkazu veľkej poroty chcem zdôrazniť, že tento dokument neobsahuje žiadne nepodložené „teórie“. Všetko prezentované sú fakty – historické, geopolitické, vedecké a medicínske fakty – podložené údajmi a potvrdené všetkými odborníkmi, ktorí sa zúčastňujú tejto veľkej poroty, ako aj tisíckami ďalších odborníkov, s ktorými sme spojení po celom svete.
Mám magisterský titul na Univerzite vedy a umenia v Belgicku v oblasti médií a komunikácie a dostal som veľmi vzácne trvalé vízum do Spojených štátov za „výnimočné schopnosti“.
Tento druh víz sa udeľuje výhradne špičkovým odborníkom, ktorí sú uznávaní ako svetoví lídri a inovátori vo svojej oblasti odbornosti.
V posledných desaťročiach som spolupracoval s televíziou, novinami, knižnými vydavateľstvami a inými formami médií. Keďže som profesionálny mediálny expert, presne viem, ako sa médiá používajú na kontrolu toho, čo si verejnosť myslí.
Práve na základe tohto profesionálneho zázemia a desaťročí skúseností chcem povzbudiť všetkých čitateľov, aby prekročili počiatočný reflex popierania informácií, ktoré môžu byť nové a zastrašujúce.
To, že o tom mainstreamové médiá nehovoria, neznamená, že to nie je pravda. Práve naopak.
Vážte si ľudí, ktorí prezentujú tieto informácie. Dr. Reiner Fuellmich už takmer tri desaťročia podáva úspešné žaloby na veľké podvodné korporácie a je svetovým lídrom v tejto oblasti. Vypočul si viac ako 150 popredných odborníkov vo všetkých oblastiach vedy z celého sveta – a nezozbieral nič iné ako dôkazy.
Pripája sa k nemu 10 ďalších právnikov a sudca, ktorí podobne vykonávajú hĺbkový kvalitný výskum – niečo, čo je v našej súčasnej kultúre potláčané, v ktorej sa očakáva bezpodmienečná poslušnosť, varuje sa pred inteligentným vyšetrovaním a výsledky pravdivého vedecký výskum je často cenzurovaný.

Buďte si vedomí, že je inteligentná časť ľudstva umlčaná

História ma vždy fascinovala a v mladosti som hltal veľké množstvo kníh. Ak som sa zo svojho prieskumu niečo naučil, je to nasledovné:

Kedykoľvek je inteligentná časť ľudstva potlačená a vládcovia požadujú od neinformovaného obyvateľstva nespochybniteľnú poslušnosť, môžete si byť istí, že sa deje niečo zlé.

Aj keď môže byť náročné prečítať si informácie, ktoré uvidíte v Dôkaze veľkej poroty, nikomu nepomôže, ak si zvolí cestu popierania. Zatvorením očí nič z toho nezmizne, ale v skutočnosti to posilníme.
Zločinci, ktorí ohrozujú náš svet, sa vyžívajú v nevedomosti verejnosti, a preto cenzurujú a diskreditujú všetky informácie, ktoré majú schopnosť presne vzdelávať ľudí. Kontrolóri faktov sú nimi vyškolení a nasadení, aby potlačili masívne celosvetové odhalenie pravdy.
Je zaujímavé, že títo overovatelia faktov nikdy nenapadnú overený falošný príbeh mainstreamových médií, pričom jasne ukážu, akej agende slúžia.
Zločinecké finančné subjekty veľmi dobre vedia, že ich hra sa skončila, keď ľudstvo prestane hrať. To je dôvod, prečo je naším poslaním prelomiť hustý závoj klamu, ktorý bol umiestnený cez mysle ľudstva, a oslobodiť ľudí pravdou. Keď ľudia uvidia, čo sa deje v našom svete, prejdú od bezmozgovej poddajnosti k inteligentnému odporu.
Ak chápete naliehavosť tohto problému a chcete nás podporiť, veľmi by sme to ocenili.
Spoločne môžeme dosiahnuť veľký posun vo svete. 
Podporte nás pomocou tohto odkazu.  Alebo použite tlačidlo nižšie. Ďakujem!
obrázok
Pomôžte nám prebudiť ľudstvo!
Ak tlačidlo nefunguje, skopírujte túto adresu URL a vložte ju do prehliadača: https://www.stopworldcontrol. com/support

