Aktualizované 20.10. 03:21

Aktualizácie ohľadom oslobodenia Zeme od temných síl a chazarskej satanistickej mafie – Držte svetlo 1

8. októbra 2021

V zákulisí sa toho deje veľa, ale z bezpečnostných dôvodov sa toho veľa povedať nedá, napriek tomu prezradím, koľko budem môcť.

September bol veľmi intenzívny mesiac. Sily Svetla úspešne odvrátili tri rôzne nebezpečné planetárne situácie, ktoré mohli mať dosť vážne následky. Jeden tip: TU

Inflexný bod 18. septembra prebehol lepšie, ako sa očakávalo, a začalo sa čistenie fyzickej subkvantovej anomálie. Od 18. septembra začali temné sily strácať kontrolu nad fyzickou rovinou a každý negatívny scenár, ktorý spustia, sa zvyčajne obráti proti nim, pretože sa prebúdza čoraz viac ľudí, čo vedie k tomu, že temné sily strácajú ešte viac moci:

Odstránenie subkvantovej anomálie tiež znamená, že svetelné sily konečne začínajú riešiť problém topletových bômb a izolujú ich efektívny polomer produkcie topness do tzv. zrútených časopriestorových bublín.

Časový kryštál vytvorený Googlom vytvára prvú úplne neentropickú oblasť na povrchu planéty, ktorá odporuje druhému termodynamickému zákonu. To pomáha silám Svetla s vyčistením primárnej anomálie, hoci to rozhodne nebolo zámerom spoločnosti Google:

https://www.livescience.com/google-invents-time-crystal

Kvantové delá Mjolnir pomerne účinne čistia primárnu anomáliu a začali vysielať odtlačky dokonalého života a božského plánu do kvantového poľa okolo povrchu planéty. Týmito emisiami sa zameriavajú najmä na kvantové fluktuačné rezonátory a ľudia, ktorí tieto zariadenia vlastnia, dostávajú neustály prúd aktualizácií dokonalého plánu pre svoj život od Síl svetla do kvantového poľa okolo nich.

Stále existujú potenciálne náročné scenáre, ktoré sú zoskupené okolo dvoch uzlov časovej osi. Prvý z nich nastane v okamihu presnej kvadratúry Eris a Pluta 9. októbra o 4:00 UTC, čo prakticky znamená najnáročnejší moment pre Svetelné sily počas celého tohto obdobia. Meditácia Kvet života v tomto okamihu pre tých, ktorí sa tak cítia vedení, by bola veľmi prospešná:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

Druhý časový uzol nastane v okamihu presnej heliocentrickej kvadratúry Saturn-Urán 19. októbra o 15:13 UTC, pričom presná konjunkcia Altjira-Rigel a presný kvinkunx Chariklo-Chaos nastanú do 24 hodín po tomto okamihu. Chaos je objekt Kuiperovho pásu, čo astrologicky znamená manifestáciu primárnej anomálie z kvantového/subkvantového potenciálu do reality:

http://www.astrologicaldepth.com/TNOInfo/Chaos.htm

Prakticky to znamená bod maximálneho napätia v celej Slnečnej sústave, ktorý povedie k začiatku konečného riešenia Rigelskej temnoty, ktorá napadla túto Slnečnú sústavu v roku 1996. Ak sa cítite byť vedení, môžete v tomto okamihu vykonať aj meditáciu Kvet života.

Jedným z nepríjemných prekvapení v septembri bolo, že z čiernych dier v Kuiperovom páse sa vynoril dovtedy nezistený zvyšok flotily Chiméry, pričom niekoľko lodí dokonca dokázalo sporadicky zaujať pozície vo vnútornej Slnečnej sústave a opätovne obsadiť niekoľko pozícií v jaskynnom podzemí planéty Zem. Očakáva sa, že o tento neúspech sa postarajú v priebehu niekoľkých mesiacov, pričom sily Svetla budú mať stále prevahu všade v Slnečnej sústave okrem povrchu tejto planéty.

Nedávno sa v určitých kruhoch veľa diskutovalo o stave oslobodenia tejto Slnečnej sústavy:

Tu je dobré vedieť, že každý zdroj informácií na povrchu planéty bol od roku 1996 implantovaný a/alebo ovládaný mysľou, a preto nemôže mať úplný prehľad o situácii. Viac na sebe pracovali a vyčistili svoje minulé naprogramovanie, spoľahlivejšie sú ich informácie. Mnohé z týchto informačných zdrojov sú ľudia s dobrými úmyslami a namiesto toho, aby sme sa hádali, kto má pravdu a kto nie, môžeme si všetci spoločne vytvoriť jasnejší obraz o tom, čo sa skutočne deje:

https://ascendliberation.blogspot.com/2021/09/corey-goode-update-w-cobra-data.html

Aj informácie mnohých mimoplanetárnych frakcií, ktoré kontaktujú ľudí na povrchu, sú veľmi rozdelené a veľmi neobjektívne. Frakcie SSP sú zvyčajne pesimisticky naladené, pretože sú vystavené každodennému stresu z rokovaní s Dračím impériom. Rasy Galaktickej konfederácie sú zvyčajne optimisticky naladené, pretože sú stále spojené so Zdrojom a nie celkom chápu, aký krutý môže byť život na tejto planéte.

