Charlie Kirk je mŕtvy – STOP FAŠISMU❗️
V Utahu zabili konzervatívneho aktivistu a podporovateľa Trumpa Charlieho Kirka, nastal bod zlomu!
Charlie Kirk je mŕtvy – STOP FAŠISMU❗️🇺🇸 FREEDOM Hot news 🇨🇿 Slovak Point
Politický aktivista a Trumpov podporovateľ Charlie Kirk bol postrelený počas prejavu na akademickej pôde Utah Valley University. Kirk bol postrelený do krku. Bol prevezený do nemocnice v kritickom stave. Americký prezident Donald Trump neskôr oznámil, že Kirk zomrel.
TRAGÉDIA SPOLOČNOSTI 🇺🇸🖤 Smrť Charlieho Kirka
Charlie Kirk (31) je prominentný Trumpov podporovateľ a moderátor podcastov, ktorý založil študentskú skupinu Turning Point USA na propagáciu konzervatívnych hodnôt v školách, na vysokých školách a univerzitách.
Na Kirka strieľali zo vzdialenosti 100 až 200 metrov. Miestne úrady pôvodne uviedli, že zatkli podozrivého z útoku, neskôr sa však ukázalo, že strelca ešte nezadržali.
- Súhlasíte so streľbou na ľudí?
- Sloboda?
- Diskusia?
- Demokracia?
- Strieľať ľudí za názor?
Musíme bojovať proti fašizmu. Bojovať proti komunizmu. Berieme to osobne. Vlády podporujúce rozdeľovanie spoločnosti, násilie a nenávisť. List vraha z Karlovej univerzity.
Demonštrácia v Británii? Revolúcia v Európe?
Freedom zakladáme Czech point. Boj za slobodu! Kto sú boží bojovníci a zákona jeho? Pokračovať v práci Charlieho Kirka. Prosíme, podporte rozhovory, rozvoj natáčania a aktivít Inovácie Republiky.

Trump na svojej sociálnej sieti Truth Social oznámil, že na znak smútku nariadil, aby boli vlajky po celej krajine štyri dni, až do nedele večera, spustené na pol žrde.
„Veľký a dokonca legendárny Charlie Kirk je mŕtvy. Nikto nechápal mládež Spojených štátov amerických ani sa o ňu nestaral lepšie ako Charlie. KAŽDÝ ho miloval a obdivoval, najmä ja, a teraz je preč. S Melaniou vyjadrujeme sústrasť jeho krásnej manželke Erice a rodine. Charlie, máme ťa radi!“ napísal Trump .
Len deň pred touto strašnou tragédiou Charlie Kirka bola zavraždená mladá Ukrajinka, ktorá ušla pred vojnou vo svoje domovine a nachádzala mier v Amerike, žiaľ…


Gianno Caldwell napísal pôsobivú knihu „Deň, keď bol môj brat zavraždený: Moja cesta americkou krízou násilnej kriminality“. Gianno, žiaľ, chápe skutočnú hrôzu epidémie kriminality, ktorá pustoší naše kedysi veľkomestá. Gianno: Tvoj brat sa na teba pozerá zhora a je veľmi hrdý na prácu, ktorú robíš pre záchranu životov. UROBÍME AMERIKU ZNOVU BEZPEČNOU!















Zanechajte nám komentár