David Sorensen
podpis
Zdieľajte tento príspevok

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

MOR HO!Spravodajstvo

Medveď ako biologická zbraň proti obyvateľom vidieka

Výbor NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Jaroslav Karahuta, MVDr. Predseda výboru Námestie Alexandra Dubčeka 1 812 80 Bratislava ...

Nasledujúci článok

NázorSpravodajstvo

Harabin: Na to, aby padla vláda, nie je potrebné referendum, opozícia musí urobiť jednoduchý krok

Pán Harabin, aký bude podľa Vás postup slovenskej prezidentky? Aká je šanca, že sa referendum uskutoční? Štefan Harabin: Asi viete, ...
Aktualizované 27.9. 00:17
Názor

Stretnutie Poslov budúcnosti 3. diel

Diskusia a závery vyplývajúce z prvého historického stretnutia Poslov budúcnosti a priaznivcov Správ z Galaxie v Litochoviciach nad Labem
Názor

83. výročie Druhej svetovej vojny – Skryté príčiny podľa Andreja Fursova

Rozhovor z roku 2015 s riaditeľom Ústredia ruských štúdií Moskovskej štátnej univerzity a Inštitútu systémových strategických analýz, historikom, sociológom a publicistom Andrejom Fursovom. Tvrdíte, ...
Názor

Ľudia môžu svojou účasťou na voľbách prejaviť svoju nespokojnosť - Anna Belousovová

Slovensko stojí na šikovnej samospráve. Aj jeden človek môže urobiť veľa, ak sa snaží. Jesenné voľby sú veľmi dôležité. Začnime ...
Názor

Zákulisie nezákonného súdenia Rostasa – Štefan Harabin

V kauze odsúdenia Rostasa za citovanie Štúra a iných zakladateľov slovenskej štátnosti nejde len o hrubé porušenie ľudských práv ale ...
Názor

Spájať sa dá iba myšlienkou, nie frázami

Eduard Chmelár: Nemáme zahraničnú politiku. Našich ministrov zahraničných vecí vždy určovala jedna ambasáda. Aj teraz Korčoka vystriedal najväčší proamerický jastrab. ...
Názor

Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktorí vybudovali „ Tretiu ríšu“

Naozaj veríte tomu, že Druhú svetovú vojnu a smrť 60 miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil akýsi psychopat ...
Názor

Róbert Švec k úmrtiu kráľovnej Alžbety II. a mediálnej práčke mozgov

Dámy a páni! Zámerne som čakal niekoľko dní, kým zverejním svoj komentár k úmrtiukráľovnej Alžbety II., pretože som správne očakával ...
Názor

SOROŠČA neuvedomelé tupé nevie, že jej trestnoprávnosť nastúpi

JUDr. Štefan Harabin: „SOROŠČA je tak tupá, že ona si ani neuvedomuje, že jej trestnoprávna zodpovednosť nastúpi“ Podvodne sa nechala ...
Aktualizované 28.9. 00:30
Názor

AKO SKRYTÉ BRITSKÉ INFORMAČNÉ VOJNY CIELIA NA RUSKO, ŽE OHROZUJE CIVILOV A NOVINÁROV

Kit Klarenberg Koncom júla začal internetom kolovať šokujúci rozhovor so zajatým bojovníkom práporu Azov. V klipe vojnový zajatec tvrdil, že Oleksij Arestovyč, kedysi ...
Aktualizované 26.9. 23:44
Názor

Dobré ráno stará mama..

Volkswagen hrozí odchodom zo Slovenska. Presun výroby by zasiahol tisíce ľudí! Volkswagen uviedol, že presun výroby by mohol smerovať do ...