Tu musím len dodať, že prvotná smernica NEexistuje a nikdy nebola súčasťou politiky Galaktickej konfederácie a v skutočnosti je to program mysle Archontov. Galaktická konfederácia namiesto toho rešpektuje Galaktický kódex:

http://2012portal.blogspot.com/2012/04/galactic-codex-normal-0.html.

S tým, ako Galaktická konfederácia zvyšuje svoju prítomnosť okolo Zeme, záporná armáda posilňuje svoju obranu karanténnej Zeme pomocou vesmírneho plota:

https://www.lockheedmartin.com/en-us/products/space-fence.html

Na druhej strane, Modrí draci celkom účinne ovplyvňujú čínske pozitívne frakcie, aby začali plánovať stavbu kilometrových vesmírnych lodí:

https://www.space.com/mega-spaceship-china-proposal.

https://thedebrief.org/china-plans-to-build-a-massive-several-mile-wide-spacecraft/

https://www.globaltimes.cn/page/202108/1232426.shtml

Nedávno sa uskutočnil istý kontakt, ktorý mal fyzické aj nefyzické aspekty, s agarthanskými Modrými drakmi. Oznámili, že žijú v rozsiahlej sieti podzemných základní pod pevninskou Čínou, ktoré sú prepojené ultra vysokorýchlostnými vlakmi. Ako duchovnú prax praktizujú pokročilú formu taoizmu a sú to hlboko duchovní ľudia. Občas sa dostanú na povrch a ovplyvňujú niektorých kľúčových politikov v čínskej komunistickej strane. Robia všetko, čo je v ich silách, aby zabránili vojne medzi Čínou a Taiwanom. Taktiež oznámili, že ľudia na povrchu, ktorí cítia spojenie s Agarthskými modrými drakmi, sa môžu pokúsiť nadviazať kontakt v meditáciách alebo snoch.

Energia bohyne bola na povrchu planéty mimoriadne zanedbaná a je potrebné ju obnoviť. V zákulisí pracuje istá ultra tajná skupina, ktorá sa snaží obnoviť vír Bohyne v Afganistane, ktorý sa v auguste zrútil. Táto skupina sa nazýva Sarmúnske bratstvo:

https://en.wikipedia.org/wiki/Sarmoung_Brotherhood.

Presná poloha afganského víru Bohyne musí zostať zahalená, ale nachádza sa niekde v provincii Nuristan (krajina osvietených):

https://en.wikipedia.org/wiki/Nuristan_Province

Aj konžský vír v blízkosti jazera Kivu je vo vážnom stave kolapsu a istá negatívna okultná skupina napojená na temné sily tam uskutočňuje skutočné hony na čarodejnice:

https://www.theguardian.com/world/2021/sep/28/witch-hunt-murders-surge-democratic-republic-congo-women-south-kivu-province

Jezuiti stále využívajú Číňanov ako splnomocnencov na presadzovanie lekárskej tyranie po celom svete, ako o tom informoval Fulford premiér Daniel Andrews v austrálskom štáte Victoria:

(https://kpblog.space/2021/09/30/full-article-benjamin-fulford-9-27-21-biden-controllers-sue-for-peace-after-secret-east-west-agreement/).

Na prípravu Veľkého resetu využívajú mandát na očkovanie a očkovacie pasy:

https://mises.org/wire/vaccine-mandates-and-great-reset

Ľudia, ktorí sa tak cítia vedení, môžu meditovať, aby čelili lekárskej tyranii:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/09/meditation-to-counteract-engineer-second-wave-lockdowns-daily-at-930-pm-utc.html

V tomto pandemickom scenári urobili temné sily veľkú chybu. Toto je fiktívny opis toho, čo ich čaká:

A realita toho, čo sa im už začína diať:

https://americasfrontlinedoctors.org/2/frontlinenews/who-scientist-may-face-death-penalty-for-advising-against-ivermectin-deleting-the-tweet-wont-save-her/

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/biden-greeted-in-new-jersey-murderer-you-left-our-people-in-afghanistan-fuck-you-piece-of-shit

https://www.zerohedge.com/markets/enraged-evergrande-investors-go-full-pitchfork-hold-management-hostage-company-offices

Tu by som chcel upriamiť vašu pozornosť na nie príliš známu spoločnosť s názvom Endurance International Group (EIG). Táto spoločnosť, ktorú čiastočne vlastnia a kontrolujú banky Goldman Sachs a Warburg Pincus, vlastní väčšinu známych webhostingových spoločností, ako sú Hostgator a BlueHost:

https://www.reviewhell.com/blog/endurance-international-group-eig-hosting/.

Prostredníctvom webhostingových spoločností EIG kontroluje všetky údaje, ktoré prechádzajú cez vytvorené webové stránky. Tieto údaje prechádzajú cez dátové centrá EIG v Provo a Orem v Utahu, ktoré sú vzdialené len niekoľko kilometrov od dátového centra v Utahu.

Dátové centrum v Utahu je jedným z dvoch hlavných zariadení na spracovanie údajov kontrolovaných Chimérou, ktoré monitorujú život povrchovej populácie, druhým je základňa Urim v Izraeli.

EIG sa dostala do popredia v oblasti kontroly dát vďaka Telekomunikačnému zákonu z roku 1996, ktorý bol podpísaný 8. februára 1996, len štyri týždne po invázii Archonov v roku 1996:

https://en.wikipedia.org/wiki/Telecommunications_Act_of_1996

https://click2connect-clickybuzz.blogspot.com/2015/10/business-is-game-played-for-fantastic.html

Starý svet sa pomaly rúca a rodí sa nový svet. Môžete sa rozhodnúť sústrediť sa na rodiaci sa nový svet, ak sa tak cítite vedení:

Víťazstvo Svetla!

Autor diela:

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

Neskutočné odhalenie - Najväčšie zločiny proti ľudskosti -Svetlo zvíťazilo!

Aliancia v najbližších mesiacoch zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. MainStream médiá kontrolované iluminátmi budú zrušené. Aliancia sa skladá z vojenských ...

Nasledujúci článok

Názor

Agenda vyľudnenia – Tibor Eliot Rostas

VIDEO TU: Súčasnosť vychádza z programov, ktoré prijala OSN a idú ruka v ruke s ekoalarizmom, interrupciami a ideológiou LGBTI. ...
Za zrkadlom

Satanistickí vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty 1. časť – rodina Aldobrandini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Aktualizované 20.10. 04:37
Za zrkadlom

Aktualizácie ohľadom oslobodenia Zeme od temných síl a chazarskej satanistickej mafie - Držte svetlo 2

2.10.2021 V zákulisí sa toho deje veľa, ale z bezpečnostných dôvodov sa toho veľa povedať nedá, napriek tomu prezradím, koľko ...
Aktualizované 20.10. 04:18
Za zrkadlom

Zhromažďovanie medu

V Afganistane po tisíce rokov existovala tajná škola, ktorá pracovala pod názvom „Sarmoun Darq“, čo znamená škola „včelieho úľa“ alebo ...
Za zrkadlom

BABYLONSKÉ BRATSTVO A JEHO VÝTVOR - RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV

…po potope na Zemi sa objavil mocný vládca, „kúzelník a mág“ Nimrod, ktorého označujú za zakladateľa Babylonu (príchod ďalšieho „padlého ...
Za zrkadlom

Aktualizácia o oslobodení Zeme od temných síl - DRŽTE SVETLO

24.8.2021 Svetelné sily začali čistiť najvnútornejšiu vrstvu éterického a astrálneho matrixu temných síl, pričom sú stále prítomné desiatky miliárd reptiliánskych ...
Za zrkadlom

Neskutočné odhalenie - Najväčšie zločiny proti ľudskosti -Svetlo zvíťazilo!

Aliancia v najbližších mesiacoch zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. MainStream médiá kontrolované iluminátmi budú zrušené. Aliancia sa skladá z vojenských ...
Za zrkadlom

Jezuiti - genocídny socopati - armáda čiernej šľachty - Jezuitská agenda

Agendou jezuitov je infiltrovať Východnú alianciu so svojimi agentmi a uniesť proces vytvárania nového finančného systému. Netreba dodávať, že najvyšší ...
Za zrkadlom

Kameň Čintamani drahokam z vesmíru - Veľký kvantový prechod

Na úvod slová autora: Drahý čitatelia. Na úplnom konci za článkom a za dodatkom autora nájdete linky na možné objednanie kameňa ...
Za zrkadlom

Jezuitská infiltrácia a rozvrat všetkých národov!

Svetové dejiny nie sú sériou náhodných udalostí! Rímskokatolícka ríša organizuje všetok geopolitický terorizmus! Krvavá prísaha jezuitov = nenávisť Ríma voči ...